Skaists dvēseļu dārzs


null

Skaists dvēseļu dārzs

Neilgi pēc bērēm, kad aizgājēja tuvākie cilvēki, iespējams vēl izjūt sēras, jāķeras pie apbedījuma vietas sakopšanas. Ja ar šo pienākumu sastopas pirmo reizi, pēkšņi rodas daudz neskaidrību un jautājumu.

" Bieži vien pirmos darbus cilvēki emocionāli nespēj veikt paši Daudziem cilvēkiem pietrūksts laika nav iemaņu, nepieciešamo darba rīku, transporta, izpratnes kā reāli darbs veicams. Bieži nav skaidrs, cik daudz vajadzēs smiltis vai melnzemi. Nepieciešamo apjomu sarežģīti iegādāties un atvest. Ja ir vairāki tuvi radinieki, dzimtai dažkārt vieglāk vērsties pie speciālista, nekā izlemt, kuram no pašu vidus uzņemties lielākas rūpes un atbildību. Mūsu birojs sniegs jums nepieciešamo konsultāciju sakarā ar kapa vietu renovēšanu, labiekārtošan un apzaļumošanu. Gaume un uzskati, protam, ietekmē kapa vietas dizainu, tomēr gala rezultātu nosaka lielākoties gaismas un ēnas, mitruma un augsnes apstākļi kā arī kopšanas iespējas.


null

Izskatīsim Jūsu vēlmi un centīsimies to īstenot. Iekopjam jaunas kapavietas, renovējam senus dzimtas kapus. Veicam betonēšanas darbus, jūsu teritorijas norobežošanai. Pēc teritorijas labiekārtošanas tuviniekiem ir daudz vienkāršāk apkopt savu radinieku piemiņas vietas. Piegādājam smilti un šķembas. Apzaļumojam kapa vietas, izvērtējot kādi augi varētu labāk iedzīvoties un augt.

Cikvēkiem, kuriem ir vecuma nespēks, ģimenes, kas atrodas ārzemēs vai ir kādi citi apgrūtinājumi, lai sakoptu tuvinieku atdusas vietas, slēdzam līgumu sezonālai kapa vietu apkopšanai, kas ir no 1. maija līdz 1.novembrim. Ja tuviniekam ir vēlme nolikt dzīvās puķes vai svecīti īpašajos notikumos: bēru gada diena, aizgājēja dzimšanas vai vārda diena, kapu svētki, svecīšu vakars, Jāņi vai kāda Jums cita nozīmīga atceres diena. Par padarīto darbu nosūtam katras sakopšanas reizes foto attēlu.

Ja senču kapi netiek rekonstruēti, tos vajadzētu rūpīgi apkopt -  nostiprinām sašķiebušos vai iegrimušos akmeņus, notīram sūnas, lai dzimtas kapa vieta kopumā izskatītos estētiska un pēcnācēju cienīta ": skaidro Arņa Krūmiņa apbedīšanas biroja "Recessus" vadītāja Astra Krūmiņa. 

Pie mums var iegādāties kapu soliņus, apmalītes (koka, betona vai granīta), pieņemam pasūtijumus granīta uzstādīšanai, pieminekļu uzstādīšanai.

Ar mūsu pakalpojumiem varat iepazīties mājaslapā  http://recessus.lv/

Lai sirdsmiers un Dieva svētība katrā Jūsu ģimenē.

Ar cieņu Astra un Arnis Krūmiņi.


null


null

Posted in Raksti on 24 augusts 2016

Arņa Krūmiņa apbedīšanas birojs
Madona, Augu iela 26
Rīgas kremācijas centrs-krematorija SIA
Varoņu 3a, Rīga
Kremācijas pakalpojumi
Stonegroup, kapu pieminekļu izgatavošana un kapu labiekārtošana
Gaujas iela 13, Rīga, LV-1026
LĒTĀKAIS apbedīšanas birojs, KORONER SIA, Pardaugava
Buļļu iela 46, Riga, Pardaugava
Bēru vainagi, Sēru floristika