Kā pasūtīt sēru ziedus attālināti?

MemorialServices ir kanāls, kas rūpējas, lai atvieglotu Jūsu soļus tādā grūtā brīdī kā tuvinieka zaudējums ... portālā MemorialServices ir apkopoti visi apbedīšanas un kapsētu pakalpojumi, kā arī specializētās preces un piederumi šajos gadījumos.

Viena no portāla sadaļām veltīta sēru floristikas pakalpojumiem - jūs varat pasūtīt bēru vainagus un sēru pušķus attālināti, neizejot no mājām - mēs tos nogādāsim tieši uz atvadu ceremonijas norises vietu vai kapsētu. Portāla e-pasūtījumu preču sadaļā jūs atradīsiet visdažādākos piedāvājumus sēru pušķu izgatavošanai, kā arī pasūtījumā ir iespēja izvēlēties dažādas sēru lentas ar individuāliem uzrakstiem.


Portāla MemorialServices steidzmo pasūtījumu līnija pieņem pasūtījumus online jebkurā diennakts laikā, lūdzu aizpildiet kontaktformu šeit

Pieteikt steidzmo pasūtījumu

Specializētais MemorialServices dienests labi pārzin kapsētu un kapliču, kā arī citu memoriālo un sakrālo objektu atrašanās vietas visā Latvijā, tādēļ bez grūtībām nogādās jūsu pasūtījumu vajadzīgajā laikā un vietā. 

Šobrīd, kad īpaši aktuāli ir neiesaistīties tiešā kontaktā ar masveida cilvēku pulcēšanos sabiedriskās vietās, kā arī sakarā ar ārkārtas situāciju, kad radinieki vai tuvinieki nevar klātienē atvadīties no saviem aizgājējiem - varat uzticēt šo atvadu sveicienu vai līdzjūtību nogādāt caur mūsu specializēto dienestu.

Jautājiet mums atbalsta līnijā tel: +371 67675167 jebkurā diennakts laikā un mēs atradīsim Jums piemērotāko risinājumu.

Posted in Новости on 17 мартa 2020

ASKĒTS
Ziemeļu iela 24, Suži, Garkalnes nov., Rīgas raj.,
Изготовление бетонных изделий для кладбищ
LĒTĀKAIS apbedīšanas birojs, KORONER SIA, Sarkandaugava
Aptiekas iela 13, Riga, Sarkandaugava
Изготовление памятников
VEIDE, Akmens darbnīca, Akmens Rūķis SIA
Zeltiņu iela 115, Mārupe, Mārupes pagasts