Katrs klients šajā nozarē ir svarīgs!

Sasniedziet savus mērķus

Jūsu elektroniskā vizītkarte memoriālās nozares platformā

Ja Jums ir jautājumi - droši zvaniet mums


2019. gadā apmeklētāju skaits portālā pārsniedza 140 000 cilvēku, katru mēnesi caur portālu tiek nosūtīti vairāk, kā 500 klientu pieteikumi, katru mēnesi vairāk, kā 1000 klientu ir pārgājuši caur portālu uz dalībnieku mājaslapām, vairāk kā 500 zvanu ir nonākuši pie pakalpojumu sniedzēja caur portāla savienojumiem.

Klienti uzdod jautājumus, nosūta pieprasījumus, raksta atsauksmes un pasūta preces online caur portāla platformu - un tie visi ir konkrēti mērķauditorijas klienti, kas saistīti ar memorilālo tematiku.

Vairāk, nekā 55% MemorialServices lietotāju izmanto mobilās ierīces - MemorialServices sistēma ir ļoti labi optimizēta mobilajām lietotnēm un atbilst augstākajiem standartiem ātruma un lietošanas ērtuma ziņā.

MemorialServices komanda nepārtraukti strādā pie jaunu komponentu ieviešanas, lai uzlabotu savu dalībnieku preču un pakalpojumu pārdodamību, nepārtraukti uzlabo un papildina MemorialServices sistēmas resursus, kā arī lietotājiem domātās ērtības.

MemorialServices portāls
Jūsu uzņēmuma atpazīstamībai

Ja Jums jau ir sava uzņēmuma mājaslapa vai Facebook lapa, mēs vienalga rekomendējam būt MemorialServices sadarbības partnerim - tas veicinās un papildinās Jūsu uzņēmuma atpazīstamību, tādēļ, ka Apbedīšanas un Kapu Labiekārtošanas nozarē MemorialServices ieņem līderpozīcijas visā Latvijā Google Search

Kādēļ MemorialServices

MemorialServices - tas ir instruments, kā sevi parādīt sarežģītajā rituālajā nozarē un ar to saistītajā sfērā visā Latvijā . Tas ir tehniski pilns resurss pilnvērtīgai indeksācijai Google meklētājsistēmā. Tas ir instrumentu kopums individuālai un personalizētai savu piedāvājumu un preču redeģēšanai, sava uzņēmuma datu papildināšanai un uzlabošanai, kā arī vesels arhīvs ar kontaktiem, pieteikumiem, jautājumiem, atsauksmēm, ātrajiem pasūtījumiem, koordinātēm uz kartes, galerijām, rakstiem un daudz ko noderīgu.

Cik maksā?

Sākot no 4.60 EUR/mēnesī /bez PVN/ ar neierobežotām citām iespējām, bet limitētu preču daudzumu un tikai vienā pakalpojumu kategorijā

No 10.60 EUR/mēnesī Jūs iegūsiet populāru pakalpojumu komplektu, kas ir piemērots gandrīz visām pakalpojumu kategorijām, ar lielu preču daudzumu kopējā katalogā, ar dalību 2 pakalpojumu nozarēs.

Ja Jūsu uzņēmumam ir filiāles vairākās pilsētās vai rajonos, piedāvājam Jums speciālos komplektus TOP vai VIP, kuros jau ir iekļautas iespējas pārvaldīt uzreiz vairākas filiāles vienlaicīgi, Jūsu lapas būs saistītas savā starpā, pakalpojumu katalogā būs redzamas visas uzņēmuma filiāles. Šos komplektus rekomendējam, lai sasniegtu augstāku sava uzņēmuma reitingu vai uzņēmumiem, kas vēlas atrasties līderpozīcijās.