Preces

Kapu piemineklis ar laukakmeni

Kapu piemineklis ar laukakmeni

Kapu piemineklis no pulēta melnā granīta ar laukakmens dekoru. Melnais granīts papildināts ar Cagiatti bronzas krustiņu. Izmērs pamatnei: 1.00 m; Izmērs laukakmenim: aptuveni 40x50 cm; Izmērs vertikālajai granīta plāksnei: 40x60 cm, biezums 8 cm; Izmērs bronzas krustiņam: h= 25 cm; Cenā ieklautas rakstu zīmju gravēšanas izmaksas.

Pulēts granīta kapu piemineklis ar portretu

Pulēts granīta kapu piemineklis ar portretu

Pulēts melnā granīta kapu piemineklis ar portretu un komplektā ar akmens grāmatu. Izmērs pamatnei zem pieminekla:  aptuveni 1 m; Izmērs piemineklim: aptuveni 1.20x0.90 m, biezums 10 cm; Izmērs akmens grāmatai: aptuveni 0.50x0.70 m ; Izmērs portretam: aptuveni 40x50 cm; Cenā iekļautas gravēšanas izmaksas.

Kapu piemineklis no laukakmens un melnā granīta

Kapu piemineklis no laukakmens un melnā granīta

Kapu piemineklis no laukakmens uz melnā granīta pamatnes un ar plāksni uzrakstam. Izmērs pamatnei: aptuveni 90 cm; Laukakmens izmērs: aptuveni 40x40 cm; Slīpā plāksne gravēšanai: aptuveni 60 cm; Cenā ietilpst gravēšanas izmaksas.

Slēgta tipa kapa plāksne

Slēgta tipa kapa plāksne

Vienvietīga slēgta kapa plāksne ar frēzētām malām. Materiāls: melnais granīts. Izmērs 1.10 m x 0.60 m, kopējais biezums h=13 cm;

Pareizticīgo granīta krusts

Pareizticīgo granīta krusts

Pareizticigo granita krusts no monolīta granīta ar cokolu uz postamenta.  Krusta izmēri: h=1.20 m, platums 10 cm, biezums 7 cm; Cokola izmērs aptuveni 0.60x0.40m,  biezums 25 cm; Postamenta izmēr: aptuveni 0.35x0.75 m; Krusta cenā ietilpst gravēšanas izmaksas. Krusts veidots no monolīta melnā granīta. Tradicionāli šis ir pieprasitākais izmērs vienas personas kapavietas noformēšanai.

Melnā granīta kapu soliņš

Melnā granīta kapu soliņš

Pulēts melnā granīta kapu soliņš. Soliņa garums sēdeklim 80 cm; Soliņa kāju biezums 8 cm; Soliņa sēžamās plaknes augstums apmēram 45 cm;

Pulēts melnā granīta piemineklis sirds formā

Pulēts melnā granīta piemineklis sirds formā

Pulēts kapu piemineklis sirds formā. Portrets un akmenī grieztas rokas, kas apskauj sirsniņu. Piemineklim ir dubultā pamatne, uz platākās piestiprinātas divas granīta vāzes. Piemineklis - sirds izmērs aptuveni 70x70 cm, biezums 8 cm. Pieminekļa pamatnes izmēri:  kopā ar dubulto starpliku h=15 cm, garums 90 cm. Vāzes h=27 cm Portrets dabīgajā cilvēka galvas izmēra lielumā. Cenā iekļautas visas izmaksas kopā ar vāzēm, portreta un uzrakstu gravēšanu. 

Melnā granīta kapa rāmis

Melnā granīta kapa rāmis

Vienvietīgs kapa rāmis ar noapaļotiem stūru segmentiem. Materiāls: granīts. Izmērs - vienietīgai kapa vietai 1.10 x 0.6 m

Dabīgā akmens soliņš

Dabīgā akmens soliņš

Dabīgā akmens soliņš no granīta - Hallandia Gneis. Izmēri: garums 80 cm, augstums 45 cm, platums 30 cm; Soliņa kājas izgatavotas no 8 cm biezām akmens plāksnēm, kas iztur pietiekami lielu slodzi, apakšējā daļā savilkts ar metāla armatūras stiepli ( iebetonēta zemē). Izturīga un ilglaicīga konstrukcija.

