Darba uzsākšana portālā MemorialServices

1. Reģistrācija.

Piereģistrēt firmu, uzņēmumu, pašnodarbinātu vai vienkārši fizisku personu var, aizpildot anketu. Jūsu norādītais e-pasts turpmāk būs kā Jūsu pastāvīgais lietotājvārds, bet paroli nosūtīsim Jums apstiprinošā e-pasta paziņojumā pēc anketas saņemšanas.

2. Autorizācija.

Autorizēties savā biznesa pārvaldes vietnē Jūs varat ŠEIT. Ja Jūs esat aizmirsuši savu paroli, tad varat to atjaunot, izmantojot ŠO saiti. Pēc veiksmīgas autorizācijas, Jūs nokļūsiet savā biznesa pārvaldes vietnē.

3. Biznesa pārvaldes vietne.

Jūsu biznesa pārvaldes vietne – tā ir vieta, kur Jūs varat ne tikai rediģēt sava uzņēmuma datus, bet arī pārvaldīt savas preces, pakalpojumus, pasūtījumus, jautājumus, kontaktus un publikācijas. Jūs varat pārvaldīt vienu vai vairākus uzņēmumus. Ja Jums ir vairāki uzņēmumi, tad, ieejot šajā vietnē, Jums tiks piedāvāts lodziņš ar iespēju izvēlēties no visiem Jūsu pārvaldāmajiem uzņēmumiem.

No savas biznesa pārvaldes vietnes Jūs varat pāriet uz jebkuru no portāla MemorialServices bāzes pakalpojumiem, iegādāties jaunu biznesa pārvaldes paketi, noformēt iesniegumu uz brīvu biznesa veidu vai esošu biznesa tēmu u.c.

4. Uzņēmuma dati

Un tā – Jums ir uzņēmums, kuru reģistrējāt portālā MemorialServices, un Jūs pirmo reizi esat iegājis savā biznesa pārvaldes vietnē. Mēs rekomendējam pāriet uz sadaļu Uzņēmuma Dati un ielādēt uzņēmuma firmas zīmi vai logotipu (rekomendējamais izmērs 16*9, 600px, 0.2-0.5 Mb). Pārliecinieties vai pārējie Jūsu uzņēmuma dati aizpildīti pareizi. Ja esat nodokļu maksātājs, uzrādiet vienoto reģistrācijas numuru, lai sinhronizētu savus datus ar Latvijas Uzņēmuma Reģistra datiem. Ja Jums ir vairāki kontakttelefoni, uzrādiet tos sadaļā Citi Kontakti, aizpildiet Jūsu uzņēmuma darba laiku.

5. Biznesa pārvaldīšana/Administrēšana

Jūsu klientus varēs apkalpot visi Jūsu uzņēmuma darbinieki, kam būs dota iespēja piekļūt Jūsu biznesa pārvaldes vietnei portālā MemorialServices, bet Jūs varēsiet aktivizēt tikai to skaitu preču, pakalpojumu, pilsētu un atslēgvārdu daudzumu, kas paredzēts Jūsu biznesa pārvaldes paketē. Tādas sadaļas kā Raksti/Publikācijas un Uzņēmuma Dati, portālā ir pieejama visiem bez maksas un neierobežotā daudzumā.

Izvēlieties savam uzņēmumam piemērotāko biznesa pārvaldes paketi – sekojiet portāla speciālajiem piedāvājumiem un bonusu programmām, lai saņemtu izdevīgas atlaides savas biznesa pārvaldes vietnes iespēju papildināšanai.

6. Biznesa pārvaldes vietnes komplekts

Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko biznesa pārvaldes komplektu un arī mainīt to, un papildināt darba gaitā ar atsevišķām papildus iespējām.


START INFO WORK TOP VIP
Instrumentu panelis (personīgais virtuālais kabinets)
kontaktinformācija, īsais apraksts
Atrašanās vieta uz kartes
Pakalpojumu skaits katalogā Memorial Services 1 2 5 10 10
Biznesa komplekta reitings (1) 50 100 300 500 1000
Apkalpošanas teritorija - pilsēta 1 2 5 10 20
Atslēgvārdi un to savienojumi / Tegi 3 25 50 100 150
Fotogalerija 4 bez ierobežojuma bez ierobežojuma bez ierobežojuma bez ierobežojuma
Tiešā saite uz uzņēmuma mājaslapu (Referāls) * * * ** **
Izvērstais uznēmuma apraksts saskanā ar SEO standartiem (500 simboli)
Noformējums saskaņā ar firmas stilu (Branding)
Preces katalogā
E-vaikals / Vitrīna
12 25 50 bez ierobežojuma
Uzņēmuma filiāles 3 без ограничений
Cena 28.00  / 6 Mēn 128.00  / Gadā 198.00  / Gadā 298.00  / Gadā 398.00  / Gadā

*Tiešsaiste ar Jūsu mājaslapu no šīs portāla MemorialServices sadaļas.

