Kā tas strādā?

Uzņēmumiem un uzņēmējiem

Portāls Memorial Services ir interneta kanāls, kurš domāts cilvēkiem, kas, zaudējot tuvinieku, vēlas atrast nepieciešamos pakalpojumus un preces šādos gadījumos. Gan organizējot bēres, gan veicot pēc bērēm nepieciešamās darbības kapavietas labiekārtošanā un uzkopšanā, iedzīvotāji var atrast šajā kanālā nepieciešamos pakalpojumus un preces. Portālā Memorial Services ir apkopotas 42 pakalpojumu nozares, kas savstarpēji ir saistītas un nepieciešamas, lai noorganizētu gan bēru, gan pēcbēru darbības un pasākumus.


Portāla Memorial Services priekšrocība ir elastīga sadarbība starp memorilālās sfēras apkalpojošo nozaru dalībniekiem un arī citu nozaru dalībniekiem - tādiem kā floristikas uznēmumi, ēdināšanas uznēmumi, kā arī juristi, psihologi un sociālie dienesti. Portālā atrodams īpašo preču katalogs - e-veikals, kur tiek piedāvāti visi preču veidi gan vairumtirdzniecības gan mazumtirdzniecības klientiem. Tāpat ir aktīva diennakts atbalsta līnija +37167675167, kur var griezties steidzamos gadījumos.

Sasniedziet savus mērķus ar mūsdienīgām metodēm - Jūsu elektroniskā vizītkarte nozares platformā ar iestrādātiem SEO rīkiem Jūsu mājaslapas uzlabošanai vai pilnvērtīga uzņēmuma lapa Google meklētājā!

Memorial Services ir mūsdienīga un jaunākajām IT tehnoloģijām piemērota vide uzņēmumiem un individuālā darba veicējiem - praktisks pašapkalpošānās biznesa rīks Jūsu nosprausto mērķu sasniegšanai.

Jūsu ieguvums -

Portāls aicina uzņēmējus, pašnodarbinātos, privātpersonas, reliģiskās organizācijas, municipālos dienestus aktīvi iesaistīties portāla darbībā, publicējot savas nozares aktualitātes, piedāvājot savas preces un pakalpojumus, veidojot rakstus un atbildot uz klientu jautājumiem, tādējādi uzlabojot savis pārstāvētās nozares pakalpojumu pieejamību un kvalitāti visā Latvijā.

Bieži gadās, ka tieši ārpus lielākajām pilsētām atrodami īsti amata meistari, lietpratēji, tradīciju zinātāji un kopēji, kam grūtāk veikt savas mārketinga aktivitātes un kļūt pamanāmiem – portāls Memorial Services piedāvā mūsdienīgus sava biznesa pārvaldes rīkus bez riska par ieguldīto, ar garantiju, ka tas atmaksājas ar uzviju -

Vairāk kā 3 gadu pieredze tirgū - stabila vieta, lai Jūsu mērķauditorija Jūs atrod!

Portāla apmeklējumu statistikas līkne -
150 000 - Apmeklētāju gadā
400 - 800 - Apmeklējumi katru dienu
1 300 000 - Vairāk kā miljons reižu skatītas lapas