MS Bēru Vainagi un Lentas

Bēru vainagi, Sēru floristika

Mālu 28, Rīga
Nosūtīt tūlītēju paziņojumu

Jūs varat uzdot uzņēmumam jebkuru jautājumu un saņemt ātru atbildi!

Atstājiet savu atsauksmi, dalieties pieredzē

Bēru vainags vai sēru pušķis ir pēdējais atvadu sveiciens aizgājējam gan no tuviniekiem gan no darba kolēģiem vai attālāk dzīvojošiem draugiem - Memorial Services portālā ir iespēja pasūtīt sēru floristiku online ar piegādi tieši uz atvadu ceremoniju.

Jauna pasūtījumu forma piedāvā izvēlēties bēru vainagu vai štrausu ar sēru lenti vai bez, ierakstot tajā teksu labajā un kreisajā pusē.

Sēru lentas var izvēlēties no dažādiem materiāliem - baltas, melnas vai bordo atlasa lentas, linu, tautiskās. Bēru vainagu var izvēlēties no online katalogā piedāvātā klāsta, jeb atsūtīt pievienotu attēlu no jebkura cita kataloga - pieredzējuši floristi veiks pasūtījumu īsā laikā, turklāt Memorial Services komanda parūpēsies, lai sēru pušķis tiktu nogādāts pasūtītājam vēlamajā vietā vai tieši uz atvadu ceremoniju noteiktā dienā un laikā.

Apmaksu par pasūtījumu var veikt saskaņā ar norādītajiem bankas rekvizītiem no jebkuras vietas pasaulē.

Mājaslapa:
https://memorialservices.lv/lv/memorial-services-seru-floristika/preces
E-pasts:
info@memorialservices.lv (Primārs)
Telefons
+37160011887 24 h (Primārs) , 23993977
Sociālie tīkli
Darba laiks
P
00 - 24
O
00 - 24
T
00 - 24
C
00 - 24
P
00 - 24
S
00 - 24
Sv
00 - 24
Apkalpošanas teritorija /pilsēta
Rīga, Jūrmala, Ogre, Jelgava, Sigulda, Ādaži, Babīte, Baldone, Baloži, Baltezers, Bauska, Carnikava, Garkalne, Iecava, Ikšķile, Ķekava.

Galerijas pārskats

Raksti

Atvadu sveiciens aizgājējam - kā pasūtīt sēru pušķi vai bēru vainagu?Jūl 18, 2018
Kā pasūtīt sēru ziedus attālināti?Mar 17, 2020
Pasūtīt online sēru ziedus un bēru vainagus ar piegādiJan 21, 2021

Preces

Bēru vainags Nr.3.

Bēru vainags no sarkanām rozēm, baltām lillijām un baltām krizantēmām, un zaļumiem. Liels izmērs, iespēja pasūtīt no 80 cm diametra, bagātīgs ziedu klāsts, vairāk kā 50 rozes. Iespēja pievienot dažādas krāsas un materiāla sēru lentu - atlasa vai linu ar uzrakstiem, pēc savas gaumes no piedāvātajām papildus pakalpojumu opcijām.

Bēru vainags Nr.2.

Bēru vainags no baltām lillijām un baltām rozēm, ar baltām krizantēmām un zaļumiem. Liels izmērs, iespēja pasūtīt no 80 cm diametra, bagātīgs ziedu klāsts, vairāk kā 50 rozes. Iespēja pievienot dažādas krāsas un materiāla sēru lentu - atlasa vai linu ar uzrakstiem, pēc savas gaumes no piedāvātajām papildus pakalpojumu opcijām.

Bēru vainags Nr.1.

Bēru vainags no sarkanām un baltām rozēm, ar baltām krizantēmām un zaļumiem.Liels izmērs, iespēja pasūtīt no 80 cm diametra, bagātīgs ziedu klāsts, vairāk kā 50 rozes.Iespēja pievienot dažādas krāsas un materiāla sēru lentu - atlasa vai linu ar uzrakstiem, pēc savas gaumes no piedāvātajām papildus pakalpojumu opcijām.

Bēru vainags

Bēru vainags no tumši sarkanām un baltām rozēm un baltām kallām, vidēji liels. Pēc klienta vēlmēm, ziedus var mainīt vai arī izvēlēties citu krāsu ziedus.Lūdzam atzīmēt piegādes nepieciešamību uz atvadu ceremoniju.

Bēru vainags

Apaļas formas bēru vainags no sarkanām neļķem, baltām rozem,zaļumiem, egļu zaru ielokā.Pie vainaga piedavajam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,baltā,melnā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR.Piedāvājam vainaga vai citas preces piegādes pakalpojumus kapsētās vai klienta norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidra naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Liels bēru vainags no sarkanām gerberām,baltām lilijam un krizantēmām egļu zaru ielokā.Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,baltā,melnā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18 EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR.Piedāvājam vainaga vai citas preces piegādes pakalpojumus kapsētās vai uz klienta norādīto vietu Riga un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Pamatinformācija

Nosaukums
MemorialServices EU SIA
Juridiskais statuss
SIA
PVN maksātāja Nr.
LV40103939689
Reģistrēts LUR
Darbības veids
Nav aizpildīts
Pakalpojumi, preces un atslēgvārdi
Skatīt vairāk
Uzņēmuma statuss
Aktīvs
Apmeklējumi
Kopējie apmeklējumi: 40. Vakardienas apmeklējumi: 122. Apmeklējumi un Statistika