Likteņsvece A.-U.-G. SIA

Apbedīšanas pakalpojumi

Jelgava, Raiņa iela 28
Uzvaras iela 3A, Dobele
27059059Filiāle

Preces

Sēru vainags

Vainags ar gerberām un rozēm. Vainaga diametrs 90 cm, izmērs nemainīgs. Ziedu krāsu iespējams mainīt. 

Sēru vainags

Vainags no rozēm un neļķēm (lenta ar tekstu nav iekļauta cenā). Vainaga diametrs 90 cm. Ziedu krāsu iespējams izvēlēties. 

Sēru vainags “Cappucino”

Ekskluzīvs sēru vainags ar brūnām orhidejām un krēmkrāsas ziediem (lenta ar tekstu nav iekļauta cenā). Vainaga diametrs 90 cm. 

Sēru pušķis

Sēru pušķis no lilijām ar zaļumu noformējumu. Pušķis sastāv no četriem liliju kātiem un zaļumiem. Noformēts ar sēru lentām. Liliju skaitu iespējams mainīt. 

Zārka vāka dekors

Zārka vāka dekors no dzelteniem ziediem. Ziedu krāsu iespējams mainīt. Dekora novietojums atkarīgs no zārka veida. 

Romiešu vainags

Ekskluzīvs vainags ar ziedu noformējumu. Romiešu vainags veidots apļa formā, kas simbolizē mūžību. Vainaga diametrs ap 80 cm. 

Sēru vainags

Sēru vainags no sarkaniem ziediem (lenta ar tekstu nav iekļauta cenā). Vainaga diametrs 90 cm. Ziedu krāsu iespējams mainīt. 

Sēru vainags

Sēru vainags no baltām rozēm un orhidejām (lenta ar tekstu nav iekļauta cenā). Vainaga diametrs 90 cm. Ziedu krāsu iespējams mainīt. 

Sēru vainags

Sēru vainags no lillā rozēm un baltām orhidejām (lenta ar tekstu nav iekļauta cenā). Vainaga diametrs 90 cm. Maigi lillā, aromātiskas rozes padara šo vainagu neparastu. 

Sēru vainags

Sēru vainags košās krāsās (lenta ar tekstu nav iekļauta cenā). Vainaga diametrs 90 cm. Vainagā izmantotas rozes, gerberas un orhidejas. 

Sēru vainags “Klasika”

Sēru vainags klasiskā sarkanbaltā krāsā (lenta ar tekstu nav iekļauta cenā). Vainaga diametrs 90 cm. Vainags izgatavots no baltām gerberām un sarkanām rozēm. 

Sēru vainags

Sēru vainags sarkanos un bordo toņos (lenta ar tekstu nav iekļauta cenā). Vainaga diametrs 90 cm. Vainags izgatavots no rozēm, gerberām un orhidejām. 

Sēru vainags

Sēru vainags aveņu krāsā (lenta ar tekstu nav iekļauta cenā). Vainaga diametrs 90 cm. Vainags izgatavots no dažādiem aveņu krāsas ziediem. 

Sēru vainags “Rudzupuķe”

Sēru vainags ar ziliem un baltiem ziediem (lenta ar tekstu nav iekļauta cenā). Vainaga diametrs 90 cm. Zilas krāsas ziedu pieejamība ziemas sezonā ir ierobežota. 

Sēru vainags

Sēru vainags zaļi baltos toņos (lenta ar tekstu nav iekļauta cenā). Vainaga diametrs 90 cm. Vainags izgatavots no rozēm, neļķēm un orhidejām. Ziedu krāsu iespējams mainīt. 

Sēru vainags

Sēru vainags baltos un aveņu toņos (lenta ar tekstu nav iekļauta cenā). Vainaga diametrs 90 cm. Koši aveņu krāsas ziedi apvienojumā ar baltiem ziediem. 

Zārka vāka dekors

Zārka vāka dekors no gaišiem ziediem. Zārka vāka dekora forma un izvietojums stkarīgs no zārka veida. 

Sēru pušķis

Vienpusējs sēru pušķis. Izveidots tā, lai novietošana uz kapu kopiņas būtu ērta. Pušķis sastāv no krizantēmām un krūmrozēm. Vidējs izmērs.