Kapu pieminekļi

Izgatavojam kapu pieminekļus no granīta pēc individuālajiem klientu pasūtījumiem.

Piemiņas akmens no laukakmens.

Granīta kapu piemineklis, veidots no laukakmensOriģināldarbs, roku darbs.Materiāls - vesels laukakmens.Augstums - 82 cm augstākajā vietā, platums - 65 cm platākajā vietā, biezums ap 15 cmAizmugure un sāni - neapstrādāti, dabīgiGranīta pamatne - 75 cm x 25 cm x 8 cm, iekļauta norādītajā cenā.Uzraksts - vārds, uzvārds, datumi - iekļauts norādītajā cenā.Cenā nav iekļauti - papildu dekori, zariņi, puķes, kā arī uzstādīšana.

galvena (2).JPG

Kapu pieminekļi

Kapu pieminekļu izgatavošana no granīta un Latvijas laukakmens, ekskluzīvi un individuāli pasūtījumi pēc klientu vēlmēm

Kaltas formas piemineklis Nr. 11

Kaltas formas piemineklis Nr.11

Kaltas formas piemineklis. Izmērs: 70x60 cm. Materiāls: Zviedrijas granīts.

Kalts laukakmens piemineklis_1

Kalts laukakmens piemineklis

Piemineklis izgatavots no viena akmens. Pieminekļa kopīgais augstums: 1m, pieminekļa platums 1m, pamatne 0,15m. Materiāls: laukakmens.

Piemineklis

Granīta kapu piemineklis, veidots no melnā granīta.Oriģināldarbs, roku darbs.Materiāls - 12 cm bieza melnā Zviedrijas granīta plāksne.Augstums - 81 cm augstākajā vietā, platums - 105 cm platākajā vietā, biezums 12 cmAizmugure - gluda.Granīta pamatne - 120 cm x 20 cm x 8 cm, iekļauta norādītajā cenā.Uzraksts - vārds, uzvārds, datumi - iekļauts norādītajā cenā.Cenā nav iekļauti - papildu dekori, zariņi, puķes, kā arī uzstādīšana.

Piemiņas plāksne.

Piemiņas plāksne ar slīpētām malām no brūnā Multicolor granīta.Augstums 42 cm, platums 60 cm, biezums 7 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un gravējums - vārds, uzvārds, datumi, krustiņš.Dekori, puķes, uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Kapu piemineklis KARSK 47

Kapu piemineklis KARSK 47

Kapu piemineklis no granīta. 

Granīta piemiņas plāksne

Granīta piemiņas plāksne. Augstums 60 cm, platums platākajā vietā 50 cm.Materiāls - zāģēts pelēka granīta laukakmens 8 cm biezs. Pulēts no visām pusēm.

Kaltas formas piemineklis Nr. 9_1

Kaltas formas piemineklis Nr. 9

Kaltas formas piemineklis. Izmērs: 55x47 cm. Materiāls: Zviedrijas granīts.

Kapu piemineklis no laukakmens un melnā granīta

Kapu piemineklis no laukakmens un melnā granīta

Kapu piemineklis no laukakmens uz melnā granīta pamatnes un ar plāksni uzrakstam. Izmērs pamatnei: aptuveni 90 cm; Laukakmens izmērs: aptuveni 40x40 cm; Slīpā plāksne gravēšanai: aptuveni 60 cm; Cenā ietilpst gravēšanas izmaksas.

Kaltas formas piemineklis Nr. 8_1

Kaltas formas piemineklis Nr. 8

Kaltas formas piemineklis ar zīmējumu. Izmērs: 65x35 cm. Materiāls: Zviedrijas granīts.

Laukakmens piemineklis.

Piemineklis ar gravētu dekoru no laukakmens ar kaltām šķeltām malām un dabisku aizmuguri. Platums 80 cm, augstums 60 cm, biezums ap 12 cm. Norādītajā cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds, datumi. Citu dekoru gravēšana un uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Piemineklis VIZ BLUE 12

Piemineklis VIZ BLUE 12

Piemineklis ar dekoratīvu apdari. Materiāls piemineklim un pamatam no pelēkā granīta.

Kapu pieminekļi

Brīvas formas piemineklis. Cena piemineklim 1m x 1m - 750 eiro. Cenā ir iekļauts granīta pamats, burtu gravēšana, krusts, standartais zīmējums(zars, vai ziedi).

Kapu piemineklis ar iegravētu krustu

Kapu piemineklis ar iegravētu krustu

Kapu piemineklis no melnā granīta ar gravējumiem. Izgatavots akmens apstrādes firmā "Baltic Akmens".

Granīta memoriāls ar krustiņu.

Kapu piemineklis ar gravējumiem. Pieminekļa cena ir atkarīga no izmēra un materiāla.

Granīta piemiņas plāksne

Piemiņas plāksne no melnā Somijas granīta ar kaltām šķeltām malām un gludu aizmuguri. Platums 54 cm, augstums 72 cm, biezums 8 cm. Norādītajā cenā iekļauta pulēta melna granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds, datumi. Dekoru gravēšana un uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Melna granīta piemiņas plāksne.

