Kvalitatīva Kapu Pieminekļa Izgatavošana

No Skices Līdz Gatavam Projektam Kapos

Latvijā līdzīgi kā Lietuvā vai Vācijā ir īpaša attieksme pret paaudžu tradīciju saglabāšanu, kapu kopšanu un, ir vērojamas skaisti un gaumīgi iekārtotas kapavietas kā arī ar īpašu attieksmi izveidoti kapu pieminekļi

Rīgas kapu un pierīgas apkārtnē ir vērojamas daudzas kapu pieminekļu ekspozīciju un tirdzniecības vietas, taču reāli nākas saskarties ar to, ka pārsvarā tiek piedāvāti standarta risinājumi, bet tādi kā dizainera  vai speciālista ieteikumi ir reti atrodami.

Dizainera Kapu Pieminekļa Izgatavošana

Kā pasūtīt kapu labiekārtošanas pakalpojumus?

Memorial Services ir īpašs interneta kanāls - portāls Latvijā, kurā vienuviet apkopoti visi ar memoriālo sfēru saistītie pakalpojumi un preces, kā arī uzņēmumi, kas piedāvā šo kopumu. Portāls ir domāts visiem, kas saskārušies ar tuvinieka zaudējumu, palīdz organizēt nepieciešamās darbības, sākot no apbedīšanas pakalpojumiem, juridiskajiem un citiem pakalpojumiem, beidzot ar kapu pieminekļu izgatavošanu, kapu kopšanu un labiekārtošanu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, kur un kā pasūtīt kapu pieminekli, vai arī izstrādāt kapu pieminekļa projektu, saņemt dizainera ieteikumus, vai arī veikt pasūtījumu no skices līdz gatavam projektam kapos ar kvalitātes uzraudzību, aizpildiet kontaktformu šeit:

Pieteikuma forma

Mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visdrīzākajā laikā, lai palīdzētu Jums!

Mēs piedāvājam izstrādāt kapu pieminekļu , kapu pieminekļu ansambļu, memoriālu projektus sākot no idejas līdz gatavam izstrādājumam  kapos ar kvalitātes garantiju un kontroli visos pasūtījuma izpildes posmos. Piedāvājam skices, 3D vizualizāciju, kā arī tehniskos plānus un risinājumus, akmens eksperta novērtējumu izvēlētajiem materiāliem:

Saziņai darbojas informatīvais tālrunis:

+371 67675167


Posted in Jaunumi on 17 marts 2020

Memorial Services kapu labiekārtošana, 3D projektēšana, dizaineru pakalpojumi
Mālu iela 28, Rīga
Kapu pieminekļu izgatavošana
Karmena, ziedu salons
Ģertrūdes iela 135a
Sēru floristika, bēru vainagi
Zelta Pakavs, restorāns
Jūrmalas gatve 80, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1029
Bēru mielasti, atvadu mielasti
A.Zakara akmeņkaļa darbnīca
Carnikava, Sapņu iela 2a
Kapu pieminekļu izgatavošana