MemorialServices prezentācija Latvijas Apbedītāju asociācijas biedriem

Sestdien, 2017. gada 4. februārī noritēja portāla MemorialServices tikšanās ar Latvijas Apbedītāju asociācijas biedriem. Portāla dibinātāji un vadošie speciālisti iepazīstināja Latvijas Apbedītāju asociācijas biedrus ar savu darbību, izstāstīja par vēsturi un attīstības perspektīvām, kā arī nodemonstrēja video

MemorialServices veica arī prezentācijas pasākumus, kuru laikā asociācijas biedriem bija iespēja iepazīties ar portāla apmeklējumu statistiku, rīkiem un instrumentiem, ko piedāvā portāls saviem dalībniekiem, kā arī apspriest ar nozari saistītās problēmas un nonākt pie praktiskiem secinājumiem.

Vakara gaitā dalībnieki ieguva praktisku priekšstatu par to, kā darbojas portāls, kā interesēs tas darbojas un kā ikviens var piedalīties un gūt praktisku labumu no savas līdzdalības.

Latvijas Apbedītāju asociācijas biedri ar tās vadītāju Edmundu Šteinfeldu priekšplānā, tika pārstāvēti kuplā skaitā – gan no Rīgas, gan no attālākām Latvijas pilsētām – Cēsīm, Limbažiem u.c.

 2 foto -  ar E.Šteinfeldu un asociācijas biedriem

MemorialServices vadība ar gandarījumu atzīst, ka ir ieguvuši praktiskus risinājumus un uzlabojumus portāla darbībai, kā arī iespēju diskutēt par nozares problēmām brīvā, nepiespiestā gaisotnē.

MemorialServices pateicas ikvienam Latvijas Apbedītāju asociācijas biedram, kā arī vadītājam Edmundam Šteinfeldam par veltīto uzmanību un izrādīto interesi, kā arī cer uz turpmāko sadarbību apbedīšanas pakalpojumu sfēras attīstībā.

Posted in Jaunumi, Raksti on 08 februāris 2017

Memorial Services informācijas un tehniskā atbalsta dienests, 24h/7
Mālu 28, Rīga
Kapsētas
Foto Keramika, FOTO NIKS SIA
Cietokšņa iela 44, Daugavpils, LV-5401
Ziedu Pušķi
Tērbatas 19/21, Rīga
Bēru vainagi, Sēru floristika
LĒTĀKAIS apbedīšanas birojs, KORONER SIA, Sarkandaugava
Aptiekas iela 13, Riga, Sarkandaugava
Apbedīšanas pakalpojumi