Mēs piedāvājam memoriālo preču tirdzniecības platformu visiem nozares pakalpojumu veidiem Latvijā. Portālā reģistrētie uzņēmumi paši pārvalda savas preces un pasūtījumus, MemorialServices sniedz iespēju izvietot savas preces kopējā preču katalogā

Īpašais piedāvājums

Bēru vainags ar atlasa lenti

Sarkanbalts bēru vainags ar atlasa lenti

Sarkanbalts bēru vainags ar atlasa lenti. Dekorēts ar sarkanām rozēm, baltām gerberām un sārtām orhidejām. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Precīzu izmaksu tāmi iespējams izstrādāt pēc klienta iesniegta apraksta par nepieciešamajiem dekoriem vai pēc konsultācijas ar pašu klientu.

Laukakmens krusts ar pamatni

Laukakmens krusts ar pamatni

Krusta augstums - 1,14m; krusta biezums - 0.11m; Kopīgais augstums ar pamatu - 1,47m; Cena norādīta ar gravējumu vienai personai.

Sēru štrauss

Sēru štrauss ar orhidejām, rozēm un gerberām

Metālfoto "MF 9"

Metālfoto "MF 9"

Mirušā dati un grafiskais rāmis gaišā tonī uz melnas pamatnes. Dažādi izmēri: 11x15 cm, 8x20 cm; Metālfoto tehnoloģiju izstrādājusi firma no ASV "HorizonsInc". Attēls tiek pārnests uz alumīnija plāksni. Tā noturība ir līdz 30gadiem. Stiprinājumam uz akmens vai koka tiek izmantota 3M līme (ASV), kuratiek uzklāta uz plāksnes otras puses. Līme saglabā savas īpašības temperatūrasdiapazonā no -50o līdz +137o C.

Granīta piemiņas plāksnīte

Melna Somijas/Zviedrijas granīta plāksnīte ar granīta pamatni.Augstums 35 cm, platums 47 cm, biezums 8 cm.Norādītajā cenā iekļauts gravējums - vārds, uzvārds, datumi, krustiņš.Uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Sēru ziedu grozs no lilijām

Sēru ziedu grozs no lilijām

Sēru ziedu grozs no baltām lilijām un sārtām rozēm. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Precīzu izmaksu tāmi iespējams izstrādāt pēc klienta iesniegta apraksta par nepieciešamajiem dekoriem vai pēc konsultācijas ar pašu klientu.

Štrauss

Sēru štrauss ar lenti, gaišajos toņos.

Sēru vainags gaišos toņos

Sēru vainags gaišos toņos, vainagam var pievienot arī lentu ar tekstu

Zārks - sarkofāgs ar ozollapām

Zārks - sarkofāgs ar ozollapām

Sarkofāga veida zārks ar dekoratīvām ozollapām un divdaļīgi atveramu vāku. Materiāls: ozolkoks.

Ziedu pušķis no lilijām un gerberām

Ziedu pušķis no lilijām un gerberām

Ziedu kompozīcija no lilijām un gerberām. Var izmantot kā zārku noformējumu vai kā sēru ziedu pušķi, atvadoties no tuva cilvēka. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Precīzu izmaksu tāmi iespējams izstrādāt pēc klienta iesniegta apraksta par nepieciešamajiem dekoriem vai pēc konsultācijas ar pašu klientu.

Akmens grāmata - piemineklis

Akmens grāmata - piemineklis

Kapu piemineklis atvērtas grāmatas formā. Vispieprasītākais izmērs 50x80 cm, ar liektām lapaspusēm. 

Bēru štrauss no lilijām un neļķēm

Bēru štrauss no lilijām un neļķēm

Bēru štrauss no baltām lilijām un neļķēm. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Precīzu izmaksu tāmi iespējams izstrādāt pēc klienta iesniegta apraksta par nepieciešamajiem dekoriem vai pēc konsultācijas ar pašu klientu.

Piemiņas akmens no laukakmens.

Kapu piemineklis no brūna Latvijas laukakmens. Roku darbs.Augstums 42 cm, platums 75 cm, biezums ap 20 cm.Norādītajā cenā ir ierēķināta granīta pamatne iegravēts vārds, uzvārds, datumi.Cenā nav iekļauti dekori, zariņi, puķes un uzstādīšana.

Kapavietas apmales betona

Kapavietas apmales no betona

Kapavietas apmales, stabiņš, iežogojums (liekts) un pakāpiens. Materiāls: betons ar marmora drupatām. Izmēri: 90cm, 100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 150cm;

Bronzas krusts

Bronzas krusts ar rozi. Augstus: 30 cm. Platums: 12 cm.

