Skulptūru un pieminekļu darbnīca, tēlnieks Ronalds Jaunzems

Изготовление памятников

“Jostnieki” Vendzavas, Užavas pag. Ventspils nov.

Оставить отзыв Отзывы


Средний рейтинг

5 / 5

Оценки пользователей

5
11
4
0
3
0
2
0
1
0

03 дек 2023 15:45
6 месяцев назад
Liels paldies Meistar! Lieliska komunikācija, iejūtība, visa saskaņošana līdz vissmalkākajai detaļa. Meistars, kas dara akmeni "dzīvu".

01 июн 2022 08:47
2 года назад
Izcila un unikāla akmens vāze no Latvijas akmeņa ar smalku slīpējumu un un piemiņas uzrakstu . Paldies skulptoram no visas sirds

25 июл 2021 16:24
2 года назад
Nejaušības nepastāv. Katrs satiek savu floristu, juristu,ārstu vai skolotāju. Mums paveicās ar to, ka satikām šo mākslinieku, apveltītu ar profesionālām un cilvēciskām īpašībām. Rūpīgi, godprātīgi, atbildīgi un neuzbāzīgi Ronalds paveica pasūtījumu, piedāvājot un iesakot labāko risinājumu. Vienkārši un patīkami bija sadarboties. Paldies!

29 апр 2021 13:10
3 года назад
Pēkšņi, traģiski un pāragri zaudējot meitu un, lai kaut kā remdētu zaudējuma sāpes, sākām domāt par meitiņas piemiņas iemūžināšanu. Uzliekot meklētājā - tēlnieki, uzreiz uzmanību ar saviem darbiem piesaistīja Ronalds Jaunzems. Sazvanījāmies, aizbraucām, visai ātri atradām kopīgu valodu. Sadarbība piemiņas kompleksa tapšanā bija iedvesmojoša un rezultāts - lielisks. Visi par pieminekli ir sajūsmā, raksturojot to ar vārdiem - smeldzīgi un skaisti, laba stila ietvarā un perfektā profesionālā izpildījumā. Es domāju, ka tā ir unikāla iespēja - pasūtīt autordarbu (par ļoti pieņemamām izmaksām), kas pasaulē nebūtu iespējams. Pateicībā māksliniekam, Ella ar ģimeni.

23 ноя 2020 08:39
3 года назад
Mums katram dzīvē pienāk brīdis , kad zaudējam mīļu cilvēku, tā arī gadījās mūsu ģimenē. Zaudējām pēkšņi mūsu mīļo vīru, tēti un vectētiņu. Gribējām pasūtīt un uzstādīt pieminekli no dabīgā laukameņa, kas būtu ar nestandarta risinājumu un augstas kvalitātes. Uzklausīju tēlnieku Ronaldu Jaunzemu par pieminekļa un dēsta trauka izgatavošanu. Rezultāts ir unikāls. Mums ir patiess prieks par Jūsu paveikto darbu. Mārīte

15 сен 2020 09:24
3 года назад
Izprot pasūtītāja vēlmes, realizē tās perfektā izpildījumā, sniedzot augstu kvalitāti, precīzs norunātajā laikā. Patiess prieks sadarboties ar mākslinieku!

11 авг 2020 20:02
3 года назад
Atkārtota, produktīva sadarbība. Uzklausot mūsu vēlmes, tēlnieks piedāvā varākas savas vīzijas, pamatojot savu izvēli. Latvijas laukakmens izmantošana, kas piešķir piemineklim pamatīgumu, vienlaicīgi saglabājot augstvērtīgu māksliniecisko risinājumu. Darbi pabeigti termiņa ietvaros. Ļoti iesaku.

31 июл 2020 14:38
3 года назад
Ļoti profesionāla pieeja un izpildījums. Māka saklausīt pasūtītāja idejas un domas un tās realizēt! Vienreizēji darbi,kas paliek kā liela vērtība nākamajām paaudzēm!

14 янв 2020 12:44
4 года назад
Lielisks tēlnieks! Uzklausa idejas, ātri vizualizē un digitāli parāda iecerēto ideju! Patīkama komunikācija un vēl foršāks rezultāts! No sirds iesaku!

06 дек 2019 13:40
4 года назад
Ronalds Jaunzems izgatavoja kapa pieminekli manam tēvam. Ļoti augstu novērtēju mūsu sadarbību: Ronalds uzmanīgi uzklausīja mūsu vēlmes un tās ievirzīja mākslinieciskā gultnē ar savām radošajām idejām. Rezultāts ir smalks, iejūtīgs un unikāls aizgājēja personības atspoguļojums mākslas darbā. Darbs tika veikts laikā, precīzi iekļaujoties tāmē. Bija patiess prieks sadarboties! Ineta

29 авг 2019 08:40
4 года назад
Pasūtīju pieminekli brālim, ar tēlnieku notika ļoti konstruktīva saruna, pasūtījumā tika ņemtas vērā manas vēlmes, kuras papildināja tēlnieka ieteikumi. Labākais, ka izmantotoja vietējo akmeni, kā arī man ļoti patika izteiksmīgie burti, un Iepriekš viss jau skaidrs un projekts bija redzams datora skicē. Mākslinieks pats pieminekli arī uzstādīja. Esmu ļoti apmierināts! Dainis