Preces

Granīta piemiņas plāksne

Piemiņas plāksne no brūna granīta ar dekoru. Materiāls - zāģēta laukakmens plāksne 10 cm bieza, 60 cm augsta un 80 cm plata.Dekors - grāmata ar sveci un spalvu, gravēta ar rokām. Cena norādīta aptuvena ar pulētu vai nepulētu granīta pamatni un uzrakstu.

Laukakmens kapu piemineklis

Kapu piemineklis no pelēkā Latvijas laukakmens. Roku darbs.Augstums ap 60 cm, platums ap 80 cm, biezums ap 25 cm.Cena norādīta aptuvena ar kaltu vai pulētu granīta pamatni un uzrakstu.

Kapu piemineklis no laukakmens

Piemiņas akmens, veidots no vesela , masīva laukakmens. Oriģināldarbs.Augstums 60 cm, platums 110 cm, biezums apmēram 45 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds ar datumiem, krustiņš.Cenā nav iekļauta uzstādīšana

Piemiņas akmens no laukakmens.

Kapu piemineklis, veidots no vesela laukakmens ar dabīgu aizmuguri, brūns. Dekors - saulriets. Oriģnāldarbs.Augstums 80 cm, platums 80 cm, biezums ap 25 cm.Cena norādīta ar granīta pamatni, uzrakstu - vārds, uzvārds, datumi, krustiņš.

Granīta piemiņas plāksne

Granīta piemiņas plāksne kapiem brūnā krāsā. Augstums 100 cm, platums platākajā vietā 100 cm.Materiāls - zāģēts granīta laukakmens 8 cm biezs. Bez plaisām, skaista krāsa, perfekts pulējums. Cena norādīta ar kaltu vai pulētu granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem, krustiņu.Dekori, puķes, zariņi cenā nav iekļauti.Uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Melna granīta piemiņas plāksne

Piemiņas plāksne ar kaltām/nošķeltām malām no Somijas/Zviedrijas melnā granīta.Perfekts pulējums, veikts manā darbnīcā.Augstums 60 cm, platums 60 cm, biezums 8 cm.Cenā iekļauta melna granīta pamatne un gravējums - vārds, uzvārds, datumi, krustiņš.Dekori, puķes, uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Granīta kopiņas apmalīte ar slīpu plāksnīti

Granīta kopiņas apmalīte ar slīpu plāksnīti uzrakstam. Iespējams izgatavot no jebkuras krāsas granīta materiāla un gandrīz jebkura izmēra.Cena norādīta aptuvena par vienvietīgu apmalīti garumā no 110 - 130 cm, platumā no 50 - 60 cm. Plāksnītes izmēri atbilstoši apmalītes izmēriem.Melna apmalīte 110x50 cm ar atbilstošu plāksnīti un uzrakstu maksā ap 200 €, lielākas apmalītes un citās krāsās - dārgāk.

Piemineklis

Piemineklis, veidots no uz pusēm šķelta laukakmens. Oriģināldarbs.Katra daļa ir 50 cm plata, ap 65 - 70 cm augsta, ap 25 - 30 cm bieza.Akmeņi novietoti uz pulētas melna Zviedrijas granīta pamatnes. Pamatnes izmēri 122 cm x 45 cm.Starp akmeņiem novietots daļēji pulēts granīta laukakmens ar ieurbtu vietu standarta izmēra kapu svecei.Norādītajā cenā iekļauti 2 vārdi uzvārdi ar datumiem un krustiņi.Dekoru, puķu, zariņu gravēšana, kā arī darba montāža kapos par papildus samaksu.

Piemiņas plāksnīte.

