Tuvinieka nāve ārzemēs

Apbedīšanas birojam “Angel” ir liela pieredze mirušo cilvēku ķermeņu pārvadāšanas jomā jebkuros attālumos.

Tuvinieka nāve ārzemēs un viņa mirstīgo atlieku pārvešana – tas ir sarežģīts process, kurā jums nāksies sastapties ar veselu virkni problēmu: sākot ar dokumentu noformēšanu un beidzot ar specializēta transporta atrašanu. Jūsu vietā to izdarīsim mēs.

Mūsu kompānija nodarbojas ar aizgājēju repatriāciju no Eiropas Savienības valstīm, NVS valstīm, Anglijas un Īrijas. Mēs nodrošinām visu nepieciešamo dokumentu noformēšanu, morga pakalpojumus nosūtīšanas punktā un galamērķa vietā: +(371) 2008 0000, +(371) 2008 7777.

Sīkāka informācija vietnē: https://angeldebesis.lv/mirusatransportesana/starptautiska-transportesana/

Ja Jūs nedzīvojat Latvijā, bet ir notikusi nelaime, apbedīšanas birojs “Angel” palīdzēs jums pārvest aizgājēju no jebkuras valsts, nogādās aizgājēja ķermeni pienācīgā un neskartā veidā citā valstī.

Mēs sadarbojamies arī ar apdrošināšanas kompānijām, un ja jūsu tuvinieks bija apdrošināts, jums nebūs jākārto visas formalitātes ar apdrošināšanas kompānijām.

Kāpēc vajadzētu vērsties tieši pie mums?!

Mūsu firmai ir vairāk nekā 10 gadu ilga darba pieredze un mēs zinām, cik daudz laika ir vajadzīgs visu dokumentu savākšanai, un mēs zinām, kā atvest aizgājēja ķermeni pienācīgā un neskartā veidā visīsākajos termiņos.

Mums ir svarīga jūsu uzticēšanās un jūsu mierīgums!

Apbedīšanas birojs “Angel” visaugstākajā līmenī sniegs jums savus pakalpojumus, lai atvestu jūsu aizgājušo tuvinieku, un izdarīs visu, lai jūsu vietā noformētu visu nepieciešamo dokumentu paketi.

Mēs esam sasniedzami 24/7.

Mēs visu noskaidrosim, precizēsim un izdarīsim jūsu vietā.

Posted on 26 aprīlis 2021

MS Kapu Kopšana un Labiekārtošana
Mālu 28, Rīga
Kapu uzkopšanas pakalpojumi
Apbedīšanas birojs - SĒRU NAMS "Černovs un Co"
Raiņa iela 1, Jūrmala, LV-2011
Kapu sveces, kapu vāzes, kapu aksesuāri
Četri Viļņi, restorāns
Pludmales iela 10, Vecāķi