Ģimenes kapu piemineklis ar sveci

Ģimenes kapu piemineklis ar sveci

Pulēts melnā granīta piemineklis ar sarkanā granīta detaļu - sveci. Pamatne izliekta ar pagarinātām malām vietai priekš vāzēm. Piemineklim abās pusēs granīta vāzes. Iespējama viena vāze un viens svečturis no granīta - katru savā pusē piemineklim. Pieminekļa izmēri: augstums 1.2 m (augstākais punkts); Vienas sānu detaļas platums 75 cm, biezums 8 cm; Sveces izmērs - augstums 90 cm, biezums 5 cm.

Akmens grāmata - piemineklis

Akmens grāmata - piemineklis

Kapu piemineklis atvērtas grāmatas formā. Vispieprasītākais izmērs 50x80 cm, ar liektām lapaspusēm. 

marmora enģelis

Marmora eņģelis

Skulptūra no Carrara marmora - sērojoša meitene ar vainagu. Skulptūras izmērs - augstums 1.2 m.

Granīta stabiņi

Granīta stabiņi kapu sētiņai

Granīta stabiņi kapu sētiņaiIzmērs 12*12*12 cm 

Vairumtirdzniecības prece
Kapu piemineklis ar enģeli

Kapu piemineklis ar enģeli

Kapu piemineklis ar enģeli. Materiāls: granīts.

Pelēkā granīta kapa rāmis

Pelēkā granīta kapa rāmis

Kapavietas rāmis ar dekoratīviem stūrīšiem. Materiāls: pelēkais granīts.

Kapu piemineklis bērnam

Kapu piemineklis bērnam. Materiāls: granīts.

Kapu piemineklis ar vāzi

Kapu piemineklis ar vāzi

Kapu piemineklis ar vāzi un rombveida kapu rāmi.

Kapu piemineklis sirds formā

Kapu piemineklis sirds formā

Kapu piemineklis sirds formā ar iegravētu portretu. Materiāls: granīts.

Kapa pieminekļa komplekts

Kapa pieminekļa komplekts

Klasiskas formas kapa pieminekļa komplekts ar kapavietas rāmi un vāzi.

Kapu pieminekļu ansamblis ar skulptūru

Kapu pieminekļu ansamblis - ģimenes kapavieta ar marmora skulprūru.

Kapu piemineklis no zviedrijas granīta "Aurora"

Kapu piemineklis

Granīta kapu piemineklis no zviedrijas granīta "Aurora" ar kaltiem metāla rotājumiem - ozolu. Uz pieminekļa uzstādīti bronzas "Caggiatti" burti kā arī krāsaina fotokeramika reljefā.

Melnā granīta kapu piemineklis ar portretu

Kapu piemineklis ar portretu un vāzi

Kapu piemineklis no melnā Zviedrijas granīta ar portretu. Piemineklis izgatavots pēc individuāla pasūtījuma un uz tā iegravēts cilvēka portrets un jūras krasta motīvs. Uz pieminekļa pamatnes uzstādīta  melnā granīta vāze ziediem. Kompozīcija ir daļa no kopējās ģimenes kapavietas kompozīcijas.

Granīta apmales

Kapu apmale no granīta

Kapavietas apmale no granīta ar apaļām dobēm. Kapu pieminekļu ansamblis ar labiekārtošanu izpildīts no Zviedrijas sarkanbrūnā granīta Aurora. Granīta apmales augstums 12*20 cm ar apaļām dobēm, soliņiem un metālkalumiem. Izgatavots pēc individuālas skices, uzstādīts Baltezera kapos.

Надгробные памятники

Kapu pieminekļu ansamblis

Kapu pieminekļu ansamblis no monolīta akmens plāksnēm pēc individuāla pasūtījuma.

Preces /Katalogs

Darba laiks
P
O
T
C
P
S
Sv
Kontakti

grivastone@gmail.com

29668787

http://www.griva.lv

Rīga, Jelgava, Jūrmala, Ventspils, Dobele, Ogre, Sigulda, Talsi, Tukums, Varakļāni, Rīgas rajons, Baltezers, Balvu pagasts, Bauskas novads, Aizupes, Daugavpils, Aiviekstes pagasts