SIA Mūžība

Apbedīšanas pakalpojumi

Pērnavas iela 52, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1009
Nosūtīt tūlītēju paziņojumu

Jūs varat uzdot uzņēmumam jebkuru jautājumu un saņemt ātru atbildi!

Atstājiet savu atsauksmi, dalieties pieredzē

Apbedīšanas birojs "Mūžība" - atbalsts ģimenei un tuviniekiem

Mūsu galvenais mērķis ir atbalstīt aizgājēja ģimeni un tuviniekus šajā smagajā brīdī. Mēs saprotam, ka bēru organizēšana ir emocionāli grūts un sarežģīts process, un mēs esam šeit, lai nodrošinātu visu nepieciešamo palīdzību bez slēptām izmaksām un ar visaptverošiem pakalpojumiem.

Mūsu pakalpojumi ietver:

Bēru ceremonijas un repatriācijas organizēšana: Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs jums izstrādāt un organizēt piemērotu bēru ceremoniju, tai skaitā repatriāciju, ja nepieciešams.

Bēru piederumu izvēlē: Mēs piedāvājam plašu klāstu no bēru piederumiem, lai piemērotu katram cilvēkam un īpašajai atmiņai.

Atvadu zāles dekorēšana: Mūsu komanda var palīdzēt dekorēt atvadu zāli tā, lai tā būtu piemērota atvadu ceremonijai, radot cieņpilnu un piemērotu atmosfēru.

Dokumentu noformēšana: Mēs nodrošinām nepieciešamo dokumentu noformēšanu un palīdzam atrast risinājumu apbedijuma vietas noformēšanai.

Mēs darbojamies Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Ogrē, Salaspilī un Saulkrastos, un mūsu komanda ir gatava nodrošināt jums visu nepieciešamo atbalstu un palīdzību šajā grūtajā laikā.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, sazinieties ar mums.

Mājaslapa:
https://muziba.lv
E-pasts:
info@muziba.lv (Primārs)
Telefons
29475471 24 h (Primārs) , 22300775
Darba laiks
P
00 - 24
O
00 - 24
T
00 - 24
C
00 - 24
P
00 - 24
S
00 - 24
Sv
00 - 24
Apkalpošanas teritorija /pilsēta
Jelgava, Jūrmala, Ogre, Rīga, Salaspils, Saulkrasti, Salaspils novads, Jelgavas novads.

Papildus pakalpojumi

Dokumentu noformēšana

Mūsu apbedīšanas biroja "Mūžība" komanda palīdzēs Jums noformēt visus nepieciešamos dokumentus bēru organizēšanai: Miršanas apliecības saņemšana, Medicīniskas izzņas par nāves cēloni noformēšana, VSAA apbedīšanas pabalsta šaņemšana, Dokumentu noformēšana apbedīšanas pabalsta saņemšanai no sociālā dienesta, Kapsētas pakalpojumu apmaksas veikšana, Kremācijas pakalpojumu apmaksas veikšana

Transportēšana uz morgu

Mūsu apbedīšanas birojs veic transportēšanas pakalpojumus 24/7 - Mirušā izvešana no mâjam , Rīgas robezãs - Mirušā izvešana no mâjãm, ārpus Rīgas robežām - Mirušā transportēšana līdz kapsētai, Rīgas robežãs - Mirusā transportēšana līdz kapsētai, ārpus Rīgas robežām - Mirusā transportēšana līdz baznīcai , Rīgas robežās - Mirusā transportēšana līdz bazīcai, ārpus Rīgas robežām - Transports kapsētas teritorijā - Zārka nogadāšana morgā

Vidējais vērtējums

5 / 5

Reitingu sadalījums

5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Pamatinformācija

Nosaukums
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mūžība"
Juridiskais statuss
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
PVN maksātāja Nr.
40103534917
Reģistrēts LUR
Komercreģistrs 15.02.2008
Reģistrācijas Nr.
Nr. K069175. 15.02.2008
Darbības veids
Apbedīšana un ar to saistītā darbība (96.03, versija 2.0) (Avots: UR, CSP, GP2015, ZO.LV)Citur neklasificēti individuālie pakalpojumi (96.09, versija 2.0) (Avots: UR)Citu preču mazumtirdzniecība specializētajos veikalos (47.7, versija 2.0) (Avots: UR)
Pakalpojumi, preces un atslēgvārdi
Skatīt vairāk
Uzņēmuma statuss
Ir aktīvs