Memorial Services - palīdzība bēru gadijumā 00-24

Portāls Memorial Services ir īpašs kanāls, kas ietver diennakts palīdzības līniju un platformu kurā ir apkopota aktuāla informācija kur Jūs varat atrast visu nepieciešamo informāciju un atbalstu bēru gadījumā, par apbedīšanas un kapu vietu uzturēšanas pakalpojumiem.

Memorial Services Diennakts palīdzības līnija

Memorial Services ir vienīgais kanāls Latvijā, kur var sameklēt visus nepieciešamos šīs sfēras pakalpojumus vienuviet:

kā arī vēl daudzus citus saistītus pakalpojumu un preču veidus, kas nepieciešami saistībā ar tādu notikumu kā tuvinieka zaudējums.

Daudzas sarežgītās lietas, organizējot bēres, var atrisināt, neizejot no mājām - šajā grūtajā brīdī mūsu komanda ir gatava sniegt operatīvu palīdzību, sameklē un iesaka piemērotāko risinājumu

Memorial Services darbojas diennakts atbalsta līnija ☎️ +(371) 22 055 885

Tādā īpaši smagā brīdī kā tuvinieka nāve ārzemēs - Memorial Services palīdz atrast piemērotāko risinājumu. Lai pieteiktu Repatriācijas pakalpojumu, portālā darbojas ātrās reaģēšanas veidlapa. Steidzamo pakalpojumu var pieteikt tešsaistē no jebkuras valsts pasaulē, jebkurā diennakts laikā.

Kanālā ir atrodami sadarbības partneri un uzņēmumi, kas sniedz kvalitatīvus un drošus pakalpojumus un preces, saistībā ar šo sfēru. Portāls Memorial Services Latvijā no 2018.gada janvāra ir uzņemts kā asociētais biedrs pasaules līmeņa starptautiskā organizācijā FIAT-IFTA, kas nodarbojas ar apbedīšanas, repatriācijas, kremācijas, kapsētu uzturēšanas, kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanas jautājumiem visā pasaulē, palīdzot uzturēt augstus morālos un ētikas standartus civilizētā sabiedrībā un rūpējoties par augstu cilvēku apkalpošanas kultūru, nacionālo vai reliģisko uzskatu neaizskaramību un tradīciju ievērošanu šajā nozarē. Līdz ar to, mēs sekojam līdzi, lai kanālā būtu pārstāvēti droši un kvalitatīvi pakalpojumu sniedzēji un katrs pakalpojums vai prece atbilstu patērētāju tiesībām un vajadzībām.

Vadoties pēc labākajām pasaules praksēm un ejot vienā solī ar laikmeta tendencēm, Memorial Services ir izveidojis ērti lietojamu, mūsdienīgu platformu - servisu, kas darbojas mobilajās ierīcēs un planšetdatoros, kā arī stacionārajos datu nesējos no jebkuras pasaules vietas. Portālā informācija atrodama šobrīd 3 valodās, daudzas preces var pasūtīt online ar piegādi. Memorial Services komanda ir patiesi gandarīta par saņemtajām atsauksmēm, kas liecina par to, ka kanāls ir aktuāls un cilvēki saņem kvalitatīvu nepieciešamo palīdzību tādā grūtā brīdī kā tuvinieka zaudējums.

Vairāk informācijas skatīt šeit www.memorialservices.lv

Lasiet noderīgu informāciju arī par:

Posted in Jaunumi, Padomi, Raksti on 22 February 2023

In Sensum SIA
Salaspils, Lauku iela 9
Funeral services
MS Bēru Vainagi un Lentas
Mālu iela 28, Rīga
Funeral floristry
MS Kapu Kopšana un Labiekārtošana
Mālu 28, Rīga
Maintenance of cemeteries, graves, memorials