Melna Somijas/Zviedrijas granīta plāksnīte ar granīta pamatni. Augstums 40 cm, platums 45 cm, biezums 8 cm.Norādītajā cenā iekļauts gravējums - vārds, uzvārds, datumi, krustiņš.Uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Piemiņas plāksnīte

Granīta piemiņas plāksnīte ar pamatiņu. Materiāls - Paradiso. Malu apstrāde - sķeltas/kaltas.Augstums 53 cm, platums 53 cm, biezums 7 cm, pamata garums 75 cm.Norādītajā cenā iekļauts gravējums - vārds uzvārds, datumi.Dekori, zariņi, puķes, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Granīta piemiņas plāksne

Brūna granīta piemiņas plāksne ar pamatni. Materiāls - laukakmens plāksne, malu apstrāde - kaltas/šķeltas.Augstums 40 cm, platums 70 cm, biezums 8 cmNorādītajā cenā iekļauts gravējums - vārds uzvārds, datumi.Dekori, zariņi, puķes, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Granīta piemiņas plāksnīte

Melna Somijas/Zviedrijas granīta plāksnīte ar granīta pamatni.Augstums 35 cm, platums 47 cm, biezums 8 cm.Norādītajā cenā iekļauts gravējums - vārds, uzvārds, datumi, krustiņš.Uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Piemiņas plāksnīte

Granīta piemiņas plāksnīte ar pamatiņu. Materiāls - Aurora Malu apstrāde - sķeltas/kaltas. Augstums 48 cm, platums 44 cm, biezums 7 cm. Norādītajā cenā iekļauts gravējums - vārds uzvārds, datumi. Dekori, zariņi, puķes, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemiņas plāksnīte

Granīta piemiņas plāksnīte ar pamatiņu.Materiāls - Hallandia. Malu apstrāde - sķeltas/kaltas.Augstums 35 cm, platums 50 cm, biezums 8 cm.Norādītajā cenā iekļauts gravējums - vārds uzvārds, datumi.Dekori, zariņi, puķes, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Kapu piemineklis no laukakmens

Piemiņas akmens, veidots no vesela , masīva laukakmens. Oriģināldarbs. Roku darbs.Augstums 55 cm, platums 110 cm, biezums apmēram 35 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds ar datumiem.Cenā nav iekļauta uzstādīšana

Kapu piemineklis no laukakmens

Piemiņas akmens, veidots no vesela , masīva laukakmens. Oriģināldarbs. Roku darbs.Augstums 60 cm, platums 88 cm, biezums apmēram 20 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds ar datumiem.Cenā nav iekļauta uzstādīšana

Kapu piemineklis no laukakmens

Piemiņas akmens, veidots no vesela , masīva laukakmens. Oriģināldarbs. Roku darbs.Augstums 75 cm, platums 60 cm, biezums apmēram 30 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds ar datumiem.Cenā nav iekļauta uzstādīšana

Kapu piemineklis no laukakmens

Piemiņas akmens, veidots no vesela , masīva laukakmens. Oriģināldarbs. Roku darbsAugstums 50 cm, platums 60 cm, biezums apmēram 40 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds ar datumiem.Cenā nav iekļauta uzstādīšana

Piemineklis

Piemiņas plāksne ar kaltām/nošķeltām malām no Zviedrijas brūnā granīta.Augstums 65 cm, platums 50 cm, biezums ap 10 cm, aizmugure šķelta.Norādītajā cenā iekļauta granīta pamatne un gravējums - vārds, uzvārds, datumi.Dekori, puķes, uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemiņas plāksnīte

