APMEKLĒTĀJIEM

Portāls domāts visiem, kas saskaras ar tuva cilvēka zaudējumu, palīdz atrast un organizēt apbedīšanas ceremoniju un iekļauj visus saistītos pakalpojumus, ar kuriem nākas saskarties šajā situācijā – morgs, ģimenes ārsti, sociālie dienesti, baznīcas, specializētais transports, uzkopšanas servisi, apbedīšanas dienesti, bēru piederumi, kapsētas, floristika, sēru mielasta organizēšana – viss ir atrodamss šeit, mūsu portālā www.memorialservices.lv - jūs atradīsiet savai atrašanās vietai vistuvākos un ērtākos pakalpojumu sniedzējus.

Jūs varat meklēt tos mūsu portālā gan paši, gan varat piezvanīt uz bezmaksas informatīvo tālruni no jebkura telefonsakaru tīkla un mēs jums palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu.

Ko jūs varat uzzināt pie mums:

 • Pakalpojumi

  Pakalpojumi

  Visi pakalpojumi, kas tieši vai netieši saistīti ar memoriālo pakalpojumu sfēru – apbedīšana, kremācija, bēres un to organizēšana, floristika, fotopakalpojumi, juridiskā un sociālo dienestu palīdzība, kapu pieminekļu izgatavošana, kapu labiekārtošana un citi.

 • Kompanijas dati

  Uzņēmumu dati

  Visu uzņēmumu nosaukumi, nodarbošanās veidi un citi dati, kas saistīti ar uzņēmumu datiem konkrētā pakalpojuma veidā.

 • Tālruņa numuri

  Uzņēmumu tālruņa numuri

  Visu uzņēmumu kontaksti un tālruņa numuri, pa kuriem varat pieteikt savu pasūtījumu.

 • Adreses

  Adreses

  Uzņēmumu juridiskās un faktiskās adreses, kas saistīti ar memorial pakalpojumu sfēru.

 • Atsauksmes

  Atsauksmes

  Šeit jūs varat iegūt atsauksmes par izvēlētajiem uzņēmumiem. Atsauksmes ir reālas, no reāliem pakalpojumu lietotājiem un ir saistītas arī ar sociālajiem tīkliem.

 • Preces

  Preces

  Preču piedāvājums no visiem uzņēmumiem vienotā katalogā, sadalīts pa kategorijām un preču veidiem.

 • Likumdošanas akti

  Likumdošanas akti

  Likumdošanas akti un jaunākās izmaiņas, kas attiecas uz memoriālo pakalpojumu sfēru. Pašvaldību un valsts noteiktie likumdošanas akti, ko vajadzētu zināt, saskaroties ar memoriālo pakalpojumu sfēru, vai arī kas var ietekmēt šīs sfēras pakalpojumu sniegšanas īpatnības.

 • Jaunumi

  Jaunumi

  Jaunākie raksti, informācija, nodrīgi padomi, komercinformācija, akcijas un jaunākās tendencies memoriālo pakalpojumu jomā.

 • Atbildes uz jautājumiem

  Jautājumi un atbildes

  Jautājumi un atbildes, kas jūs varētu interesēt saistībā ar memoriālajiem pakalpojumiem un tiem saistītajām sfērām.

 • Ieteikumi un padomi

  Ieteikumi un padomi

  Speciālistu padomi un prakstiski ieteikumi, kas varētu jums palīdzēt kādu jautājumu risināšanā, kad saskaraties ar memoriālo pakalpojumu sfēras specifiku.

Portālā tāpat atradīsiet arī citus saistītos pakalpojumus, kas tāpat ir aktuāli, tuvinieku zaudējot – juridiskā palīdzība mantojuma lietās, sociālo dienestu un psihologu palīdzība, bāriņtiesas, nekustamā īpašuma vērtētāji un pārvaldītāji.

