​Mēs lietojam Bootstrap 3

Portāla MemorialServices pirmajai versijai mēs izmantojam Bootstrap 3

Portāla MemorialServices pirmajai versijai mēs izmantojam Bootstrap 3 tehnoloģiju – interneta mājaslapu un web pielikumus, kas ietver sevī HTML un CSS grafikas, formas, pogas, taustiņu, navigācijas un daudz citu šablonu un komponentu web interfeisa izveidei. Bootstrap tāpat ir pazīstams arī kā Twitter Bootstrap, ko sākotnēji bija izstrādājusi kompānija Twitter, kas vēlāk tika atvērts ar nosaukumu Bootstrap.

Galvenās Bootstrap priekšrocības

Pamatā visam – tam ir ļoti augsts ielādēšanas ātrums un arī ļoti liels lapaspušu mērogs. Dinamiskās lapaspuses Bootstrap tiek viegli atformatētas uz dažādām mobilajām un stacionārajām datoru ierīcēm ar dažādu ekrāna izšķirtspēju bez jebkādām izmaiņām izkārtojuma ziņā. Bootstrap piedāvātie komponenti no bibliotēkas tiek piedāvāti vienādā stilā ar galveno stilu. Web lapu dizains saskan viens ar otru un ir piemērots jebkurai Android vai Osx ierīcei.

Bootstrap portālam MemorialServices

Portāla MemorialServices vajadzībām šī tehnoloģija tika izvēlēta apzināti, jo mūsdienu IT tehnoloģijas tiecas attīstīties tieši mobilitātes, ātruma, resursu ietilpības un atvieglotas lietošanas virzienā.

Jau šobrīd mēs izstrādājam dizainu jaunajai versijai MemorialServices. Platforma Laravel, uz kuras bāzes ir izveidots portāls MemorialServices, ļauj viegli pārvaldīt versijas un vairākus dizaina risinājumus vienlaicīgi. Centīsimies arī Jūs iepriecināt ar jaunākajiem programmēšanas sasniegumiem – patīkamu programmas pārvaldes interfeisu, kā arī sniegsim praktiskus padomus kā padarīt Jūsu mājaslapu pievilcīgāku un daudzfunkcionālāku.

Lasiet mūsu publikācijas par Laravel Framework bibliotēku un par portāla www.memorialservices.lv galveno tehnoloģiju.

Posted in Tehnoloģija on 30 May 2016

Memorial Services informācijas un tehniskā atbalsta dienests, 24h/7
Mālu 28, Rīga
Cemeteries
ANGEL - Repatriācija
Rīga , Kruzes iela 3
Repatriation services
Ogres prestižs SIA restorāns
Ogre, Mednieku 21/23
ELIZIUMS-1 SIA
Rīga, Vienības gatve 48a
Funeral services