FOTOKERAMIKA KAPU PIEMINEKĻIEM UN NE TIKAI...

LVKeramika SIA izgatavo augstas kvalitātes fotokeramiku - dažādas formas un izmēru porcelāna plaknes iestrādāšanai kapu pieminekļos. Uzņēmums piedāvā krāsainas vai melnbaltas fotokeramikas izgatavošanu - turklāt, šobrīd aktuāls ir bonuss - jebkura fotogrāfija no melnbaltas uz krāsainu vai otrādi tiek apstrādāta bez papildus maksas!

Portreti tiek izgatavoti uz porcelāna sagataves dažādās formās un izmēros. Maksimālais izmērs ir 1.2*0.6 m. Fotokeramikas izgatavošanai tiek izmantots augstvērtīgs Itāļu, Spāņu un Vācu porcelāns. Ražošanā tiek izmantota moderna digitālās drukas iekārta (Canon), kā arī keramikas krāsas no firmām "Baltea DC" (Itālija) un "MZ" (Vācija).

Apstrādātais attēls tiek izdrukāts un uzklāts uz sagataves (no keramikas vai emaljētā metāla), tad tiek karsēts krāsnī līdz + 850(°C). Attēls “iedeg” glazūrā (emaljā), un pēc atdzesēšanas ir vienots veselums ar produktu. Modernās attēla pārklājuma tehnoloģijas apvienojumā ar augstas temperatūras apdedzināšanu produktam nodrošina izturību un skaistu izskatu.

Fotogrāfija uz metāla - jaunums Latvijas tirgū!

Fotokeramikas attēls glazūrā emaljā
Melnbalts fotokeramikas attēls
Fotokeramikas metāla plāksne

Priekšrocības šādai tehnoloģijai ir tādas, ka jebkuru metāla plakni var pielīmēt pie pulētas granīta pieminekļa vai apmales virsmas, nepieaicinot talkā meistaru, kas to izdarīs. Līme ir ļoti noturīga un ilgmūžīga, tā izturēs Latvijas klimatiskos apstākļus vairāku desmitu gadu garumā. 

Fotogrāfija uz stikla - ļoti moderns un aizvien populārāks produkts kapu pieminekļu izgatavošanāFotogrāfijām uz stikla tik izmantots visaugstākās kategorijas stiks - līdzvērtīgs stiklam, kas tiek izmantots briļļu lēcu izgatavošanā. Šim produktam ir gan krāsu gan izturības garantija līdz 50 gadiem. 

LVKeramika piedāvā ne tikai fotokeramikas, stikla vai metāla foto izgatavošanu. Jebkuru fotogrāfiju var speciāli apstrādāt, restaurēt, retušēt, pat izveidot kā mākslinieka zīmētu portretu. Jebkuram izstrādājumam ir:

  • Maketu saskaņošana pirms izgatavošanas
  • Kvalitātes garantija
  • Piegāde visā Latvijā


Posted in Jaunumi, Padomi, Raksti on 17 January 2018

Memorial Services informācijas un tehniskā atbalsta dienests, 24h/7
Mālu 28, Rīga
Cemeteries
KORAD, Oļģerta Silova apbedīšanas nams
Jelgava, Rūpniecības iela 16
Funeral services
Rainar SIA, Ainara Spriģa apbedīšanas birojs
Kuršu iela 25, Liepāja
Repatriation services
LĒTĀKAIS apbedīšanas birojs, KORONER SIA, Sarkandaugava
Aptiekas iela 13, Riga, Sarkandaugava
Manufacturing of monuments for cemetery