Ziedi, kas nekad nenozied

Akmens, kā materiāls, ir visstabilākais un ilgmūžīgākais, tāpēc, pieminekļus, visbiežāk veido akmenī, un uzstāda vienreiz mūžā, lai tas kalpotu uz visiem laikiem. Tomēr, tuvinieku godināšanai, blakus pelēcīgajam akmenim, pievienojam, ko zaļu, ziedošu, kas ir dzīvs, bet prasa arī regulāru kopšanu. Daļai cilvēku, šādas rūpes sniedz gandarījumu un mierinājumu, bet daļai, kam nav iespējas regulāri doties uz kapiem - apgrūtinājumu. 

Tagad ir atrasts veiksmīgs risinājums - akmens ziedi. Tēlnieks Ronalds Jaunzems (www.jaunzems.lv vai Ronalds Jaunzems MemorialServices), ir atklājis īpašu virpošanas autortehniku, ar, ko akmeni padarīt graciozu, gaisīgu un dzīvīgu, vienlaicīgi drošu, izturīgu un ziedošu, visa gada garumā.

Pasaules dizaina tendences, pašlaik, atgriežas pie ekoloģiskiem dabas materiāliem, tāpēc arī mākslīgie ziedi, ir kļuvuši dabīgi. Lai, gan vizuāli, šādas puķes izskatās, kā no zemes izdīgušas, tomēr, metāla kātus iebetonē zemē, kas objektu padara neizkustināmu. Tā, kā ir pieejams plašs izmēru spektrs, iespējamas dažādas ziedu kompozīciju variacijas.


Mākslīgie ziedi - Ronalds Jaunzems Tēlnieks
Akmens ziedi Ronalds Jaunzems
Īpaša autortehnika Piemineklis Mākslīgie ziedi
Mākslīgie akmens ziedi

Posted in Jaunumi on 03 jūlijs 2018

Skulptūru un pieminekļu darbnīca, tēlnieks Ronalds Jaunzems
“Jostnieki” Vendzavas, Užavas pag. Ventspils nov.
Dizains un memoriālu projektēšana
Ogres prestižs SIA restorāns
Ogre, Mednieku 21/23
Apbedīšanas birojs - SĒRU NAMS "Černovs un Co"
Raiņa iela 1, Jūrmala, LV-2011
Kapu sveces, kapu vāzes, kapu aksesuāri
In Sensum SIA
Salaspils, Lauku iela 9
Apbedīšanas pakalpojumi