Nāve ārzemēs

Ko darīt, ja cilvēks ir miris ārzemēs, kā organizēt mirušā transportēšanu no ārvalstīm

Atgriešanās Latvijā - Repatriācija

Ir daudz jautājumu, kad nākas saskarties ar tuvinieka nāvi ārzemēs, jeb arī uz ārzemēm jānogāda Latvijā miris citas valsts piederīgais - šie ir starptautiskie repatriācijas  pakalpojumi un, atbildes un praktisko palīdzību sniedz profesionāls repatriācijas dienests. 

Repatriācijas pakalpojuma pieteikšana online

Pieteikt repatriācijas pakalpojumu

+371 22 055 885

Kas jāzin par repatriācijas pakalpojumiem, ja nākas saskarties ar tuvinieka nāvi ārzemēs:

Cik maksā mirušā pārvešana?

Ko darīt, ja cilvēks miris ārzemēs?

Cik ātrā laikā jānokārto visas nepieciešamās formalitātes?

No kā atkarīgas repatriācijas izmaksas?

Ar ko lai sāk, saskaroties ar šādu situāciju?

Tuvinieka nāve ārzemēs parasti rada tūlītēju apjukumu mājās jeb Latvijā palikušajiem piederīgiem, radiem un draugiem. Ņemot vērā cilvēku aizvien biežāku pārvietošanos pa visu pasauli, it īpaši aktuāli ir aizbraucēji no Latvijas, piemēram, kas dzīvo un strādā Anglijā, Zviedrijā, Vācijā, Īrijā. Neskatoties uz to, ka pārsvarā tā ir vidēji jauna un vidējā paaudze, tomēr visai bieži stresa, slimības vai traumas gadījumā iestājusies nāve ārzemēs nav retums, kā rezultātā aktuāls kļūst repatriācijas pakalpojums jeb mirušā transportēšana atpakaļ uz Dzimteni turpmākai apbedīšanai vai kremācijai.

Pieredze rāda, ka, saņemot ziņu, par tuva cilvēka nāvi ārzemēs jeb svešzemēs, cilvēki nezina, ar ko sākt un kā pareizi organizēt repatriāciju, t.i., mirušā ķermeņa pārvešanu dzimtenē.


Tā ir sarežģīta procedūra, kas paredz daudzu dokumentu noformēšanu, saskarsmi ar vēstniecībām, ārvalsts iestādēm, daudzu juridisku pasākumu kopums, kas ļautu pārvest mirstīgās atliekas pāri valsts robežām.  Šī procedūra ir apgrūtināta ar vairākām formalitātēm, ar kurām spēj tikt galā  profesionāls starptautiskais repatriācijas dienests, "ANGEL"

Repatriācijas pakalpojuma pieteikšana online


Pieteikt repatriācijas pakalpojumu

+(371) 22 055 885

Repatriācijas aģentūra sniedz praktiskas un izmeļošas atbildes uz visa veida jautājumiem, kas saistīti ar tuvinieka nāves gadījumu  

Lasīt vairāk


Posted in Jaunumi, Padomi, Raksti on 20 oktobris 2023

MS Apbedīšana un Kremācija
Mālu 28, Rīga
Apbedīšanas pakalpojumi
Klusums, apbedīšanas birojs
Inženieru 45, Ventspils,
Apbedīšanas pakalpojumi
Apbedīšanas birojs Rekviem Domine
Latgales iela 138, Rīga
Apbedīšanas pakalpojumi
RITUS
Somu iela 1, Valmiera
Apbedīšanas pakalpojumi