Liepājas apbedīšanas birojs SIA

Apbedīšanas pakalpojumi

Vaiņodes iela 15, Liepāja
Nosūtīt tūlītēju paziņojumu

Jūs varat uzdot uzņēmumam jebkuru jautājumu un saņemt ātru atbildi!

Atstājiet savu atsauksmi, dalieties pieredzē

SIA ''Liepājas apbedīšanas birojs''

Apbedīšanas nozari pārstāvam kopš 2015. gada.Visi mūsu darbinieki ir ar ilggadēju pieredzi, pirms tam strādājot pašvaldībā apbedīšanas nozarē. Saistībā ar Konkurences padomes lēmumu 2015. gadā, kas pašvaldībai liedz nodarboties ar apbedīšanu, atstājot tikai kapsētu apsaimniekošanu, tika dibināta SIA "Liepājas apbedīšanas birojs".

Kāpēc SIA ''Liepājas apbedīšanas birojs''?

Kāpēc apbedīšanu uzticēt Liepājas apbedīšanas birojam? Uzskatām, ka vissvarīgākie iemesli ir attieksme un cenas. Mēs strādājam bez starpniekiem. Mums ir savs transports, kas garantē drošu un pienācīgu pārvadāšanu. Mēs vienmēr darām visu, lai cilvēka pēdējā gaitā tiktu ievērotas aizgājēja un piederīgo vēlmes, tāpēc piedāvājam ļoti plašu apbedīšanas pakalpojumu klāstu, no kura jūs varēsit atlasīt tieši to, kas vajadzīgs jums saskaņā ar jūsu vēlmēm un iespējām. Mēs augsti vērtējam mūsu klientu vēlmes, piedāvājot profesionālu atbalstu bēru organizēšanā.

Preces

Zārks

Zārks ar greznu auduma drapējumu. Sānos dekoratīva izskata rokturi sudraba tonī. Pieejami dažādas krāsas un materiāla audumi. Izvēloties atbilstošu audumu, zārks izskatīsies greznāks. Var izvēloties arī auduma krāsu, tādējādi varat dod priekšroku aizgājēja iemīļotākai krāsai vai saskaņot ar mirušā apģērbu.

Zārks

Zārks ar greznu auduma drapējumu. Sānos dekoratīva izskata rokturi zelta tonī. Pieejami dažādas krāsas un materiāla audumi. Izvēloties atbilstošu audumu, zārks izskatīsies greznāks. Var izvēloties arī auduma krāsu, tādējādi varat dod priekšroku aizgājēja iemīļotākai krāsai vai saskaņot ar mirušā apģērbu.

Zārks

Pulēta koka zārks ar greznu izskatu. Sānos dekoratīva izskata rokturi sudraba vai zelta tonī. Pieejami dažādos toņos, zārks izskatīsies greznāks, ja uz tā tiks novietota ziedu buķete.

Zārks

Pulēta koka zārks ar greznu izskatu. Sānos dekoratīva izskata rokturi sudraba vai zelta tonī. Pieejami dažādos toņos, zārks izskatīsies greznāks, ja uz tā tiks novietota grezna ziedu buķete.

Zārks

Pulēta koka zārks ar greznu izskatu. Sānos dekoratīva izskata rokturi sudraba vai zelta tonī. Pieejami dažādos toņos, zārks izskatīsies greznāks, ja uz tā tiks novietota grezna ziedu buķete.

Zārks

Pulēta koka zārks ar greznu izskatu. Sānos dekoratīva izskata rokturi sudraba vai zelta tonī. Pieejami dažādos toņos, zārks izskatīsies greznāks, ja uz tā tiks novietota grezna ziedu buķete. Zārka iekšpusē kvalitatīva auduma gultiņa un spilvens.

Mājaslapa:
http://www.liepab.lv
E-pasts:
liepab@liepab.lv (Primārs)
Telefons
29187599 (Primārs)
2238778624 h
Partnership
Sociālie tīkli
Darba laiks
P
8:30 - 17:00
O
8:30 - 17:00
T
8:30 - 17:00
C
8:30 - 17:00
P
-
S
-
Sv
-
Apkalpošanas teritorija /pilsēta
Liepāja, Vaiņode, Aizpute, Grobiņa, Saldus, Liepājas rajons, Dienvidkurzemes novads.

Papildus pakalpojumi

Mirušā transportēšana uz morgu

- Transporta pakalpojums mirušā nogādāšanai uz morgu no mājas, slimnīcas vai pansionāta jebkurā diennakts laikā. - Transporta pakalpojums mirušā nogādāšanai ar zārku no morga uz kapliču. - Transporta pakalpojums mirušā nogādāšanai ar zārku uz krematoriju.

Morga pakalpojumi

- Mirušā uzglabāšana morgā; - Mirušā sagatavošana izvadīšanai; - Sanitārie pakalpojumi, grimēšana, skūšana, ģērbšana, iezārkošana.

Dokumentu noformēšana

- Izziņas par nāves cēloni saņemšana; - Miršanas apliecības saņemšana; - Apbedīšanas pabalsta saņemšana VSAA; - Kapsētu pakalpojumu apmaksas veikšana; - Kremācijas pakalpojumu pieteikšana un apmaksas veikšana.

Kremācijas organizēšana

- Kremācijas pieteikšana; - Mirušā sagatavošana izvadīšanai; - Mirušā transportēšana uz krematoriju; - Sēru ceremonijas organizēšana; - Urnas apbedīšana kapsētā (ar vai bez ceremonijas).

Bēru ceremonija

- Laicīgie runātāji; - Dažādu reliģisko konfesiju mācītāji; - Kapa bedres rakšana un pušķošana; - Bēru dienas un laika saskaņošana kapsētās; - Zārka nesēju pakalpojumi (četri vai seši nesēji); - Kvalificēta aģenta pakalpojumi.

Pamatinformācija

Nosaukums
SIA Liepājas apbedīšanas birojs
Juridiskais statuss
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
PVN maksātāja Nr.
LV42103074449
Reģistrēts LUR
42103074449
Reģistrācijas Nr.
Nr. K184892
Darbības veids
Apbedīšana un ar to saistītā darbība (96.03, versija 2.0) (Avots: CSP, ZO.LV)
Pakalpojumi, preces un atslēgvārdi
Skatīt vairāk
Uzņēmuma statuss
Aktīvs