Apbedīšanas Nams - Krematorija

To ir grūti pieņemt, kad šajā saulē nākas sķirties ar mums tuvajiem un mīļajiem, taču tāds ir dzīves cikls, cilvēki dzimst un kaut kad arī šķiras no šīs pasaules. Un, laikam, svarīgākais ir šajā dzīves brīdī saglabāt mīlestību, siltumu un gaišas atmiņas. 

Apbedīšanas nams -  krematorija ir profesionāls apbedīšanas dienests, kas sniedz ne tikai kremācijas paklpojumus.


Pie mums varat griezties, lai tādā grūtā brīdī atvieglotu visus soļus, kas saistīti gan ar tradicionālajām bērēm, gan ar kremāciju, gan ar kapavietas uzturēšanu, sagatavošanu un labiekārtošanu -  mēs ar iejūtību un rūpēm palīdzēsim aizvadīt Jūsu tuvinieku pēdējā gaitā, nodrošināsim profesionālu palīdzību, sniegsim nepieciešamo atbalstu un dalīsimies pieredzē, lai palīdzētu pieņemt Jums būtiskus lēmumus šajā grūtajā brīdī.

Mēs palīdzēsim rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegsim padomus, organizējot bēres, kopīgi meklēsim iespējas īstenot aizgājēja un piederīgo vēlmes, sākot ar ziediem un svecēm, izvadīšanas ceremonijas vadītāju, beidzot ar tehniskām un praktiskām lietām, tādām kā atvadu zāle, zārka un citu apbedīšanas piederumu plaša izvēle,  specializētā transporta nodrošinājums, morga un sanitāru pakalpojumi, sociālo jautājumu kompetenta risināšana, visu nepieciešamo formalitāšu nokārtošana.

Apbedīšanas nams - ne velti mēs esam izvēlējušies šādu nosaukumu. Mūsu galvenais uzdevums ir rūpes par cilvēkiem - lai, griežoties mūsu namā, Jūs atstātu visas rūpes un varētu neraizēties par to, ka aizgājējs tiks pavadīts savā pēdējā gaitā skaisti un cienīgi. Mūsu namā Jūs atradīsiet risinājumu gan tradicionālo bēru organizēšanā, gan organizējot legālu kremācijas procedūru. Tāpat, esam parūpējušies par kapavietas sakopšanu pēc bērēm. Šogad mūsu pakalpojumu klāsts ir papildinājies arī ar kapu pieminekļiem, kapu labiekārtošanas priekšmetiem plašā sortimentā. Visas vēlmes tiek rūpīgi saskaņotas ar pasūtītāju, tiek ņemtas vērā kā katra cilvēka materiālās iespējas, tā arī atbilstība standartiem un kvalitātes prasībām. Mēs uzklausīsim, izdzirdēsim un sapratīsim Jūsu vēlmes - no idejas līdz gatavam projektam jebkuros Vidzemes reģiona kapos iekārtosim un saglabāsim atdusas vietu Jūsu piederīgajiem.

Apbedīšanas nams - krematorija atrodas pašā vidzemes centrā, Valmierā, pie Kocēnu  kapiem un, savu darbību  uzsāka 2016.gadā. Šobrīd jau vairāk kā 4000 ģimeņu ir griezušās apbedīšanas namā, lai uzticētu mums savas rūpes par izvadīšanu pēdējā gaitā.  Ar katru gadu pieaug ar kremāciju saistītā cilvēku  izvadīšana. Mēs esam gandarīti, ka cilvēki mums uzticas un jūtas droši par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Mēs ar lielu rūpību attiecamies pret katru ģimeni, kas apmeklējusi mūsu namu un cenšamies būt noderīgi visos sīkumos šajā procesā. 

Tādēļ, arī kapu pieminekļi un apmales, kapu soliņi un krusti, kapu vāzes un svečturi ir mūsu piedāvājuma sortimentā. Šobrīd jebkura ģimene atradīs mūsu piedāvājumā savai gaumei un rocībai atbilstošu piemiņas plāksni, vai ģimenes kapavietas labiekārtošanas iespējas. Mēs piedāvājam kvalitatīvus Zviedrijas, Somijas, Karēlijas un Ukrainas granīta materiālus - pārbaudītus un atbilstošus mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Šobrīd sortimentā ir vairāk kā simts gatavu piedāvājumu, katru mēnesi sortiments tiek papildināts ar jauniem piedāvājumiem.

Mūsu apbedīšanas nams ir atvērts, lai saglabātu Jūsu atmiņas, piemiņu par Cilvēku…

Sazināties ar mums jebkuros ar bērēm un kapavietas labiekārtošanu saistītajos jautājumos varat pa tālruni 20888989.

Mēs piedāvājam sadarbību arī citiem šīs nozares dalībniekiem - mums ir speciālie piedāvjumi saviem sadarbības partneriem gan apbedīšanas piederumu un pakalpojumu ziņā, gan kapu labiekārtošanas jautājumos, kā arī citos tehniskajos vai organizatoriskajos jautājumos.

Posted in Jaunumi on 02 March 2020

Jaunā Krematorija, Apbedīšanas nams - Krematorija SIA
Krematorija, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4220
Karkadē SIA Ziedu salons
Tērbatas iela 19/21, uz stūra ar Blaumaņa ielu, Rīga, LV-1011
Funeral floristry
Advent SIA
Dzidriņas, Stopiņu novads
Funeral services
NAD.LV, Apbedīšanas un Repatriācijas aģentūra
Rīga, Bruņinieku iela 151
Repatriation services