MS Kapu Kopšana un Labiekārtošana

Kapu uzkopšanas pakalpojumi

Mālu 28, Rīga

Svecīšu vakars 2022

Informācija par mirušo piemiņas dienām 2022.gadā kapsētās visā Latvijā.

Svecīšu vakars 2022 Mirušo piemiņas dienas 2022. gadā kapsētās visā Latvijā

Visās Latvijas kapsētās tradicionāli atzīmē Svecīšu vakarus - mirušo piemiņas dienas sākot no septembra vidus līdz pēdejai svētdienai pirms pirmās Adventes iestāšanas. Šogad, 2022.gadā, tas ir 20.novembris. 

Katrā Latvijas pašvaldībā, iespējams, ir noteikts savu Svecīšu vakara datums, tas var mainīties ik gadu, bet tradicionāli notiek laikā no septembra beigām līdz novembra beigām. 

Informācija portālā tiek atjaunota un papildināta katru nedēļu - MemorialServices kapsētās visā Latvijā MemorialServices platformā kopumā ir publicētas vairāk nekā 1000 kapsētas visā Latvijā

Mirušo piemiņas dienas Latvijā tradicionāli atzīmē, sakopjot kapus, novācot sakritušās lapas, uzsedzot egļu zarus uz kapu kopiņām un iededzot svecītes aizgājušo tuvinieku piemiņai.

Caur MemorialServices pakalpojumu portālu no jebkuras vietas pasaulē iespējams atrast vajadzīgo kapsētu, to kontaktus un jaunāko informāciju, kā arī konkrēto apbedījumu, meklējot pēc apbedītās personas vārda, uzvārda un miršanas datiem, pateicoties kapsētu digitalizācijas sistēmai cemety.lv , kā arī ir iespēja pasūtīt kapu uzkopšanu, rekonstrukciju vai restaurāciju un labiekārtošanu tiešsaistē, attālināti. Profesionāls serviss paveiks nepieciešamos darbus kvalitatīvi un laikā. Pirms darbu uzsākšanas un pēc paveiktā darba tiek nosūtīta fotoatskaite, kā arī ir iespējams noslēgt līgumu par pastāvīgu kapavietas uzkopšanu un uzturēšanu. 

Pakalpojuma pieteikšana online

Aizpildiet pakalpojuma pieteikuma formu vai sazinieties ar mums - kapu uzkopšanai un labiekārtošanai. 

Pieteikuma forma

+(371) 22 055 885 +(371) 23 99 39 77

Svecīšu vakars 2022 un kapu uzkopšana un labiekārtošana kapsētās visā Latvijā

Posted in Jaunumi on nov 05, 2022