Preces

Granīta piemiņas plāksne

Piemiņas plāksne no brūna granīta ar dekoru. Materiāls - zāģēta laukakmens plāksne 10 cm bieza, 60 cm augsta un 80 cm plata.Dekors - grāmata ar sveci un spalvu, gravēta ar rokām. Cena norādīta aptuvena ar pulētu vai nepulētu granīta pamatni un uzrakstu.

Laukakmens kapu piemineklis

Kapu piemineklis no pelēkā Latvijas laukakmens. Roku darbs.Augstums ap 60 cm, platums ap 80 cm, biezums ap 25 cm.Cena 650.00 -  norādīta aptuvena ar kaltu vai pulētu granīta pamatni un uzrakstu.

Piemiņas akmens no laukakmens.

Kapu piemineklis, veidots no vesela laukakmens ar dabīgu aizmuguri, brūns. Dekors - saulriets. Oriģnāldarbs.Augstums 80 cm, platums 80 cm, biezums ap 25 cm.

Granīta piemiņas plāksne

Granīta piemiņas plāksne kapiem brūnā krāsā. Augstums 100 cm, platums platākajā vietā 100 cm.Materiāls - zāģēts granīta laukakmens 8 cm biezs. Bez plaisām, skaista krāsa, perfekts pulējums. Cena norādīta ar kaltu vai pulētu granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem, krustiņu.Dekori, puķes, zariņi cenā nav iekļauti.Uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Granīta kopiņas apmalīte ar slīpu plāksnīti

Granīta kopiņas apmalīte ar slīpu plāksnīti uzrakstam. Iespējams izgatavot no jebkuras krāsas granīta materiāla un gandrīz jebkura izmēra.Cena norādīta aptuvena par vienvietīgu apmalīti garumā no 110 - 130 cm, platumā no 50 - 60 cm. Plāksnītes izmēri atbilstoši apmalītes izmēriem.Melna apmalīte 110x50 cm ar atbilstošu plāksnīti un uzrakstu maksā ap 200 €, lielākas apmalītes un citās krāsās - dārgāk.

Piemineklis

Piemineklis, veidots no uz pusēm šķelta laukakmens. Oriģināldarbs.Katra daļa ir 50 cm plata, ap 65 - 70 cm augsta, ap 25 - 30 cm bieza.Akmeņi novietoti uz pulētas melna Zviedrijas granīta pamatnes. Pamatnes izmēri 122 cm x 45 cm.Starp akmeņiem novietots daļēji pulēts granīta laukakmens ar ieurbtu vietu standarta izmēra kapu svecei.Norādītajā cenā iekļauti 2 vārdi uzvārdi ar datumiem un krustiņi.Dekoru, puķu, zariņu gravēšana, kā arī darba montāža kapos par papildus samaksu.

Kapu piemineklis no laukakmens

Piemiņas akmens, veidots no vesela , masīva laukakmens. Oriģināldarbs. Roku darbs.Augstums 55 cm, platums 110 cm, biezums apmēram 35 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds ar datumiem.Cenā nav iekļauta uzstādīšana

Kapu piemineklis no laukakmens

Piemiņas akmens, veidots no vesela , masīva laukakmens. Oriģināldarbs. Roku darbs.Augstums 75 cm, platums 60 cm, biezums apmēram 30 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds ar datumiem.Cenā nav iekļauta uzstādīšana

Kapu piemineklis no laukakmens

Piemiņas akmens, veidots no vesela , masīva laukakmens. Oriģināldarbs. Roku darbsAugstums 50 cm, platums 60 cm, biezums apmēram 40 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds ar datumiem.Cenā nav iekļauta uzstādīšana

Piemiņas plāksnīte

Piemiņas plāksne ar kaltām/nošķeltām malām no brūna granīta laukakmens plāksnesAugstums 40 cm, platums 47 cm, biezums 8 cm.Norādītajā cenā iekļauta granīta pamatne un gravējums - vārds, uzvārds, datumi.Dekori, puķes, uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta piemineklis ar pulētām malām un aizmuguri. Klasiska forma, veidots manā darbnīcā. Roku darbs.Materiāls - AuroraAugstums 75 cm, platums 100 cm, biezums  10 cm.Norādītajā cenā iekļauta no visām pusēm pulēta granīta pamatne un gravējums - vārds, uzvārds, datumi.Dekori, puķes, uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Granīta piemiņas plāksne

Granīta piemiņas plāksne. Augstums 60 cm, platums platākajā vietā 50 cm.Materiāls - zāģēts pelēka granīta laukakmens 8 cm biezs. Pulēts no visām pusēm.

Piemineklis

Granīta piemiņas plāksne. Augstums 63 cm, platums platākajā vietā 53 cm.Materiāls - zāģēts tumši brūna granīta laukakmens 12 cm biezs. Pulēts no visām pusēm.Klasiska forma, skaista krāsa. Oriģināldarbs, roku darbs.Cena norādīta ar granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta piemineklis. Augstums 110 cm, platums platākajā vietā 67 cm.Materiāls - zāģēts granīta laukakmens 10 cm biezs. Malas šķeltas/kaltas.Skaista krāsa.Cena norādīta ar granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemiņas akmens no laukakmens.

Granīta kapu piemineklis, veidots no laukakmensOriģināldarbs, roku darbs.Materiāls - vesels laukakmens.Augstums - 82 cm augstākajā vietā, platums - 65 cm platākajā vietā, biezums ap 15 cmAizmugure un sāni - neapstrādāti, dabīgiGranīta pamatne - 75 cm x 25 cm x 8 cm, iekļauta norādītajā cenā.Uzraksts - vārds, uzvārds, datumi - iekļauts norādītajā cenā.Cenā nav iekļauti - papildu dekori, zariņi, puķes, kā arī uzstādīšana.

Melna granīta piemiņas plāksne.

Piemiņas plāksne no melnā Somijas granīta ar kaltām šķeltām malām un gludu aizmuguri. Platums 58 cm, augstums 70 cm, biezums 8 cm. Norādītajā cenā iekļauta pulēta melna granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds, datumi. Dekoru gravēšana un uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Laukakmens piemineklis.

Piemineklis ar gravētu dekoru no laukakmens ar kaltām šķeltām malām un dabisku aizmuguri. Oriģināldarbs. Roku darbs. Platums 100 cm, augstums 52 cm, biezums ap 12 cm. Norādītajā cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds, datumi. Citu dekoru gravēšana un uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Laukakmens piemineklis.

Piemineklis ar gravētu dekoru no laukakmens ar kaltām šķeltām malām un gludu aizmuguri. Oriģināldarbs. Roku darbs. Platums 90 cm, augstums 60 cm, biezums 10 cm. Norādītajā cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds, datumi. Citu dekoru gravēšana un uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Laukakmens piemineklis.

Piemineklis no laukakmens ar kaltām šķeltām malām un dabisku aizmuguri. Skaista krāsa. Oriģināldarbs. Roku darbs. Platums 120 cm, augstums 55 cm, biezums ap 20 cm. Norādītajā cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds, datumi. Dekoru gravēšana un uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Laukakmens piemineklis.

Piemineklis ar gravētu dekoru no laukakmens ar kaltām šķeltām malām un dabisku aizmuguri. Platums 80 cm, augstums 60 cm, biezums ap 12 cm. Norādītajā cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds, datumi. Citu dekoru gravēšana un uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Granīta piemiņas plāksne

Kapu piemineklis.