** Tiešsaiste ar Jūsu mājaslapu no visām portāla MemorialServices lapām, kur pieminēts Jūsu uzņēmums. Tas nozīmē, ka tiešsaistes iespējas ar Jūsu uzņēmuma mājaslapu aug ģeometriskā progresijā, atkarībā no piesaistītajiem atslēgvārdiem, piesaistītajām apkalpojošajām teritorijām un no piedāvājamo pakalpojumu un preču skaita. Tas ir vidēji vairāk kā 300 tiešsaistes.

***Neatkarīgi no izvēlētās biznesa pārvaldes vietnes komplekta, nekomerciāla satura rakstus Jūs varat publicēt bez ierobežojumiem. Iepazīties ar publikāciju noteikumiem Jūs varat sadaļā Raksti/Pievienot Jaunu.

Valsts un pašvaldību uzņēmumiem un iestādēm tiek piedāvāta speciāla biznesa pārvaldes vietnes pakete GOV.

7. Atslēgvārdi/Meklēšana

Atslēgvārdi atļauj ātri atrast Jūsu uzņēmumu portāla MemorialServices datu bāzē, un kvalitatīvi izvēlēti vārdi vai vārdu savienojumi palielina tiešsaistes iespējas ne tikai portāla ietvaros, bet arī visā interneta meklētāju vidē, jo katra saite ar Jūsu uzņēmumu jebkurā no sfērām vai tēmām palielina Jūsu uzņēmuma reitingu gan Google, gan Yahoo sistēmās un jebkurās citās interneta meklētāju sistēmās.

Sadaļā „Meklējamais vārds” sāciet rakstīt meklējamo vārdu vai vārdu savienojumu un no piedāvātā saraksta izvēlieties piemērotāko vārdu vai vārdu savienojumu. Uzklikšķinot uz to, tas automātiski tiks piesaistīts Jūsu uzņēmuma atslēgvārdu sarakstam. Jūs varat mainīt vārdus vietām, izmantojot klaviatūru vai „peli”. Jums aktuālākos vārdus ievietojiet saraksta sākumā.

Portāla MemorialServices datu bāzē atrodas vairāk kā 5000 populārākie atslēgvārdi un vārdu savienojumi ar sinhronu tulkojumu 3 valodās – latviešu, angļu, krievu. Datu bāzes aizsardzības nolūkos un, ņemot vērā tehnisko specifiku, jaunus atslēgvārdus, kurus nevarat atrast mūsu datubāzē, varat piesaistīt, aizpildot iesniegumu. Saite iesniegumam atrodas atslēgvārdu sadaļā Jūsu biznesa pārvaldes vietnē.

Meklējumi portālā MemorialServices tiek realizēti uzreiz caur diviem algoritmiem: pēc uzņēmuma datiem – nosaukuma, adreses, telefona un pēc piesaistītajiem Jūsu uzņēmumam atslēgvārdiem.

8. Pakalpojumi / Katalogs

Šajā Jūsu biznesa pārvaldes sadaļā Jūs varat pievienot savam biznesam tos pakalpojumus vai pakalpojumu, ar ko nodarbojieties un ko piedāvājat klientiem. Varat mainīt šos pakalpojumus vietām, izvietojot pēc prioritātēm. Pirmais pakalpojumu veids/kategorija ir galvenais darbības veids un to nerekomendējam bieži mainīt, jo tas galvenokārt formē saiti ar Jūsu uzņēmumu. Lai Jūsu biznesa attīstība interneta vidē būtu veiksmīga, nav vēlams bieži mainīt pastāvīgo nodarbošanos. Taču, ja Jums tomēr rodas tāda nepieciešamība, lūdzu, vērsieties portāla MemorialServices tehniskā atbalsta nodaļā ar iesniegumu, un mēs Jums izmainīsim galveno darbības veidu.

9. Apkalpošanas teritorija

Jūsu uzņēmums var apkalpot klientus arī citās pilsētās vai reģionos, ne tikai tajā, kur atrodas Jūsu uzņēmums. Pievienojiet pilsētas un reģionus savam uzņēmumam un mainiet vietām pēc saviem ieskatiem, nosakot prioritātes. Jūs varat brīvi mainīt apkalpošanas teritoriju, atkarībā no tā, kur atrodaties vai arī vienkārši pēc saviem ieskatiem.