Kapu apmale pusotrvietīga, atvērta

Fotokeramika "25 A"

Fotokeramika "25 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar gaišu maliņu, dažādi izmēri: 9*12 cm, 10*15 cm, 13*18 cm, 18*24 cm Izmērs 9*12 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi

Zāģēts laukakmens - piemineklis

Zāģēts laukakmens

Laukakmens piemineklis. Izmēri: garums 1m; augstums 0,6m; biezums 8cm. Kopīgais augstums ar pamatni 0.7m. Norādītā cena ir par gatavu pieminekli ar uzrakstiem.

Bēru pušķis ar baltiem ziediem

Bēru štrauss ar baltiem ziediem , baltu un melnu lenti. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Atvardu vārdi uz lentas rakstiti ar roku( vidējās cenas ~15 euro).

Fotokeramika "47 A"

Fotokeramika "47 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, dažādi izmēri: 9*12 cm, 10*15 cm, 13*18 cm, 18*24 cm; Izmērs: 9*12 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Vainags ar baltiem un sarkaniem ziediem

Vainags ar baltiem un sarkaniem ziediem. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Atvardu vārdi uz lentas rakstiti ar roku( vidējās cenas ~15 euro).

Fotokeramika "42 B"

Fotokeramika "42 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri: 9*12 cm, 10*15 cm, 13*18 cm, 18*24 cm; Izmērs: 9*12 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Sēru vainaga lenta lina

Sēru lenta - lins

Pelēkā granīta kapa rāmis

Pelēkā granīta kapa rāmis

Kapavietas rāmis ar dekoratīviem stūrīšiem. Materiāls: pelēkais granīts.

Koka urna

Koka urna

Dekoratīvās urnas no koka mirušā pelnu uzglabāšanai.

Zārks ar violetu drapējumu

Zārks ar violetu drapējumu

Zārks ar auduma drapējumu. Pieejami dažādas krāsas un materiāla audumi. Izvēloties atbilstošu audumu, zārks izskatīsies greznāks. Var izvēloties arī auduma krāsu, tādējādi varat dod priekšroku aizgājēja iemīļotākai krāsai vai saskaņot ar mirušā apģērbu.

Sēru vainags ar linu lentu

Sēru vainags ar linu lentu, teksts uz lentas pēc klienta norādījumiem

Kaltas formas piemineklis Nr. 22

Kaltas formas piemineklis Nr. 22

Kaltas formas piemineklis ar zīmējumu. Izmērs: 68 x 65 cm. Materiāls: Zviedrijas granīts.

Piemineklis

Piemiņas plāksne ar kaltām/nošķeltām malām no Zviedrijas brūnā granīta.Augstums 65 cm, platums 50 cm, biezums ap 10 cm, aizmugure šķelta.Norādītajā cenā iekļauta granīta pamatne un gravējums - vārds, uzvārds, datumi.Dekori, puķes, uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Kapu piemineklis no laukakmens

Piemiņas akmens, veidots no vesela , masīva laukakmens. Oriģināldarbs.Augstums 60 cm, platums 110 cm, biezums apmēram 45 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds ar datumiem, krustiņš.Cenā nav iekļauta uzstādīšana

Sarkofāgs tumši brūnā tonī

Sarkofāgs tumši brūnā tonī

Sarkofāgs - zārks no dabīgā koka ar metāla rokturiem zelta tonī. Tonēts tumši brūna tonī.

Koka zārki – drapēti

Latvijā ražoti. Iespējams pasūtīt dažādās krāsās un izmēros, parasti pieejami standarta izmēros 2 m x 0,75 m x 0,55 m. Komplektā nāk gultiņa un spilvens, baltā krāsā (iespējams pasūtīt arī citā krāsā).

Ziedu pušķis bērēm

Dzeltens ziedu pušķis bērēm

Dzeltens ziedu pušķis bērēm ar zilganiem akcentiem. Cena ir atkarīga no izmantotajiem ziediem un ziedu izstrādājumu apjoma. Precīzu izmaksu tāmi iespējams izstrādāt pēc klienta iesniegta apraksta par nepieciešamajiem dekoriem vai pēc konsultācijas ar pašu klientu.

Koka krusti

Cena ir atkarīga no izmēra un materiāla

Piemineklis VIZ BLUE 12

Piemineklis VIZ BLUE 12

Piemineklis ar dekoratīvu apdari. Materiāls piemineklim un pamatam no pelēkā granīta.

Kaltas formas piemineklis Nr. 10_1

Kaltas formas piemineklis Nr. 10

Kaltas formas piemineklis. Izmērs: 50x40 cm. Materiāls: Zviedrijas granīts.