Apraksts

Viena no vecākajām akmens apstrādes darbnīcām Latvijā. Pirmo kapu pieminekli darbnīcā izgatavoja akmeņkalis Otto Saksons 1977.gadā. Šobrīd darbu turpinu es, Neils Saksons. Darbnīcā kaļu ne tikai pieminekļus, bet arī dažādus dizaina priekšmetus, dārza mēbeles, skulptūras. Ļoti daudz darbus veidoju no laukakmens. Laipni lūdzu uz darbnīcu Jelgavā, Staļģenes ielā 77.
Telefons
29236404 (Primārs) ,
Social networks
Apkalpošanas teritorija /pilsēta
Jelgava.
Pakalpojumi
Kapu pieminekļu izgatavošana, Gravieru pakalpojumi.
Visits:
Today visits: 1, impressions: 5. Yesterday visits: 35, impressions: 154.

Galerijas pārskats

Kā nokļūt (Google Maps)

Neila Saksona pieminekļu darbnīca Uz kartes

Preces

Granīta piemiņas plāksne

Piemiņas plāksne no brūna granīta ar dekoru. Materiāls - zāģēta laukakmens plāksne 10 cm bieza, 60 cm augsta un 80 cm plata.Dekors - grāmata ar sveci un spalvu, gravēta ar rokām. Cena norādīta aptuvena ar pulētu vai nepulētu granīta pamatni un uzrakstu.

Laukakmens kapu piemineklis

Kapu piemineklis no pelēkā Latvijas laukakmens. Roku darbs.Augstums ap 60 cm, platums ap 80 cm, biezums ap 25 cm.Cena 650.00 -  norādīta aptuvena ar kaltu vai pulētu granīta pamatni un uzrakstu.

Piemiņas akmens no laukakmens.

Kapu piemineklis, veidots no vesela laukakmens ar dabīgu aizmuguri, brūns. Dekors - saulriets. Oriģnāldarbs.Augstums 80 cm, platums 80 cm, biezums ap 25 cm.

Granīta piemiņas plāksne

Granīta piemiņas plāksne kapiem brūnā krāsā. Augstums 100 cm, platums platākajā vietā 100 cm.Materiāls - zāģēts granīta laukakmens 8 cm biezs. Bez plaisām, skaista krāsa, perfekts pulējums. Cena norādīta ar kaltu vai pulētu granīta pamatni, iegravētu vārdu ,uzvārdu un datumiem, krustiņu.Dekori, puķes, zariņi cenā nav iekļauti.Uzstādīšana cenā nav iekļauta.

Granīta kopiņas apmalīte ar slīpu plāksnīti

Granīta kopiņas apmalīte ar slīpu plāksnīti uzrakstam. Iespējams izgatavot no jebkuras krāsas granīta materiāla un gandrīz jebkura izmēra.Cena norādīta aptuvena par vienvietīgu apmalīti garumā no 110 - 130 cm, platumā no 50 - 60 cm. Plāksnītes izmēri atbilstoši apmalītes izmēriem.Melna apmalīte 110x50 cm ar atbilstošu plāksnīti un uzrakstu maksā ap 200 €, lielākas apmalītes un citās krāsās - dārgāk.

Piemineklis

Piemineklis, veidots no uz pusēm šķelta laukakmens. Oriģināldarbs.Katra daļa ir 50 cm plata, ap 65 - 70 cm augsta, ap 25 - 30 cm bieza.Akmeņi novietoti uz pulētas melna Zviedrijas granīta pamatnes. Pamatnes izmēri 122 cm x 45 cm.Starp akmeņiem novietots daļēji pulēts granīta laukakmens ar ieurbtu vietu standarta izmēra kapu svecei.Norādītajā cenā iekļauti 2 vārdi uzvārdi ar datumiem un krustiņi.Dekoru, puķu, zariņu gravēšana, kā arī darba montāža kapos par papildus samaksu.

Kapu piemineklis no laukakmens

Piemiņas akmens, veidots no vesela , masīva laukakmens. Oriģināldarbs. Roku darbs.Augstums 55 cm, platums 110 cm, biezums apmēram 35 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds ar datumiem.Cenā nav iekļauta uzstādīšana

Kapu piemineklis no laukakmens

Piemiņas akmens, veidots no vesela , masīva laukakmens. Oriģināldarbs. Roku darbs.Augstums 75 cm, platums 60 cm, biezums apmēram 30 cm.Cenā iekļauta granīta pamatne un uzraksts - vārds, uzvārds ar datumiem.Cenā nav iekļauta uzstādīšana

Pamatinformācija

Nosaukums
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Saksons NA"
Juridiskais statuss
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
PVN maksātāja Nr.
43603034697
Reģistrēts LUR
Komercreģistrs 07.02.2008
Reģistrācijas Nr.
Nr. K052206. 07.02.2008
Darbības veids
Būvakmeņu un dekoratīvo akmeņu zāģēšana, apdare un apstrāde (23.70, versija 2.0) (Avots: CSP, GP2013)
Pakalpojumi, preces un atslēgvārdi
Skatīt vairāk
Uzņēmuma statuss
Aktīvs
Neila Saksona pieminekļu darbnīca Fotogalerija

saksons-piemineklis.gif

Nosūtīt tūlītēju paziņojumu
Jūs varat uzdot uzņēmumam jebkuru jautājumu un saņemt ātru atbildi! Uzdot jautājumu   
Atstājiet savu atsauksmi, dalieties pieredzē Atstāt atsauksmi