MS Kapu Kopšana un Labiekārtošana

Kapu uzkopšanas pakalpojumi

Mālu 28, Rīga

Kapu kopšana, Labiekārtošana un Rekonstrukcija

Kaut arī mūsdienās arvien vairāk cilvēku izvēlas kremāciju kā apbedīšanas veidu, kapi, kapu kopšana ir viens no tautas, zemes vai nācijas kultūras rādītājiem. Mūsdienīgi, labi sakopti kapi ir sastopami visur Eiropā un pasaulē, kas liecina par kulturālas sabiedrības cieņu pret mūžībā aizgājušajām paaudzēm, par pateicību un cieņu pret saviem mīļajiem. Latvijā kapu kopšanas tradīcija vienmēr ir bijusi goda lieta, joprojām, ieejot pat vienkāršā lauku kapsetā pērņem miers, redzami gaumīgi sastādīti zaļumi un ziedi, jūtama paaudžu savstarpējā cieņa un mīlestība.

Visai bieži izveidojas situācijas, kad Latvijā paliek vecākās paaudzes radinieki, kā arī daudzi tuvinieki jau miruši, kuru kapavietas ir jāapkopj jaunākajai paaudzei.

Kapavieta pirms uzkopšanas

Kapavieta pirms uzkopšanas

Kapavieta pēc uzkopšanas

Kapavieta pēc uzkopšanas

Veikta ģenerālā tīrīšana kapakmenim, kapu apmelēm, izbērtas smiltis, nomainīta melnzeme, apgriezti krūmi.

Dažkārt tuviniekiem ir grūti apkopt kapus prombūtnes vai ikdienas steigas dēļ, tādēļ MemorialServices piedāvā parūpēties par kapu sakopšanu gadījumā, ja radinieki dzīvo attālu, citā pilsētā, vai arī, bieži vien, ārzemēs. Aizvien biežāk kapu kopšanas pakalpojumu kā tādu, izvēlas ikdienas steigā aizņemtā jaunākā paaudze, lai tad, kad vēlēsies apmeklēt mirušos tuviniekus, kapi būtu jau uzkopti.

Kapavieta pirms un pēc uzkopšanas un rekonstrukcijas - ir veikta pieminekļu tīrīšana, kapa apmales pacelšana un pārbetonēšana, izveidota jauna dobe, nomainīta melnzeme un smiltis, sastādīti jauni ilggadīgie augi, izgatavota jauna granīta detaļa kapu apmales nožogojumam.

Kapavieta pirms un pēc uzkopšanas un rekonstrukcijas

MemorialServices ir speciāls dienests, kas rūpējas, lai cilvēki varētu saņemt nepieciešamo palīdzību gan tādā grūtā brīdī kā tuvinieka zaudējums, bēru organizēšanas jautājumos, gan arī visu, kas saistīts ar kapu apsaimniekošanu, labiekārtošanu un kopšanu:

  • MemorialServices dienests piedāvā savest kārtībā kapavietas tuvinieku prombūtnes laikā, kā arī sapost tās Kapu Svētkus gaidot vai arī vienkārši uzņemties regulāru kopšanu - Rīgas, Jūrmalas, Ogres, Jelgavas pilsētas un tuvākās apkaimes kapi tiek apkalpoti bez papildus maksas par transportu

  • Pēc vienošanās tiek stādīti augi, ziedi, apgriezti košumkrūmi, uzbērta melnzeme vai smiltis,

  • MemorialServices piedāvā arī pieminekļu tīrīšanu ar gravējumu atsvaidzināšanu, ja nepieciešams, ir iespēja pasūtīt arī restaurāciju vai papildus gravēšanu;

Veicot kapu uzkopšanas vai labiekārtošanas darbus, pasūtītājam tiek nosūtīta fotoatskaite par padarīto. Aizpildiet pakalpojuma pieteikuma formu vai sazinieties ar mums - kontaktinformācija kapu uzkopšanai un labiekārtošanai


Posted in Raksti on mar 08, 2020