Liepājas apbedīšanas birojs SIA

Похоронные услуги

Vaiņodes iela 15, Liepāja
Отправить мгновенное сообщение

ООО ''Liepājas apbedīšanas birojs''

Мы представляем похоронную индустрию с 2015 года. Все наши сотрудники имеют многолетний опыт работы в местном самоуправлении, похоронном секторе. По решению Совета по конкуренции в 2015 г. самоуправлению запрещено участвовать в захоронении, оставляя только управление кладбищем, на основании которого было создано ООО ''Liepājas apbedīšanas birojs''.

Продукты

Zārks

Zārks ar greznu auduma drapējumu. Sānos dekoratīva izskata rokturi sudraba tonī. Pieejami dažādas krāsas un materiāla audumi. Izvēloties atbilstošu audumu, zārks izskatīsies greznāks. Var izvēloties arī auduma krāsu, tādējādi varat dod priekšroku aizgājēja iemīļotākai krāsai vai saskaņot ar mirušā apģērbu.

Zārks

Zārks ar greznu auduma drapējumu. Sānos dekoratīva izskata rokturi zelta tonī. Pieejami dažādas krāsas un materiāla audumi. Izvēloties atbilstošu audumu, zārks izskatīsies greznāks. Var izvēloties arī auduma krāsu, tādējādi varat dod priekšroku aizgājēja iemīļotākai krāsai vai saskaņot ar mirušā apģērbu.

Zārks

Pulēta koka zārks ar greznu izskatu. Sānos dekoratīva izskata rokturi sudraba vai zelta tonī. Pieejami dažādos toņos, zārks izskatīsies greznāks, ja uz tā tiks novietota ziedu buķete.

Zārks

Pulēta koka zārks ar greznu izskatu. Sānos dekoratīva izskata rokturi sudraba vai zelta tonī. Pieejami dažādos toņos, zārks izskatīsies greznāks, ja uz tā tiks novietota grezna ziedu buķete.

Zārks

Pulēta koka zārks ar greznu izskatu. Sānos dekoratīva izskata rokturi sudraba vai zelta tonī. Pieejami dažādos toņos, zārks izskatīsies greznāks, ja uz tā tiks novietota grezna ziedu buķete.

Zārks

Pulēta koka zārks ar greznu izskatu. Sānos dekoratīva izskata rokturi sudraba vai zelta tonī. Pieejami dažādos toņos, zārks izskatīsies greznāks, ja uz tā tiks novietota grezna ziedu buķete. Zārka iekšpusē kvalitatīva auduma gultiņa un spilvens.

Веб-Страничка:
http://www.liepab.lv
Е-майл:
liepab@liepab.lv (Основной)
Телефон
29187599 (Основной)
2238778624ч
Партнер
Социальные сети
График работы
P
8:30 - 17:00
O
8:30 - 17:00
T
8:30 - 17:00
C
8:30 - 17:00
P
-
S
-
Sv
-
Територия обслуживания
Лиепая, Vaiņode, Grobiņa, Салдус, Liepājas rajons, Dienvidkurzemes novads.


Основная информация

Название
SIA Liepājas apbedīšanas birojs
Юр. форма
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
PVN Рег. Номер
LV42103074449
Зарегистрирован / В регистре
42103074449
Регистрационный номер
Nr. K184892
Род деятельности
Apbedīšana un ar to saistītā darbība (96.03, versija 2.0) (Avots: CSP, ZO.LV)
Услуги, продукты и ключевые слова
Смотреть больше
Статус компании
Aktīvs