Īpaša pakalpojumu joma, kas saistīta ar kapavietas labiekārtošanu – fotodarbnīcas, apzaļumošanas firmas, kapu pieminekļu izgatavotāji, dizaineri, skuptori, tēlnieki, akmeņkaļi, gravieri, kapu aksesuāri un nepieciešamas lietas kapiem – viss atrodams mūsu portālā. Portāls veic arī atsauksmju un reitingu publicēšanu, tādēļ jebkuram ir iespēja izlasīt jaunākās atsauksmes un izvēlēties labāko no piedāvājumiem.

Atsevišķi ir atrodami arī tādi pakalpojumi, kas saistīti ar mājdzīvnieku iemidzināšanu, kremēšanu vai apbedīšanu.

UZŅĒMUMIEM

Portāls www.memorialservices.lv ir vienīgā šāda veida informācijas platforma Latvijā, kur vienuviet apkopoti visi pakalpojumi un preces, likumdošanas jaunumi, sociālo sfēru un municipālo dienestu pakalpojumi, saistīti ar šo specifiku, kas dod iespēju Latvijas iedzīvotājiem ērti, ātri, vienkārši un bez maksas atrast nepieciešamo.

Portāls aicina uzņēmējus, pašnodarbinātos, privātpersonas, reliģiskās organizācijas, municipālos dienestus aktīvi iesaistīties portāla darbībā, publicējot aktualitātes, piedāvājot savas preces un pakalpojumus, veidojot rakstus un atbildot uz klientu jautājumiem, tādējādi uzlabojot memoriālo pakalpojumu pieejamību un kvalitāti visā Latvijā.

Bieži gadās, ka tieši ārpus lielākajām pilsētām atrodami īsti amata meistari, lietpratēji, tradīciju zinātāji un kopēji, kam grūtāk veikt savas mārketinga aktivitātes un kļūt pamanāmiem – portāls www.memorialservices.lv piedāvā visiem iespēju kļūt pamanāmākiem.

Visu jūs varat izdarīt paši – publicēt, mainīt, veidot akcijas un īpašos piedāvājumus, ar mūsu portāla palīdzību - tas ir vienkārši! Bet, ja vajadzīga mūsu palīdzība šādu aktivitāšu veikšanai – mēs palīdzēsim!

Neturi sveci zem pūra – pievienojies!

Ietaupi laiku!

Piereģistrējies un publicē savu uzņēmumu vai pakalpojumu dažu minūšu laikā!

Pakāpies augstāk!

Aktīvi pārvaldi savu profila vietni – pievieno jaunumus, analizē pieprasījumu, veido unikālu savu piedāvājumu!

Kļūsti populārs!

Jo aktīvāk un radošāk publicēsi savu pakalpojumu un preču jaunumus, jo lielāks būs tava profila vietnes popularitātes reitings!

Katrs uzņēmējs, pašnodarbinātais, vai privātpersona var izveidot savu profila vietni, kura pats var mainīt, pievienot vai labot savus aktuālos piedāvājumus – akcijas, atlaides, jaunumus.

Savā profila vientē vari analizētapmeklējumu skaitu, aktuālāko pieprasījumu , atbildēt uz klientu jautājumiem vai publicēt eksperta viedokli kādā jautājumā.

Augot aktivitātēm mūsu portālā, iegūsi parliecinošu līdera pozīciju, tādējadi piesaistot arvien vairāk klientu!

Nav jātērē laiks saskaņošanai,sarakstei, lai publicētu un saskaņotu savas vēlmes ar portāla administratoru – plāno un darbojies sev izdevīgā laikā un vietā 24 h diennaktī 7 dienas nedēļā – kad vēlies!

Vari salīdzināt citus līdzīgus piedāvājumus ar savu un veikt uzlabojumus, kļūstot par līderi savā jomā!

Vislielākais ieguvums būspopularitātes reitinga izaugsme ārpus mūsu portāla ietvariem, jo katra jauna saite ar tava profila vietni mūsu portālā uzlabos kopējos meklējumu rezultātus internetā tavai mājaslapai!

Move up