MS Bēru Vainagi un Lentas

Bēru vainagi, Sēru floristika

Mālu 28, Rīga

Preces

Bēru vainags

Bēru vainags, vidēji liels, ar sarkanām rozēm un krizantēmāmPie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,melnā,baltā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu. Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR. Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR. Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā. Apmaksu var veikt caur mūsu kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.Liels bēru vainags ar sarkanām rozēm,baltām krizantēmām un lilijām dekoratīvo zaļumu ielokāPie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,melnā,baltā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR.Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Apaļas formas bēru vainags no sarkanām neļķem, baltām rozem,zaļumiem, egļu zaru ielokā.Pie vainaga piedavajam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,baltā,melnā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR.Piedāvājam vainaga vai citas preces piegādes pakalpojumus kapsētās vai klienta norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidra naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Liels bēru vainags no sarkanām gerberām,baltām lilijam un krizantēmām egļu zaru ielokā.Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,baltā,melnā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR.Piedāvājam vainaga vai citas preces piegādes pakalpojumus kapsētās vai uz klienta norādīto vietu Riga un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Vidējs bēru vainags ar dzeltenām gerberām,baltām krizantēmām un dekoratīviem zaļumiem.Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,melnā,un baltā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15 EUR.Piedāvājam vainaga vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz klienta norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā.Apmaksu veikt caur mūsu bankas kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags ar baltām lilijām.

Liels vainags ar sarkanām rozēm un baltām lilijām zaļumu un skuju bāze.Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas, ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,baltā,melna krasa.Atlasa ar uzrakstu maksā 15 EUR.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18 EUR.Linu lentas ar tautisku rakstu.Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz klienta norādīto vietu Rīgā un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru štrauss

Bēru štrauss no dažādām ziediem dekoratīvo zaļumu ielokā.Garums 70 cm.Jespējama kompozīcija atkarībā no klienta vēlmē.Piedāvājām štrausa ,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz klienta norādīto vietu Rīgā un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu, skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags ar baltam un sarkanām rozēm

Bēru vainags, vidēji liels,ar baltam un sarkanām rozēm un lilijām.Lenta ar uzrakstu bēru vainagamPie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas, ar atvadu vārdiem.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18 EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksa 15 EUR.Atlasa lentas iespējāmas sarkanā, baltā un melnā krasā. Vainagu piegādePiedāvājam vainaga,vai citas preces piegades pakalpojums kapsētās vai klienta norādīto vietu.RīgaRīgas rajonsApmaksaApmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu, skaidrā naudā, vai piegādes veikšanas brīdī. 

Bēru vainags

Vidējs bēru vainags ar sarkanām gerberām,baltām krizantēmām un dekoratīviem zaļumiem.Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,balta,melnā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR.Piedāvājam vainaga vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētas vai uz klienta norādīto vietu Rīga un Rīgas rajona.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Liels vainags ar dažādām ziediem dekoratīvo zaļumu ielokā.Vainags veidots no krizantēmām,lilijām,kallām,sarkanām un baltām rozēm.Cena var mainīties atkarība no ziedu daudzuma un veida.Piedāvājam vainaga, vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz klienta norādīto vietu.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidrā naudā,vai pegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Vidējs bēru vainags no sarkanām rozēm un baltām krizantēmām dekoratīvo zaļumu ielokā.Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz klienta norādīto vietu Rīgā vai Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Liels bēru vainags ar sarkanām rozēm,baltām orhidejām un krizantēmām dekorativo zaļumu ielokā.Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,baltā,melnā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR.Piedāvājam vainaga,vai citas preces pegādes pakalpojums kapsētās  vai uz klienta norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Liels bēru vainags ar sarkanām rozēm,baltām krizantēmām un lilijām dekoratīvo zaļumu ielokā Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,melnā,baltā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu. Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR. Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR. Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā. Apmaksu var veikt caur mūsu kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.Liels bēru vainags ar sarkanām rozēm,baltām krizantēmām un lilijām dekoratīvo zaļumu ielokāPie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,melnā,baltā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR.Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Apaļas formas bēru vainags no sarkanām rozēm un baltiem ziediem dekoratīvo zaļumu ielokāPie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,melnā,baltā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu. Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR. Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR. Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā. Apmaksu var veikt caur mūsu kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.Liels bēru vainags ar sarkanām rozēm,baltām krizantēmām un lilijām dekoratīvo zaļumu ielokāPie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,melnā,baltā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18EUR.Atlasa lenta ar uzrakstu maksā 15EUR.Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz norādīto vietu Rīga un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags ar dažādām ziediem

Liels sarkanu un baltu rožu vainags,kurā ietilst krizantēmu,liliju un kallu kompozīcijas.Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Atlasa lentas iespējamas sarkanā,baltā,melnā krasā.Atlasa ar uzrakstu maksa 15 EUR.Linu lentas ar tautisku rakstu.Linu lenta ar uzrakstu maksā 18 EUR.Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegādes pakalpojums kapsētās vai uz klienta norādīto vietu Rīgā un Rīgas rajonā.Apmaksu var veikt caur mūsu bankas kontu,skaidra nauda,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Bēru vainags sirds formā,ar sarkanām rozem un kalām.

