Kapusvētki 2022

KAPU SVĒTKU datumi un laiki 2022.gadā kapsētās visā Latvijā.

MemorialServices kā katru gadu, sniedz kompleksu informāciju par Kapu Svētku norises laikiem kapsētās visās Latvijas pilsētās un novados, vadoties no pašvaldību un baznīcu draudžu mājaslapās publiskotās informācijas. 

Kapu Svētki kapsētās visā Latvijā

Kapu Svētku tradīcija Latvijā tiek ievērota jau vairāk kā 100 gadus un mūsdienās tā nebūt nav izzūdoša tradīcija. Tieši otrādi, šobrīd, aizvien vairāk apzinoties dzimtu saknes un ģimenes vērtības, šāds pasākums svaigā gaisā, tiekoties dzimtas radiniekiem, apmeklējot dzimtas kapavietas, liekas vēl satuvinošāks un nozīmīgāks nekā iepriekš.

MEKLĒT INFORMĀCIJU PAR KAPSĒTU

MemorialServices platfomā ir publicētas kopumā vairāk nekā 1000 kapsētas, taču, iespējams, ka vēl visas mazās lauku kapsētas nav pievienotas kopējai meklētājsistāmai. Lūdzam iedzīvotājus atsaucīgi attiekties pret publiskoto informāciju, kā arī informēt portāla administrāciju, ja Jūsu rīcībā ir ziņas, kas varētu papildināt portālā publicēto informāciju.

Mūsdienu kara draudu un pārdzīvotās pandēmijas apstākļi  mums ir likuši aizdomāties par to, ka mums šajā pasaulē viss tiek dots tikai uz laiku, kādreiz tas mums vairs nepiederēs, kas šobrīd pieder, arī mūsu ķermenis… Taču pateicoties mūsu vecākiem, vecvecākiem, mums šodien pieder gan ķermenis, gan pārmantotas garīgās un fiziskās spējas, kas palīdz veidot materiālo pasauli ap mums. Tādēļ arī materiālajā pasaulē ir tāda vieta kā kapsēta - tajā valda klusums, cieņa, pateicība un mīlestība, kuru izpaust mēs ejam ar ziediem, svecēm, sakopjot un uzturot apbedījumu vietas, pasēžot uz soliņa un gremdējoties atmiņās, pateicībā un mīlestībā pieminot savus viņsaulē aizgājušos tuviniekus. 

Dažkārt ir dzirdēti viedokļi par to. ka var pieminēt aizgājējus arī mājās, ka kapu kopšana ir liekas un nevajadzīgas rūpes….Šķiet, ka tas tomēr nedaudz asociējās ar bērnu tālmācību skolās, kur nav vairs pašu skolu...tradīciju utt. 

Biežāk tomēr ir sastopams viedoklis, it īpaši no Dzimtenē nedzīvojošiem tautiešiem, ka šeit ir tā Tēvu zeme un tajā dus apbedītie senči, un tikai tādēļ šai zemei ir tas īpašais spēks, ko vienā vārdā sauc par Dzimteni.

Lai ekonomētu savu laiku un resursus, uzticiet rūpes par kapu kopšanu un labiekārtošanu speciālajam dienestam MemorialServices, kas parūpēsies, lai Jūs saņemat palīdzību, iekārtojot kapavietu vai uzkopjot esošos apbedījumus. 

Kapavieta pirms un pēc ģenerālās uzkopšanas

Kapu kopšana un labiekārtošana online no jebkuras pilsētas vai valsts

MemorialServices piedāvā parūpēties par kapu sakopšanu gadījumā, ja radinieki dzīvo attālu, citā pilsētā, vai arī, bieži vien, ārzemēs. Aizvien biežāk kapu kopšanas pakalpojumu kā tādu, izvēlas ikdienas steigā aizņemtā jaunākā paaudze, lai tad, kad vēlēsies apmeklēt mirušos tuviniekus, kapi būtu jau uzkopti.

Pieteikuma forma

Pieteikuma forma

Aizpildiet pakalpojuma pieteikuma formu vai sazinieties ar mums - kapu uzkopšanai un labiekārtošanai. 

+(371) 22 055 885 +(371) 23 99 39 77

Posted in Jaunumi on 06 June 2022

MS Kapu Kopšana un Labiekārtošana
Mālu 28, Rīga
Maintenance of cemeteries, graves, memorials
In Sensum SIA
Salaspils, Lauku iela 9
Funeral services
Rīgas kapi SIA
Rīga, Miera iela 27
Zaļais Dārzs No2
Liepājas iela 19, Zemgales priekšpilsēta, Rīga
Funeral food services