Piemiņas plāksne ar kaltām/nošķeltām malām no brūna granīta laukakmens plāksnesAugstums 40 cm, platums 47 cm, biezums 8 cm.Norādītajā cenā iekļauta granīta pamatne un gravējums - vārds, uzvārds, datumi.Dekori, puķes, uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta piemineklis ar pulētām malām un aizmuguri. Klasiska forma, veidots manā darbnīcā. Roku darbs.Materiāls - AuroraAugstums 75 cm, platums 100 cm, biezums  10 cm.Norādītajā cenā iekļauta no visām pusēm pulēta granīta pamatne un gravējums - vārds, uzvārds, datumi.Dekori, puķes, uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta piemiņas plāksne. Augstums 45 cm, platums platākajā vietā 90 cm.Materiāls - zāģēts granīta laukakmens 10 cm biezs. Skaista krāsa, perfekts pulējums. Cena norādīta ar kaltu vai pulētu granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta piemiņas plāksne. Augstums 58 cm, platums platākajā vietā 110 cm. Materiāls - zāģēts granīta laukakmens 10 - 12 cm biezs, aizmugure šķelta. Cena norādīta ar kaltu vai pulētu granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.  Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta piemiņas plāksne. Augstums 35 cm, platums platākajā vietā 70 cm.Materiāls - zāģēts granīta laukakmens 10 cm biezs. Skaista krāsa, perfekts pulējums. Cena norādīta ar kaltu vai pulētu granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta piemiņas plāksne. Augstums 50 cm, platums platākajā vietā 58 cm.Materiāls - Champagne ( brūns Zviedrijas granīts) 10 cm biezs. Skaista krāsa, perfekts pulējums. Cena norādīta ar kaltu vai pulētu granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Granīta piemiņas plāksne

Granīta piemiņas plāksne. Augstums 60 cm, platums platākajā vietā 50 cm.Materiāls - zāģēts pelēka granīta laukakmens 8 cm biezs. Pulēts no visām pusēm.Cena norādīta ar granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta piemiņas plāksne. Augstums 63 cm, platums platākajā vietā 53 cm.Materiāls - zāģēts tumši brūna granīta laukakmens 12 cm biezs. Pulēts no visām pusēm.Klasiska forma, skaista krāsa. Oriģināldarbs, roku darbs.Cena norādīta ar granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta piemineklis. Augstums 110 cm, platums platākajā vietā 67 cm.Materiāls - zāģēts granīta laukakmens 10 cm biezs. Malas šķeltas/kaltas.Skaista krāsa.Cena norādīta ar granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta piemineklis. Augstums 90 cm, platums platākajā vietā 80 cm.Materiāls - zāģēts sarkanbrūna granīta laukakmens 10 cm biezs.Malas šķeltas/kaltas.Cena norādīta ar granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta piemineklis. Augstums 40 cm, platums platākajā vietā 90 cm, biezums ap 25 - 30 cm.Materiāls - tumši pelēka granīta laukakmens ar pulētu priekšpusi un dabīgu aizmuguri.Cena norādīta ar granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta kapu piemineklis, veidots no melnā granīta.Oriģināldarbs, roku darbs.Materiāls - 12 cm bieza melnā Zviedrijas granīta plāksne.Augstums - 81 cm augstākajā vietā, platums - 105 cm platākajā vietā, biezums 12 cmAizmugure - gluda.Granīta pamatne - 120 cm x 20 cm x 8 cm, iekļauta norādītajā cenā.Uzraksts - vārds, uzvārds, datumi - iekļauts norādītajā cenā.Cenā nav iekļauti - papildu dekori, zariņi, puķes, kā arī uzstādīšana.

Piemiņas akmens no laukakmens.

Granīta kapu piemineklis, veidots no laukakmensOriģināldarbs, roku darbs.Materiāls - vesels laukakmens.Augstums - 82 cm augstākajā vietā, platums - 65 cm platākajā vietā, biezums ap 15 cmAizmugure un sāni - neapstrādāti, dabīgiGranīta pamatne - 75 cm x 25 cm x 8 cm, iekļauta norādītajā cenā.Uzraksts - vārds, uzvārds, datumi - iekļauts norādītajā cenā.Cenā nav iekļauti - papildu dekori, zariņi, puķes, kā arī uzstādīšana.

Preces /Katalogs

Kontakti

nsaksons@gmail.com

29236404

https://www.facebook.com/laukakmens/

Rīga, Jelgava, Auce, Iecava, Olaine, Ozolnieki, Saldus, Ventspils, Bauska, Dobele, Saulkrasti, Vecumnieki, Rīgas rajons, Tukuma rajons, Bauskas rajons, Dobeles rajons, Āne, Carnikava, Tukums