Jauna uzņēmuma pievienošana

Tūlīt uzreiz pēc uzņēmuma reģistrācijas portālā MemorialServices jūs varat uzsākt sava uzņēmuma biznesa pārvaldību. Aizpildiet atslēgvārdus, pakalpojumus, teritoriju, kuru apkalpojat, atzīmējiet atrašanās vietu kartē, pievienojiet logotipu un fotoattēlus.

Ar biznesa komplekta abonēšanas Līguma noteikumiem varat iepazīties šeit

Kontaktpersona

Uzņēmuma dati

Izveidot unikālu adresi jūsu uzņēmuma mājaslapai

Ir ļoti svarīgi izvēlēties piemērotu URL - adreses nosaukumu jūsu uzņēmumam vai biznesam. Ņemiet vērā, ka tikai mīnusa (-) zīmi varat izvēlēties, lai atdalītu vienu no otra nosaukuma vārdus, jebkādi citi simboli vai zīmes nav pieļaujami.

http://memorialservices.lv/

Izvēlēties MemorialServices uzņēmuma komplektu

FREE

FREE ir pamatinformācijas biznesa pārvaldes komplekts, kas norāda, ka šis uzņēmums darbojas savā pakalpojumu sfērā, ir atrodams kartē un ir pieejama tā kontaktinformācija. Tas ir bezmaksas un noderīgs, lai savā pakalpojumu jomā uzņēmums būtu atrodams klientiem.

0.00 / Gadā

Izvēlēts

INFO

INFO biznesa pārvaldes komplekts ir pirmais solis pilnvērtīgai biznesa uzsākšanai portālā MemorialServices. Šī komplekta ietvaros var sākt lietot savu e-veikalu, izveidot fotogaleriju un  izmantot lielāko daļu no portāla biznesa pārvaldes priekšrocībām.

108.00 / Gadā

Izvēlēties

WORK

WORK mēs iesakām pievienot uzņēmumiem, kas vēlas sev pievērst vairāk uzmanības un piedāvāt aktīvāku preču apgrozījumu, jo e-veikala iespējas šeit ir daudz plašākas. Šajā biznesa pārvaldes komplektā varat sākt darbu arī ar kādu no papildus saistītajiem pakalpojumiem.

168.00 / Gadā

Izvēlēties

TOP

TOP biznesa pārvaldes komplekts ir vispopulārākais, jo sniedz daudz vairāk priekšrocības salīdzinot ar WORK. Par nelielu maksas starpību gadā, šajā biznesa pārvaldes komplektā ir iespējams apkalpot līdz desmit saistītām nozarēm, līdz trīs filiālēm vienā nozarē, kā arī ievietot ievērojami lielāku skaitu preču.

258.00 / Gadā

Izvēlēties

VIP

VIP biznesa pārvaldes komplekta nosaukums jau nozīmē, ka šī komplekta lietotāji atrodas īpašā statusā – praktiski ar neierobežotām biznesa attīstības iespējām, neierobežotu preču daudzumu un visaugstāko reitingu portālā. Taču arī VIP biznesa pārvaldes komplekta lietotāji var vēl konkurēt ar papildus rīku palīdzību, lai noturētos visaugstākajās pozīcijās.

360.00 / Gadā

Izvēlēties

GOV+

Valsts un pašvaldību uzņēmumiem un iestādēm tiek piedāvāta speciāla biznesa pārvaldes vietnes pakete GOV+

0.00 / Gadā

Izvēlēties