Piemiņas plāksne no melnā Somijas granīta ar kaltām šķeltām malām un gludu aizmuguri. Platums 58 cm, augstums 70 cm, biezums 8 cm. Norādītajā cenā iekļauta pulēta melna granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds, datumi. Dekoru gravēšana un uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Granīta piemiņas plāksne

Piemiņas plāksne no melnā Zviedrijas granīta ar kaltām šķeltām malām un gludu aizmuguri. Platums 70 cm, augstums 70 cm, biezums 9 cm. Norādītajā cenā iekļauta pulēta melna granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds, datumi. Dekoru gravēšana un uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Piemineklis

Granīta piemiņas plāksne. Augstums 63 cm, platums platākajā vietā 53 cm.Materiāls - zāģēts tumši brūna granīta laukakmens 12 cm biezs. Pulēts no visām pusēm.Klasiska forma, skaista krāsa. Oriģināldarbs, roku darbs.Cena norādīta ar granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Izmērs 80x70cm. Ir pieejams arī citas krāsas granīts.

Laukakmens piemineklis.

Piemineklis no laukakmens ar kaltām šķeltām malām un dabisku aizmuguri. Skaista krāsa. Oriģināldarbs. Roku darbs. Platums 120 cm, augstums 55 cm, biezums ap 20 cm. Norādītajā cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds, datumi. Dekoru gravēšana un uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Kapu piemineklis bērnam

Kapu piemineklis bērnam. Materiāls: granīts.

Памятник

Художественная резьба по камню. Размер (75смх70см). Цена с гравировкой (Ф.И.О. даты, крест)

Piemiņas akmens no laukakmens.

Kapu piemineklis, veidots no vesela laukakmens ar dabīgu aizmuguri, brūns. Dekors - saulriets. Oriģnāldarbs.Augstums 80 cm, platums 80 cm, biezums ap 25 cm.

Piemineklis

Granīta piemiņas plāksne. Augstums 45 cm, platums platākajā vietā 90 cm.Materiāls - zāģēts granīta laukakmens 10 cm biezs. Skaista krāsa, perfekts pulējums. Cena norādīta ar kaltu vai pulētu granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Kaltas formas piemineklis Nr. 7_1

Kaltas formas piemineklis Nr. 7

Kaltas formas piemineklis. Izmērs 65x70 cm. Materiāls: Zviedrijas granīts.

Piemineklis

Granīta piemineklis. Augstums 90 cm, platums platākajā vietā 80 cm.Materiāls - zāģēts sarkanbrūna granīta laukakmens 10 cm biezs.Malas šķeltas/kaltas.Cena norādīta ar granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem.Dekori, puķes, zariņi, kā arī uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Granīta piemineklis ar pulētām malām un aizmuguri. Klasiska forma, veidots manā darbnīcā. Roku darbs.Materiāls - AuroraAugstums 75 cm, platums 100 cm, biezums  10 cm.Norādītajā cenā iekļauta no visām pusēm pulēta granīta pamatne un gravējums - vārds, uzvārds, datumi.Dekori, puķes, uzstādīšana cenā nav iekļauti.

Piemineklis

Izmērs 100x70. Vai pēc klienta izvēles.

Kapu piemineklis no laukakmens

Piemiņas akmens, veidots no vesela , masīva laukakmens. Oriģināldarbs. Roku darbs.Augstums 55 cm, platums 110 cm, biezums apmēram 35 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds ar datumiem.Cenā nav iekļauta uzstādīšana

Kapu piemineklis sirds formā

Kapu piemineklis sirds formā

Kapu piemineklis sirds formā ar iegravētu portretu. Materiāls: granīts.

Granīta piemiņas plāksne

Piemiņas plāksne no melnā Zviedrijas granīta ar kaltām šķeltām malām un gludu aizmuguri. Platums 66 cm, augstums 70 cm, biezums 9 cm. 

Laukakmens piemineklis

Laukakmens ar neapstrādātu aizmuguri. Kopīgais augstums 0,75m Pieminekļa platums 0.90m Pamatne bučardēta. Cenā iekļauts gravējums vienai personai.

Pulēts melnā granīta piemineklis sirds formā

Pulēts melnā granīta piemineklis sirds formā

Pulēts kapu piemineklis sirds formā. Portrets un akmenī grieztas rokas, kas apskauj sirsniņu. Piemineklim ir dubultā pamatne, uz platākās piestiprinātas divas granīta vāzes. Piemineklis - sirds izmērs aptuveni 70x70 cm, biezums 8 cm. Pieminekļa pamatnes izmēri:  kopā ar dubulto starpliku h=15 cm, garums 90 cm. Vāzes h=27 cm Portrets dabīgajā cilvēka galvas izmēra lielumā. Cenā iekļautas visas izmaksas kopā ar vāzēm, portreta un uzrakstu gravēšanu.