Pasūtīt online sēru ziedus un bēru vainagus ar piegādi

Bēru Vainagi un Ziedi Līdzjūtībai

Jūs varat pasūtīt bēru vainagus vai sēru pušķus attālināti online, neizejot no mājām - mēs tos nogādāsim tieši uz atvadu ceremonijas norises vietu vai kapsētu. 

Portāla e-pasūtījumu preču sadaļā jūs atradīsiet visdažādākos piedāvājumus sēru pušķu izgatavošanai, kā arī pasūtījumā ir iespēja izvēlēties dažādas sēru lentas ar individuāliem uzrakstiem.

Mēs varam pilnībā parūpēties, lai Jūs saņemtu ļoti kvalitatīvu un estētiski skaistu pasūtījumu noteiktā laikā un vietā

Aizpildiet kontaktformu un mēs ietaupīsim Jūsu laiku.

Pieteikt pakalpojumu

Mēs piegādāsim sēru ziedus tieši uz atvadu vietu,
sniegsim Jums fotoatskaiti par piegādi.

+371 67 67 51 67 +371 23 99 39 77

MemorialServices specializētais pakalpojumu dienests labi pārzin kapsētu un kapliču, kā arī citu ceremoniālo un sakrālo objektu atrašanās vietas Rīgā un visā Latvijā, tādēļ bez grūtībām nogādās jūsu pasūtījumu vajadzīgajā laikā un vietā. 

Šobrīd, kad īpaši aktuāli ir neiesaistīties tiešā kontaktā ar masveida cilvēku pulcēšanos sabiedriskās vietās, kā arī sakarā ar ārkārtas situāciju, kad radinieki vai tuvinieki nevar klātienē atvadīties no saviem aizgājējiem - varat uzticēt šo atvadu sveicienu vai līdzjūtību nogādāt caur mūsu specializēto dienestu. 

Bēru vainags ar lentu vai bez, sēru ziedu pušķis, ir pēdējais atvadu sveiciens mūžībā aizgājušajam - tas ir emocionāls un cēls žests cieņas izrādīšanai aizgājējam kā arī  līdzjūtības izteikšanai tuviniekiem.  

MemorialServices rūpējas, lai atvieglotu Jūsu soļus tādā grūtā brīdī kā tuvinieka zaudējums ... portālā MemorialServices ir apkopoti visi apbedīšanas un kapsētu pakalpojumi, kā arī specializētās preces un piederumi šajos gadījumos.

Jautājiet mums atbalsta līnijā tel: +371 67675167 jebkurā diennakts laikā un mēs atradīsim Jums piemērotāko risinājumu.

Posted on 21 January 2021

Liepājas apbedīšanas birojs SIA
Vaiņodes iela 15, Liepāja
Funeral services
Rituālā Aģentūra Atvadas - Aizsaules iela 1
Rīga, Aizsaules iela 1
Funeral services
Stone Decor SIA
Cēsis , Gaujas iela 68