Mūzika, kas aizkustina dvēseles stīgas...

Mūzika, kas aizkustina dvēseles stīgas - Latvian Memorial Brass - Kalni

Kad pavadām cilvēku pēdejā gaitā, tas ir emocionāli smags brīdis. . . Taču, skanot sēru mūzikai, atvadu ceremonija kļūst daudz vieglāka, gaišāka un atmiņām bagātāka. Mūzika vienmēr aizkustina mūsu dvēseles stīgas, palīdz dziedināt zaudējuma sāpes, un palīdz klusēt, neko neteikt un izdzīvot pēdējos atmiņu mirkļus kad nākas atvadīties no mūsu mīļajiem uz mūžu.

Portāls Memorial Services piedāvā izvēlēties no profesionālu mūziķu klāsta sirdij tīkamāko - piedāvājumā ir individuālu mūzikas instrumentu izpildītāji, kā arī profesionāli mūzikas ansambļi.

https://www.memorialservices.lv/lv/382-426-velis-a-sia

Vēlamies iepazīstināt ar mūzikas grupu Latvian Memorial Brass. Tas pamatā ir tūbu kvartets, taču mūziķu skaits variē no 2-5 atkarībā no pasūtītāja vēlmēm,  kas  garantē  kvalitatīvu bēru ceremonijas muzikālo noformējumu visā Latvijas teritorijā. Gadiem krātā mūziķu pieredze, savstarpējā mijiedarbība un instrumentu maigais tonis rada samtainu un patīkamu atmosfēru ceremonijas laikā. Grupas repertuārā ir neskaitāmi ceremoniālie skaņdarbi, taču iespējams savlaicīgi pasūtīt īpaši vēlētus skaņdarbus.


Latvian Memorial Brass - Bēru muzikantu pakalpojumi - Instrumentālā mūzika bērēm
Latvian Memorial Brass - Mūzikas Instruments bērēm


Latvian Memorial Brass izpilda muzikālos skaņdarbus ne tikai bērēs, bet arī sakrālajās ceremonijās, svinīgos pasākumos - tā ir piemērota mūzika, lai gremdētos pārdomās, meditētu vai rastu mierinājumu.

https://www.memorialservices.lv/latvian-memorial-brassPosted in Jaunumi, Raksti on 01 marts 2018

Memorial Services informācijas un tehniskā atbalsta dienests, 24h/7
Mālu 28, Rīga
Kapsētas
Rīgas kapi SIA
Rīga, Miera iela 27
Apbedīšanas birojs - SĒRU NAMS "Černovs un Co"
Raiņa iela 1, Jūrmala, LV-2011
Apbedīšanas pakalpojumi
Karkadē SIA Ziedu salons
Tērbatas iela 19/21, uz stūra ar Blaumaņa ielu, Rīga, LV-1011
Bēru vainagi, Sēru floristika