Kā pasūtīt kapu uzkopšanu un labiekārtošanu tiešsaistē

Kapu uzkopšanu un labiekārtošanu online ar foto atskaiti

Visur - gan Eiropā, gan citur pasaulē, sakopti kapi ir kulturālas sabiedrības rādītājs. Kapi kā dvēseļu dārzi tiek veidoti un pārveidoti, uzlaboti ar labākiem, vieglāk kopjamiem un estētiskākiem materiāliem, kā arī pielāgoti kultūrvidei attiecīgā pilsētā vai citā vietā ārpus pilsētām. Latvijā kapu kopšanas tradīcija vienmēr ir bijusi un joprojām ir goda lieta - pat vienkāršā lauku kapsētā redzami gaumīgi sastādīti zaļumi un ziedi, jūtama paaudžu savstarpējā cieņa un mīlestība, paliekošas gimeniskās vērtības.

Mūsdienu aizņemtībā, kā arī šogad - vīrusa Covid19 cilvēku pārvietošanos ierobežojošajā ietekmē, kā arī situācijās, kad Latvijā paliek vecākās paaudzes radinieki, kā arī daudzi tuvinieki jau miruši, un kapavietas ir jāapkopj jaunākajai paaudzei - iešana uz kapiem un to regulāra uzturēšana kārtībā var sagādāt grūtības un neērtības.

Praktiskākais, ērtākais un arī laiku un resursus ekonomējošakais kapu kopšanas un uzturēšanas veids ir - uzticēt šo pakalpojumu profesionālam servisam, kas gan atālināti sameklēs apkopjamo kapavietu, gan sazināsies ar Jums, veiks situācijas novērtējumu, paveiks vēlamos darbus un nosūtīs fotoatskaiti par padarīto.

Kapatvieta pirms uzkopšanas kapos

Kapatvieta pirms uzkopšanas kapos

Kapavieta pēc uzkopšanas kapos

Kapavieta pēc uzkopšanas

Kapatvieta pirms uzkopšanas un labiekārtošanas

Kapatvieta pirms uzkopšanas kapos

Kapavieta pēc labiekārtošanas, rekonstrukcijas un uzkopšanas

Kapavieta pēc uzkopšanas

Kapatvieta pirms uzkopšanas

Kapatvieta pirms labiekārtošanos kapos

Kapavieta pēc uzkopšanas

Kapavieta pēc labiekārtošanos kapos

Pirms un pēc kapu uzkopšanas

Pirms un pēc kapu uzkopšanas

Memorial Services ir mūsdienīgs pakalpojumu sniegšanas portāls, visā, kas saistīts gan ar kapu kopšanas un labiekārtošanas pakalpojumiem, gan ar nepieciešamo preču sortimentu, lai izvēlētos vajadzīgo kapavietas iekārtošanai vai kapakmens izgatavošanai. 

MemorialServices piedāvā parūpēties par kapu sakopšanu gadījumā, ja radinieki dzīvo attālu, citā pilsētā, vai arī, bieži vien, ārzemēs. Aizvien biežāk kapu kopšanas pakalpojumu kā tādu, izvēlas ikdienas steigā aizņemtā jaunākā paaudze, lai tad, kad vēlēsies apmeklēt mirušos tuviniekus, kapi būtu jau uzkopti.

Pieteikuma forma

Pieteikuma forma

Aizpildiet pakalpojuma pieteikuma formu vai sazinieties ar mums - kapu uzkopšanai un labiekārtošanai. 

+371 22 055 885 +371 23 99 39 77


Posted in Jaunumi on 26 August 2020

MS Kapu Kopšana un Labiekārtošana
Mālu 28, Rīga
Maintenance of cemeteries, graves, memorials
Akmens Kleisti SIA
Rīga, Mālu iela 21
Manufacturing of monuments for cemetery
Angel Debesīs
Cēsu ielā, 11/3
Funeral services
Apbedīšanas birojs Ritual Mirklis
18. novembra iela 94
Funeral services