10. Uz kartes

Balstoties uz Jūsu uzņēmuma publiskajiem datiem, portāls MemorialServices ir uzstādījis Google kartē koordinātas Jūsu uzņēmuma atrašanās vietai. Pārliecinieties, vai marķeris atrodas pareizajā vietā. Jūs varat maksimāli tuvu pietuvināt karti un maksimāli korekti noregulēt marķeri. Nospiediet taustiņu „Pabeigt marķera uzstādīšanu”, lai nofiksētu izmaiņas atrašanās vietai. Jūsu uzņēmums tiks atainots ar galvenā pakalpojuma karodziņu no portāla MemorialServices pakalpojumu kataloga un tiks meklēts ar šo pakalpojuma veidu portālā MemorialServices.

11. Galerija/Foto

Pateicoties Web2.0, ielādēt un pievienot fotogrāfijas nekad nav bijis tik viegli. Pavisam vienkārši – pārvelciet fotogrāfijas ar „peles” palīdzību no sava datora uz fotoielādēšanas vietni un pēc tam apstipriniet katru foto ar ”peles” palīdzību. Izdomājiet attēliem nosaukumu un īsu aprakstu. Rekomendējam izmantot līdzīgus atslēgvārdus fotogalerijas aprakstam no atslēgvārdu krājuma, ko izmantojāt darbības nozares aprakstam. Fotogrāfijas varat mainīt vietām, tādējādi pēc vēlēšanās veidot sava uzņēmuma fotogaleriju.

12. Preces/e-Veikals

Šajā sadaļā Jūs varat ievietot savas preces portāla MemorialServices katalogā un savā biznesa pārvaldes vietnē. Nospiediet taustiņu „Pievienot preci”, un Jums tiks atvērta forma jaunas preces pievienošanai. Pievienošanas forma sastāv no 2 soļiem: 1.- vispārēja informācija par preci, 2.- preces foto. Aizpildot nosaukumu, maksimāli korekti raksturojiet preci, norādiet tās specifiku un jebkuru citu noderīgu informāciju par tās piegādi, apkalpošanu, kopšanu un īpašām prasībām, to ekspluatējot. Norādiet preces cenu. Ražošanas specifikas dēļ, cena var nebūt visai precīza tādā pašā preču lokā. Neaizmirstiet preces specifikācijā norādīt no kā tieši tiek formēta preces cena, īpaši, ja norādāt, ka cena kādai precei vai produktam var svārstīties un nav galējā. Pēc pamatinformācijas aizpildīšanas, varēsiet pievienot preces fotoattēlu, vienkārši pārvelkot to ar „peles” palīdzību no sava kompjūtera. Mainiet vietām, pievienojiet papildus aprakstus vai nomainiet tos kādām precēm, izdomājiet interesantus aprakstus no jauna – tas vienmēr pozitīvi atspoguļojas uz meklējumu rezultātiem publiskajā interneta telpā.

*Kā sākt e-tirdzniecību portālā MemorialServices, ir atrodams atsevišķs apraksts. Lasiet vairāk kā izveidot savu e-veikalu un sākt strādat ar jauniem klientiem ŠEIT.

13. Pasūtījumi

Preču sortiments Jūsu e-Veikalā Jums dod iespēju rīkoties ar sadaļu „Pasūtījumi”. Šajā sadaļā Jūs varat kontrolēt savus pasūtījumus, atzīmējot izpildītos, kā arī nosakot termiņu pasūtījuma izpildi jebkurai precei.

14. Kontakti

Jūsu uzņēmuma lapā portālā MemorialServices ātrai sadarbībai ar klientiem, atrodas Jūsu kontaktu forma. Visi paziņojumi, kuri tiks adresēti šajā kontaktu formā, automātiski tiks nosūtīti uz Jūsu faktisko e-pasta adresi. Šajā sadaļā tiks uzglabātas rezerves kopijas.Tāpat Jūs varat šeit arī atzīmēt, kuri paziņojumi ir atbildēti. Tas ir ērti, ja Jūsu uzņēmumā ir vairāki darbinieki, kas strādā ar klientiem – kurš pirmais ir uzņēmies atbildēt, var atzīmēt paziņojumu ar statusu „procesā” un strādāt pie savas atbildes uz uzdoto jautājumu, citi darbinieki redzēs šo atzīmi un ņems vērā, ka kontakts ar klientu ir nodibināts un darba process turpinās.

