Kā pasūtīt sēru ziedus attālināti?

MemorialServices ir kanāls, kas rūpējas, lai atvieglotu Jūsu soļus tādā grūtā brīdī kā tuvinieka zaudējums ... portālā MemorialServices ir apkopoti visi apbedīšanas un kapsētu pakalpojumi, kā arī specializētās preces un piederumi šajos gadījumos.

Viena no portāla sadaļām veltīta sēru floristikas pakalpojumiem - jūs varat pasūtīt bēru vainagus un sēru pušķus attālināti, neizejot no mājām - mēs tos nogādāsim tieši uz atvadu ceremonijas norises vietu vai kapsētu. Portāla e-pasūtījumu preču sadaļā jūs atradīsiet visdažādākos piedāvājumus sēru pušķu izgatavošanai, kā arī pasūtījumā ir iespēja izvēlēties dažādas sēru lentas ar individuāliem uzrakstiem.


Portāla MemorialServices steidzmo pasūtījumu līnija pieņem pasūtījumus online jebkurā diennakts laikā, lūdzu aizpildiet kontaktformu šeit

Pieteikt steidzmo pasūtījumu

Specializētais MemorialServices dienests labi pārzin kapsētu un kapliču, kā arī citu memoriālo un sakrālo objektu atrašanās vietas visā Latvijā, tādēļ bez grūtībām nogādās jūsu pasūtījumu vajadzīgajā laikā un vietā. 

Šobrīd, kad īpaši aktuāli ir neiesaistīties tiešā kontaktā ar masveida cilvēku pulcēšanos sabiedriskās vietās, kā arī sakarā ar ārkārtas situāciju, kad radinieki vai tuvinieki nevar klātienē atvadīties no saviem aizgājējiem - varat uzticēt šo atvadu sveicienu vai līdzjūtību nogādāt caur mūsu specializēto dienestu.

Jautājiet mums atbalsta līnijā tel: +371 22 055 885 jebkurā diennakts laikā un mēs atradīsim Jums piemērotāko risinājumu.

Posted in Jaunumi on 17 marts 2020

MS Bēru Vainagi un Lentas
Mālu iela 28, Rīga
Bēru vainagi, Sēru floristika
Mr. BOBS
Čiekurkalna 1.līnija 76, Rīga
Bēru mielasti, atvadu mielasti
Apbedīšanas aģents Mihails
Cēsu iela 11, Rīga
Rīgas kapi SIA
Rīga, Miera iela 27