MS Bēru Vainagi un Lentas

Bēru vainagi, Sēru floristika

Mālu 28, Rīga
Nosūtīt tūlītēju paziņojumu

Jūs varat uzdot uzņēmumam jebkuru jautājumu un saņemt ātru atbildi!

Atstājiet savu atsauksmi, dalieties pieredzē

Bēru vainags vai sēru pušķis ir pēdējais atvadu sveiciens aizgājējam gan no tuviniekiem gan no darba kolēģiem vai attālāk dzīvojošiem draugiem - Memorial Services portālā ir iespēja pasūtīt sēru floristiku online ar piegādi jebkurā Latvijas vietā.

Jauna pasūtījumu forma piedāvā izvēlēties bēru vainagu vai štrausu ar sēru lenti vai bez, ierakstot tajā teksu labajā un kreisajā pusē.

Sēru lentas var izvēlēties no dažādiem materiāliem - baltas, melnas vai bordo atlasa lentas, linu, tautiskās. Bēru vainagu var izvēlēties no online katalogā piedāvātā klāsta, jeb atsūtīt pievienotu attēlu no jebkura cita kataloga - pieredzējuši floristi veiks pasūtījumu īsā laikā, turklāt Memorial Services komanda parūpēsies, lai sēru pušķis tiktu nogādāts pasūtītājam vēlamajā vietā vai tieši uz atvadu ceremoniju noteiktā dienā un laikā.

Apmaksu par pasūtījumu var veikt saskaņā ar norādītajiem bankas rekvizītiem no jebkuras vietas pasaulē.

Mājaslapa:
https://memorialservices.lv/lv/memorial-services-seru-floristika/preces
E-pasts:
info@memorialservices.lv (Primārs)
Telefons
67675167 (Primārs) , 23993977
Sociālie tīkli
Darba laiks
P
00 - 24
O
00 - 24
T
00 - 24
C
00 - 24
P
00 - 24
S
00 - 24
Sv
00 - 24
Apkalpošanas teritorija /pilsēta
Rīga, Jūrmala, Ogre, Jelgava, Sigulda.

Papildus pakalpojumi

Sēru lenta atlasa ar uzrakstu

Dažādas krāsas - baltas, melnas, sarkanas atlasa lentas ar uzrakstiem bēru vainagiem, strausiem un sēru pušķiem. Uzrakstu iespējams pasūtīt dažadās valodās. Pasūtījumu - bēru vainagu ar lentu un uzrakstu nepieciešams pasūtīt vismaz 1-3 dienas iepriekš.

15.00

Raksti

Atvadu sveiciens aizgājējam - kā pasūtīt sēru pušķi vai bēru vainagu?Jūl 18, 2018

Preces

Bēru vainags

Bēru vainags, vidēji liels, ar sarkanām rozēm un krizantēmāmPie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,melnā,baltā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu. Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR. Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR. Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā. Apmaksu var veikt caur mūsu kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.Liels bēru vainags ar sarkanām rozēm,baltām krizantēmām un lilijām dekoratīvo zaļumu ielokāPie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,melnā,baltā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR.Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Apaļas formas bēru vainags no sarkanām neļķem, baltām rozem,zaļumiem, egļu zaru ielokā.Pie vainaga piedavajam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,baltā,melnā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR.Piedāvājam vainaga vai citas preces piegādes pakalpojumus kapsētās vai klienta norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidra naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Liels bēru vainags no sarkanām gerberām,baltām lilijam un krizantēmām egļu zaru ielokā.Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,baltā,melnā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR.Piedāvājam vainaga vai citas preces piegādes pakalpojumus kapsētās vai uz klienta norādīto vietu Riga un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Vidējs bēru vainags ar dzeltenām gerberām,baltām krizantēmām un dekoratīviem zaļumiem.Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,melnā,un baltā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15 EUR.Piedāvājam vainaga vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz klienta norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā.Apmaksu veikt caur mūsu bankas kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags ar baltām lilijām.

Liels vainags ar sarkanām rozēm un baltām lilijām zaļumu un skuju bāze.Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas, ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,baltā,melna krasa.Atlasa ar uzrakstu maksā 15 EUR.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18 EUR.Linu lentas ar tautisku rakstu.Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz klienta norādīto vietu Rīgā un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru štrauss

Bēru štrauss no dažādām ziediem dekoratīvo zaļumu ielokā.Garums 70 cm.Jespējama kompozīcija atkarībā no klienta vēlmē.Piedāvājām štrausa ,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz klienta norādīto vietu Rīgā un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu, skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Pamatinformācija

Nosaukums
Latvijas Memoriālo Pakalpojumu Informatīvais Dienests SIA
Juridiskais statuss
SIA
PVN maksātāja Nr.
LV40103939689
Reģistrēts LUR
Darbības veids
Nav aizpildīts
Pakalpojumi, preces un atslēgvārdi
Skatīt vairāk
Uzņēmuma statuss
Aktīvs
Apmeklējumi
Kopējie apmeklējumi: 72. Vakardienas apmeklējumi: 65. Apmeklējumi un Statistika