Memoriālo pakalpojumu - apbedīšanas, bēru organizēšanas, kapu labiekārtošanas pakalpojumu un ar to saistītu piederumu un preču piedāvājumu – uzziņas ir pieejamas visu diennakti, zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni vai apmeklējot mūsu mājaslapu www.memorialservices.lv

MEMORIAL SERVICES

www.memorialservices.lv ir unikāls informatīvais portāls, kurš ir apkopojis memoriālo pakalpojumu sfēru vienā vienotā informatīvajā platformā, kas atvieglo meklēšanu – nav jāmeklē pa dažādiem informatīvajiem meklētājiem vai „jāsērfo” no vienas firmas mājaslapas uz otru, lai salīdzinātu un atrastu sev piemērotāko pakalpojumu sniedzēju.

Portālā varat atvērt karti jebkurai Latvijas pilsētai vai reģionam un tūlīt ieraudzīt, kas atrodas Jūsu izvēlētajā apkārtnē – kādas apkalpojošās firmas, kādas sabiedriskās organizācijas, baznīcas, kapsētas, kapu pieminekļu darbnīcas atrodas Jūsu apkārtnē.

Portāls aptver visus pakalpojumus un preces, kas saistītas ar memoriālo pakalpojumu jomu, kā arī jaunākos valsts un pašvaldību likumdošanas aktus, kas sistīti ar šo sfēru.

Portālā tiek publicēti jautājumi un atbildes, kas skar memoriālo pakalpojumu sfēru, tiek publicētas atsauksmes un rekomendācijas, kā arī cilvēkiem ir iespēja iesaistīties diskusijās par kādu no tēmām. Portāla lietotāji tāpat var iesaistīties ar savu pieredzi arī caur sociālajiem tīkliem, tādējādi vispusēji uzlabojot memoriālo pakalpojumu kvalitāti un šīs sfēras pakalpojumu attīstību visa Latvijā kopumā.