Bēru vainags

Apaļas formas bēru vainags no baltas krāsas ziediem,krizantēmām,rozēm un zaļumiem.Cenas var mainīties atkaribā no ziedu pieejamībās sezonas laikā.Pie vainaga piedāvājam linu un atlasa lentas,ar atvadu vārdiem.Linu lenta ar uzrakstu maksa 18EURAtlasa lenta ar uzrakstu 15EURAtlasa lentas iespējamas sarkanā,baltā,melnā krasā.Linu lentas ar tautisku rakstu.Piedāvājam vainaga,vai citas preces piegades pakalpojums kapsētās vai uz klienta norādīto vietu.Riga un Rigas rajons.Apmaksu var veikt caur musu bankas kontu,skaidrā naudā,vai piegādes veikšanas brīdī.

Bēru vainags

Bēru vainags no baltām rozēm, lielais diametrs, liels ziedu daudzums

Bēru vainags vislielākais

Bēru vainags vislielākais izmērs, ar lentu un statīvu, izgatavots pēc individuāla pasūtījuma, ar piegādi Rīgā

Bēru vainags

Bēru vainags ar sēru lentu, lielais izmērs. Var pasūtīt arī mazāku izmēru ar mazāku ziedu daudzumu, iespējams uzraksts dažādās valodās un dažādas krāsas lentas. 

Bēru vainags

Lielais bēru vainags ar sarkanu atlasa lentu

Bēru vainags

Bēru vainags lielais ar lentu

Bēru vainags lielais

Vainags ar lentu lielais, pēc individuāla pasūtījuma ar piegādi Rīgā no sarkaniem un baltiem ziediem

Bēru vainags

Bēru vainags vidējs izmērs, lentu var izvēlēties atsevišķi. Cena norādīta bez lentas.

Zārka dekors

Zārka dekors no baltiem ziediem, cena var mainīties atkarībā no ziedu pušķa izmēra un ziedu veida. 

Bēru vainags

Sēru vainags vidēja izmēra 

Sēru pušķis strauss

Ziedu pušķis atvadām ar mazo sēru lentu

Ziedu pušķis no lilijām un gerberām

Ziedu kompozīcija no lilijām un gerberām. Var izmantot kā zārku noformējumu vai kā sēru ziedu pušķi, atvadoties no tuva cilvēka. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Precīzu izmaksu tāmi iespējams izstrādāt pēc klienta iesniegta apraksta par nepieciešamajiem dekoriem vai pēc konsultācijas ar pašu klientu.

Sēru štrauss no gerberām un dālijām

Sēru pušķis - štrauss veidots no orandžām gerberām un baltām dālijām. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Precīzu izmaksu tāmi iespējams izstrādāt pēc klienta iesniegta apraksta par nepieciešamajiem dekoriem vai pēc konsultācijas ar pašu klientu.

Sēru lenta - Lina

Balta lina sēru lenta vainagam vai strausam. Uzraksti pēc individuāla pasūtījuma.

Sēru pušķis strauss

Ziedu kompozīcija baltos toņos veidota galdu dekorēšanai. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Precīzu izmaksu tāmi iespējams izstrādāt pēc klienta iesniegta apraksta par nepieciešamajiem dekoriem vai pēc konsultācijas ar pašu klientu.

Dzeltens ziedu pušķis bērēm

Dzeltens ziedu pušķis bērēm ar zilganiem akcentiem. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Precīzu izmaksu tāmi iespējams izstrādāt pēc klienta iesniegta apraksta par nepieciešamajiem dekoriem vai pēc konsultācijas ar pašu klientu.

Bēru ziedu pušķis no lilijām

Bēru ziedu pušķis no baltām lilijām un sarkanām kallām. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Precīzu izmaksu tāmi iespējams izstrādāt pēc klienta iesniegta apraksta par nepieciešamajiem dekoriem vai pēc konsultācijas ar pašu klientu.

Sarkanbalts bēru vainags ar baltu lentu

Vainags bērēm ar baltu lentu. Izmantotie ziedi - sarkanas antūrijas un baltas lillijas. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Precīzu izmaksu tāmi iespējams izstrādāt pēc klienta iesniegta apraksta par nepieciešamajiem dekoriem vai pēc konsultācijas ar pašu klientu.

Sēru ziedг strauss

Sēru ziedu grozs no gerberām un krizantēmām. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Precīzu izmaksu tāmi iespējams izstrādāt pēc klienta iesniegta apraksta par nepieciešamajiem dekoriem vai pēc konsultācijas ar pašu klientu.

Dažādu krāsu sēru lentas

Dažādu krāsu sēru lentas. Cena norādīta bez uzraksta. Garums: 2 m;Platums: 14.5 cm.

Lina sēru lenta

Lina sēru lenta.  Garums: 2 m; Platums: 24 cm

Vairumtirdzniecības prece

Bēru vainags

Bēru vainags ar lentu un uzrakstu lielais diametrs, balti ziedi, iespējams pasūtīt online ar piegādi jebkuros kapos Rīgā

Preces /Katalogs

Darba laiks
P
O
T
C
P
S
Sv
Kontakti

info@memorialservices.lv

67675167

https://memorialservices.lv/lv/memorial-services-seru-floristika/preces

Rīga, Jūrmala, Ogre, Jelgava, Sigulda