MS Kapu Kopšana un Labiekārtošana

Kapu uzkopšanas pakalpojumi

Mālu 28, Rīga

Kapavietu uzkopšana, rekonstrukcija un labiekārtošana

Kā pasūtīt kapu uzkopšanas pakalpojumu attālināti un saņemt mūsdienīgu servisu?

Memorial Services piedāvā mūsdienīgu un ērtu pakalpojumu platformu, kurā atrodama visa informācija , kas saistīta ar kapu kopšanu, labiekārtošanu un uzturēšanu, kā arī pieejams pilns nepieciešamo preču sortiments, lai izvēlētos vajadzīgo kapavietas labiekārtošanai, rekonstrukcijai vai kapu pieminekļu izgatavošanai.

Memorial Services portālā ir visa informācija , lai sameklētu konkrētos kapus, apbedīto tuvinieku un pasūtītu uzkopšanas pakalpojumu online.

Pieteikuma forma

Aizpildiet pakalpojuma pieteikuma formu vai sazinieties ar mums - kapu uzkopšanai un labiekārtošanai. 

+(371) 22 055 885 +(371) 23 99 39 77

Kapavieta Jelgavas Baložu kapos pirms uzkopšanas

Kapavieta Jelgavā Baložu kapos pēc uzkopšanas

Kā sameklēt kapavietu attālināti?

Kapsētu digitalizācija.

Latvijā jau vairākus gadus notiek kapsētu digitalizācija un, Memorial Services sinhroni ar Cemety ataino meklēšanas iespējas visās digitalizētajās kapsētās Latvijā. Apbedīto tuvinieku var meklēt kapsētu sadaļā, izvēloties konkrētus kapus un ievadot meklētājā mirušās personas datus.

Kopumā Latvijā ir digitalizētas vairāk kā 700 kapsētas visos Latvijas reģionos, taču kopumā Latvijā varētu būt vairāk nekā 4500 kapsētu.

Kā sameklēt kapavietu, ja kapsēta vēl nav digitalizēta?

Memorial Services sniedz gan uzmeklēšanas gan uzkopšanas pakalpojumus. Kapavietas uzmeklēšana, fotofiksācija un situācijas novērtējums ir maksas pakalpojums, taču, ja tuvinieki izvēlas turpināt sadarbību un pasūtīt kapavietas uzkopšanu, rekonstrukciju vai labiekārtošanu, tad par uzmeklēšanas pakalpojumu nav jāveic atsevišķa samaksa. 

Kapavieta pirms sakopšanas

Kapavieta pēc ģenerālās uzkopšanas un jauna kapu soliņa uzstādīšanas

Pieteikuma forma

Aizpildiet pakalpojuma pieteikuma formu vai sazinieties ar mums - kapu uzkopšanai un labiekārtošanai. 

+(371) 22 055 885 +(371) 23 99 39 77


Ko darīt, ja tuvinieki atrodas ārpus Latvijas vai arī pašu spēkiem nav iespēju veikt kapu uzkopšanu?

Latvijas teritorijā vēsturiski ir dzīvojušas gan latviešu, gan daudzu citu tautību piederīgie, kas apbedīti Latvijas teritorijā - pilsētu un lauku kapsētās, un, kuru dzīvi esošie tuvinieki, ģimenes locekļi, atrodas visā pasaulē - Vācijā, Austrijā, Kanādā, ASV, Anglijā, Īrijā, Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Izraēlā un daudzviet citur.

Sākoties pavasarim, Memorial Services aicina tuviniekus sakopt uzturēšanā esošās kapavietas, jo, MK Noteikumi un Pašvaldību noteikumi nosaka kārtību un atbildību par kapavietas uzturēšanu kārtībā un sakopšanu, atbilstoši sakoptas vides prasībām. Ilgstoši neievērojot šos noteikumus, tuvinieki var nepatīkami vilties, jo nekoptā kapavieta var tikt aktēta un nolīdzināta, vai arī, citos gadījumos, var tikt veikti virsapbedījumi.

Mūsdienu steigā, manīgajos ekonomiskajos un sociālajos apstākļos, pandēmijas un sankciju ierobežojumu ietekmē, visērtākais kapu kopšanas un uzturēšanas veids ir  - uzticēt šo pakalpojumu profesionālam servisam, kas attālināti sameklēs apkopjamo kapavietu, veiks situācijas novērtējumu, paveiks vēlamos darbus un nosūtīs Jums fotoatskaiti par padarīto. Memorial Services specializētais dienests veic :

  • kapavietu uzmeklēšanu, fotofiksāciju, situācijas novērtējumu
  • kapavietu ģenerālo uzkopšanu un labiekārtošanu
  • kapavietu rekonstrukciju un restaurāciju 
  • kapavietu regulāro uzturēšanu un uzkopšanu
  • rudens uzkopšanu


Pēc vēlēšanās nosedzam kapu kopiņas ar egļu zariem, novietojam vainadziņu un iededzam sveces Izvēlēties papildus pakalpojumu ŠEIT

Pakalpojums tiks izpildīts uzreiz pēc lapu nokrišanas un ne vēlāk kā līdz Svecīšau vakarm. Svecīšu vakari Rīgas un pierīgas kapsētās 2022.gadā būs 20.novembrī.

Kapa rudens uzkopšana

Ja Jums nav svarīgi sakopšanu veikt tieši uz Svecīšu vakaru, bet vēlaties sakopt kapus un ieziemot tos, lūdzu piesakiet pakalpojumu šeit.

Pieteikuma forma

Aizpildiet pakalpojuma pieteikuma formu vai sazinieties ar mums - kapu uzkopšanai un labiekārtošanai. 

+(371) 22 055 885 +(371) 23 99 39 77


Posted in Jaunumi on okt 14, 2022