Ziedi, kas nekad nenozied

Akmens, kā materiāls, ir visstabilākais un ilgmūžīgākais, tāpēc, pieminekļus, visbiežāk veido akmenī, un uzstāda vienreiz mūžā, lai tas kalpotu uz visiem laikiem. Tomēr, tuvinieku godināšanai, blakus pelēcīgajam akmenim, pievienojam, ko zaļu, ziedošu, kas ir dzīvs, bet prasa arī regulāru kopšanu. Daļai cilvēku, šādas rūpes sniedz gandarījumu un mierinājumu, bet daļai, kam nav iespējas regulāri doties uz kapiem - apgrūtinājumu. 

Tagad ir atrasts veiksmīgs risinājums - akmens ziedi. Tēlnieks Ronalds Jaunzems (www.jaunzems.lv vai Ronalds Jaunzems MemorialServices), ir atklājis īpašu virpošanas autortehniku, ar, ko akmeni padarīt graciozu, gaisīgu un dzīvīgu, vienlaicīgi drošu, izturīgu un ziedošu, visa gada garumā.

Pasaules dizaina tendences, pašlaik, atgriežas pie ekoloģiskiem dabas materiāliem, tāpēc arī mākslīgie ziedi, ir kļuvuši dabīgi. Lai, gan vizuāli, šādas puķes izskatās, kā no zemes izdīgušas, tomēr, metāla kātus iebetonē zemē, kas objektu padara neizkustināmu. Tā, kā ir pieejams plašs izmēru spektrs, iespējamas dažādas ziedu kompozīciju variacijas.


Mākslīgie ziedi - Ronalds Jaunzems Tēlnieks
Akmens ziedi Ronalds Jaunzems
Īpaša autortehnika Piemineklis Mākslīgie ziedi
Mākslīgie akmens ziedi

Posted in Новости on 03 июля 2018

Skulptūru un pieminekļu darbnīca Ādažos, tēlnieks Ronalds Jaunzems
Rīgas gatve 8, Ādaži, Ādažu novads
Изготовление памятников
Atvadas SIA
Rīga, Bruņinieku iela 64
Похоронные услуги
VEIDE, Akmens darbnīca, Akmens Rūķis SIA
Zeltiņu iela 115, Mārupe, Mārupes pagasts
ADELĪNA banketzāle
Jasmuižas 7a, Rīga, LV-1082
Поминки, поминальный обед