Portāla MemorialServices aizvadītā gada atskats - 2018

Portāls www.memorialservices.lv jau vairāk nekā 2 gadus ir droša un pārbaudīta vietne tādā grūtā brīdī, kā tuvinieka zaudējums. Portālā sniegta informācija kā spert pirmos soļus un kur atrast pakalpojumu sniedzējus visā Latvijā - sākot no apbedīšanas birojiem līdz pat sociālajiem dienestiem, ka arī kapsētām un kapu labiekārtošanas uzņēmumiem. 

Portāla lapu apmeklētāju skaits aizvadītajā gadā ir sasniedzis 450 000 atzīmi un rādītāji aizvien pieaug.

Katru dienu portālu Memorial Services apmeklē no 200 līdz 300 ģimeņu, kas praktiski ir vienlīdzīgs ar meklējumu skaitu visā Latvijā saistībā ar apbedīšanas vai memoriālo tematiku. 


Organisko meklējumu skaits no meklētājsistēmas Google portālam ir 75-85% apjomā, kas praktiski ir augstākais rādītājs nozarē kopumā.

Aizvadītajā gadā portāla vietnē tika ieviesti daudzi būtiski jauninājumi un uzlabojumi apmeklētāju un lietotāju ērtībām - pirmkārt, būtiski tika paplašināta specializēto preču platforma - internetveikals. Tika ieviesta iespeja norādīt piegādātāja bankas rekvizītus. Norādīt papildus maksas vai bezmaksas pakalpojumus un pievienot tos precēm. Tika pārveidots tehniskais dizains un preču grupām ieviestas jaunas funkcijas.

Preču izveidošana un rediģēšana pilnībā tika izmainīta un uzlabota funkcionalitātes ziņā, kā arī iegūstot jaunas, mūsdienīgas iespējas.

Preču katalogs tika sadalīts 2 blokos - vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības preces. Vairumtirdzniecības katalogs tiek izmantots starp vairumtirdzniecības uzņēmumiem un partneriem. Cenas ir pieejamas, un, iespējas pasūtit vairumtirdzniecibas preci, iespējams tikai reģistrētiem lietotājiem.

Praktiski pilnibā pārveidots kartes dizains - šobrīid ir redzami uzņēmumi, memoriiāli un citi objekti kartes labajā pusē atsevišķā sarakstā. Sarakstā tiek iekļauta iespēja redzēt objektus, kas iekļaujas kartes redzamajā laukā, gadījumā, ja interesants vēlas apskatīt visu Latviju, objekti tiek parādīti reitinga kārtībā.

Speciālie kartes paneļi, tādi kā uzņēmumi un objekti, tiek filtrēti pēc pakalpojumu piederības un var tikt atslēgti vai ieslēgti pēc nepieciešamības.

Pēc apmeklētāju statistikas datiem, portālā ir izveidota sadaļa - kapsētas, kur var redzēt visus uzņēmumus, kas strādā šo kapsētu tuvumā, kas savukārt veicina apmekletaju interesi par šiem uzņēmumiem. 

Aizvadītajā 2018.gadā portalā ir atainota jauna sadarbibas forma - krematorija sadarbības partneri. Šī forma ir izveidota apmeklētāju un lietotāju drošībai - krematorija oficiālie sadarbības partneri ir uzticami apbedīšanas pakalpojumu sniedzēji, kas noteiktā kārtībā var veikt kremācijas strpniecības pakalpojumus.  Par cik aizvaditajā gadā tika konstatēti vairāki pilnīgi skandalozi gadījumi saistībā ar nelegālu kremācijas organizēšanu, Apbedīšanas nams Krematorija (Jaunā krematorija)  ir nodibinājis sadarbības partneru institūciju, kurā katrs sadarbīibas partneris ir atzīmēts krematorija mājas lapā,  kā arī tie ir atzimēti kopumā MemorialServices portālā ar speciālu marķeri.

MemorialServices ar gandarījumu saka paldies tām ģimenēm, kas griezušās mūsu portālā, lai saņemtu operatīvu un noderīgu informāciju  - arī turpmāk ceram būt noderigs kanāls visiem, kam nepieciešams atbalsts un palīdzība tādā grūtā brīdī kā tuvinieka zaudējums. Mēs esam ar Jums un esam gatavi sniegt palidzīgu roku. Pateicamies par Jūsu atsauksmēm un ieteikumiem, kas būtiski uzlabo mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti. 

Uzņēmumiem, kas saistīiti ar šo sfēru, novēlam iecietību, sirdssiltumu un mieru - lai varētu to sniegt saviem klientiem. Kā arī veiksmīgu un panākumiem bagātu Jauno 2019.gadu!

MemorialServices administrācija.
Posted in Новости on янв 01, 2019

Go Up