Atvadas SIA

Похоронные услуги

Rīga, Tēraudlietuves iela 3

Оставить отзыв Отзывы


Средний рейтинг

5 / 5

Оценки пользователей

5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

03 апр 2023 23:53
1 год назад
Vēlējos pateikties par bēru organizēšanu sestdien 1/4/23, ļoti iejūtīgs un sirsnīgs personāls no kapračiem līdz ofisa darbiniekiem. Šādos grūtos brīžos ir ļoti svarīgi, ja ir uz ko paļauties. Noteikti iesaku, ātri, kvalitatīvi, sirsnīgi un profesionāli. Līga Gailite.

05 ноя 2020 11:27
3 года назад
Paldies Ainai Bokānei par ļoti sirsnīgu, iejūtīgu tikšanos man tik skumjā brīdī. Jūsu firmu, konkrēto filiāli man ieteica mani draugi no Zviedrijas, kuri izmantoja tieši šīs filiāles pakalpojumus pirms mēneša, izvadot savu draugu. Varu tikai piebilst, ka viņi nekļūdījās un arī es. Tik skumjā brīdī dot tik daudz mīlestības un to mums deva Aina. Bez steigas ar iedziļināšanos, protot uzklausīt un ieteikt, saprast, kā labāk izdarīt aizgājējam un palicējiem. Zārka izvēle, pārklājs, saruna par drēbēm aizgājējam un visu pārējo-profesionāla pieeja. Pakalpojumi, kuri tika organizēti ārpus biroja, bija perfekti veikti. Ainas ieteikums par izvadītāju bija ļoti mīļš un saprotošs. Saku paldies Ainai, Dzidrai un vijolniekam.

15 июн 2020 14:36
4 года назад
Выражаю свою благодарность за добросовестное и милосердное отношение сотруднице Айне к своей работе. Это очень важно в тяжелый момент иметь дело с такими сотрудниками вашей фирмы.

18 {0}май|{1}мая 2020 14:18
4 года назад
Хочу выразить глубокую благодарность фирме ATVADAS за помощь, тонкий подход, за деликатность и внимание даже к мелочам. Организация-отлично. Отдельное спасибо Ольге. С уважением, Екатерина Грейне