15. Atsauksmes

Savā uzņēmuma lapā Jūs atradīsiet reitinga zvaigznītes, kuras klienti izmantos Jūsu uzņēmuma vērtēšanai. Klients var atstāt privātu vai publisku atsauksmi. Ja klients atstāj negatīvu atsauksmi, viņam obligāti jānorāda šādas atsauksmes iemesli. Jūs varat lasīt visas atsauksmes šajā sadaļā.

*Palūdziet Jūsu pastāvīgos klientus atstāt pozitīvu atsauksmi par Jums. Jo vairāk varēsiet lepoties ar pozitīvām atsauksmēm, jo vairāk iespēju, ka arī nākotnē jauni klienti izvēlēsies tieši Jūsu uzņēmumu.

16. Jautājumi

Klienti var uzdot jautājumu Jūsu uzņēmuma lapā. Šajā sadaļā Jūsu biznesa pārvaldes vietnē varat atbildēt uz klientu uzdotajiem jautājumiem un labākos, interesantākos vai noderīgākos jautājumus varat atzīmēt kā publiskus, tādā veidā daloties ar informāciju. Sakarā ar portāla MemorialServices specifiku un, ņemot vērā īpašo dlikāto un privāto pieeju šajā jomā, ņemiet vērā, ka klientiem ir tiesības saglabāt konfidencialitāti attiecībā uz kādu no jautājumiem. Esiet iejūtīgi un respektējiet klientu vēlmi risināt jautājumus privāti, neiznesot tos publiskajā telpā.

*Ļoti ieteicams Jums pašiem uzdot savam uzņēmumam vairākus no biežāk uzdotajiem jautājumiem un noformulēt atbildes uz tiem. Tas pozitīvi ietekmēs Jūsu uzņēmuma reitingu interneta vidē.

17. Raksti/Publikācijas

Šajā sadaļā Jūs varat ievietot jaunus rakstus un publikācijas. Rakst/Pulbikācijas tiek pārbaudīti portāla MemorialServices administrācijā un pēc pārbaudes tiks nopublicēti portālā Jūsu uzņēmuma lapā un atsevišķā Rakstu/Publikāciju vietnē portālā.

*Ievērojiet autortiesības! Portāls MemorialServices rūpējas, lai autortiesības tiktu stingri ievērotas. Izvairieties ievietot savos rakstos un publikācijās svešas fotogrāfijas no interneta! Tāpat mēs nerekomendējam ievietot fotogrāfijas ar cilvēku portretiem unn sadaļā „Kapu pieminekļi” ar iegravētiem cilvēku datiem uz pieminekļiem.

18. Iesniegumi

Darba gaitā ar portālu MemorialServices Jums var gadīties nepieciešamība, kad kādu darbību ar portālu var veikt tikai portāla administrācija vai tehniskā atbalsta dienests. Iesniegumi no šīs sadaļas tiks uzglabāti un administrēti atsevišķi, un Jūs varēsiet sekot līdzi to izpildes gaitai.

Noslēgumā

Kā jau ievērojāt, tādi dati kā uzņēmuma dati, pakalpojumi, atslēgvārdi, apkalpošanas teritorija un koordinātas kartē, jāaizpilda vienu reizi un atgriezties pie tiem var laiku pa laikam, ja ko nepieciešams mainīt un atkoriģēt. Toties visas citas funkcionālās sadaļas gan prasīs Jūsu pastāvīgu interesi, uzmanību un rūpīgu darbu, īpaši klientu apkalpošanas jomā.

Par katru no klientu pieprasījumiem Jūs būsiet informēti ar e-pasta paziņojumu. Kā jau minējām – varat ar viedtālruņa palīdzību šo procesu padarīt diezgan vienkāršu un ērtu.

Portāls MemorialServices ir izveidots uz tehnoloģijas Mobile First bāzes, kas nozīmē, ka mēs pirmām kārtām veltām uzmanību mobilo ierīču lietotājiem, lai ātri un ērti jebkurā vietā un laikā Jūs varētu realizēt savu biznesu.

Lai jums izdodas!


Posted in Instrukcijas, Padomi, Raksti on 10 May 2016

Memorial Services informācijas un tehniskā atbalsta dienests, 24h/7
Mālu 28, Rīga
Cemeteries
VEIDE, Akmens darbnīca, Akmens Rūķis SIA
Zeltiņu iela 115, Mārupe, Mārupes pagasts
NAD.LV, Apbedīšanas un Repatriācijas aģentūra
Rīga, Bruņinieku iela 151
Repatriation services
Bucefāls SIA krodziņš
Siguldas pag., Ceļmalas, Siguldas nov.