Skulptūru un pieminekļu darbnīca, tēlnieks Ronalds Jaunzems

Kapu pieminekļu izgatavošana

“Jostnieki” Vendzavas, Užavas pag. Ventspils nov.

Atstājiet savu atsauksmi Atsauksmes


Vidējais vērtējums

5 / 5

Reitingu sadalījums

5
10
4
0
3
0
2
0
1
0

01 jūn 2022 08:47
pirms 1 gada
Izcila un unikāla akmens vāze no Latvijas akmeņa ar smalku slīpējumu un un piemiņas uzrakstu . Paldies skulptoram no visas sirds

25 jūl 2021 16:24
pirms 2 gadiem
Nejaušības nepastāv. Katrs satiek savu floristu, juristu,ārstu vai skolotāju. Mums paveicās ar to, ka satikām šo mākslinieku, apveltītu ar profesionālām un cilvēciskām īpašībām. Rūpīgi, godprātīgi, atbildīgi un neuzbāzīgi Ronalds paveica pasūtījumu, piedāvājot un iesakot labāko risinājumu. Vienkārši un patīkami bija sadarboties. Paldies!

29 apr 2021 13:10
pirms 2 gadiem
Pēkšņi, traģiski un pāragri zaudējot meitu un, lai kaut kā remdētu zaudējuma sāpes, sākām domāt par meitiņas piemiņas iemūžināšanu. Uzliekot meklētājā - tēlnieki, uzreiz uzmanību ar saviem darbiem piesaistīja Ronalds Jaunzems. Sazvanījāmies, aizbraucām, visai ātri atradām kopīgu valodu. Sadarbība piemiņas kompleksa tapšanā bija iedvesmojoša un rezultāts - lielisks. Visi par pieminekli ir sajūsmā, raksturojot to ar vārdiem - smeldzīgi un skaisti, laba stila ietvarā un perfektā profesionālā izpildījumā. Es domāju, ka tā ir unikāla iespēja - pasūtīt autordarbu (par ļoti pieņemamām izmaksām), kas pasaulē nebūtu iespējams. Pateicībā māksliniekam, Ella ar ģimeni.

23 nov 2020 08:39
pirms 3 gadiem
Mums katram dzīvē pienāk brīdis , kad zaudējam mīļu cilvēku, tā arī gadījās mūsu ģimenē. Zaudējām pēkšņi mūsu mīļo vīru, tēti un vectētiņu. Gribējām pasūtīt un uzstādīt pieminekli no dabīgā laukameņa, kas būtu ar nestandarta risinājumu un augstas kvalitātes. Uzklausīju tēlnieku Ronaldu Jaunzemu par pieminekļa un dēsta trauka izgatavošanu. Rezultāts ir unikāls. Mums ir patiess prieks par Jūsu paveikto darbu. Mārīte

15 sep 2020 09:24
pirms 3 gadiem
Izprot pasūtītāja vēlmes, realizē tās perfektā izpildījumā, sniedzot augstu kvalitāti, precīzs norunātajā laikā. Patiess prieks sadarboties ar mākslinieku!

11 aug 2020 20:02
pirms 3 gadiem
Atkārtota, produktīva sadarbība. Uzklausot mūsu vēlmes, tēlnieks piedāvā varākas savas vīzijas, pamatojot savu izvēli. Latvijas laukakmens izmantošana, kas piešķir piemineklim pamatīgumu, vienlaicīgi saglabājot augstvērtīgu māksliniecisko risinājumu. Darbi pabeigti termiņa ietvaros. Ļoti iesaku.

31 jūl 2020 14:38
pirms 3 gadiem
Ļoti profesionāla pieeja un izpildījums. Māka saklausīt pasūtītāja idejas un domas un tās realizēt! Vienreizēji darbi,kas paliek kā liela vērtība nākamajām paaudzēm!

14 jan 2020 12:44
pirms 4 gadiem
Lielisks tēlnieks! Uzklausa idejas, ātri vizualizē un digitāli parāda iecerēto ideju! Patīkama komunikācija un vēl foršāks rezultāts! No sirds iesaku!

06 dec 2019 13:40
pirms 4 gadiem
Ronalds Jaunzems izgatavoja kapa pieminekli manam tēvam. Ļoti augstu novērtēju mūsu sadarbību: Ronalds uzmanīgi uzklausīja mūsu vēlmes un tās ievirzīja mākslinieciskā gultnē ar savām radošajām idejām. Rezultāts ir smalks, iejūtīgs un unikāls aizgājēja personības atspoguļojums mākslas darbā. Darbs tika veikts laikā, precīzi iekļaujoties tāmē. Bija patiess prieks sadarboties! Ineta

29 aug 2019 08:40
pirms 4 gadiem
Pasūtīju pieminekli brālim, ar tēlnieku notika ļoti konstruktīva saruna, pasūtījumā tika ņemtas vērā manas vēlmes, kuras papildināja tēlnieka ieteikumi. Labākais, ka izmantotoja vietējo akmeni, kā arī man ļoti patika izteiksmīgie burti, un Iepriekš viss jau skaidrs un projekts bija redzams datora skicē. Mākslinieks pats pieminekli arī uzstādīja. Esmu ļoti apmierināts! Dainis