Valmiera

Sēru floristika, bēru vainagi

Atrastie uzņēmumi: 8

 
 

Nereti cilvēkus pārsteidz tāda negaidīta dzīves situācija, kad esam spiesti uz mūžu atvadīties no kāda tuvinieka, drauga, kolēģa.. Šādos brīžos cilvēks ir apjucis un nespēj saglabāt konstruktīvu domāšanu attiecībā uz lēmumpieņemšanu.


Portāls Memorial Services apkopo informāciju par ziedu saloniem un sēru floristikas kompānijām, kas cilvēkiem vieglā un saprotamā veidā sniedz iespēju izvēlēties, salīdzināt un veikt bēru vainagu, štrausu vai sēru pušķu pasūtījumu. Portālā apkopota gan uzņēmummu kontaktinformācija un koordinātes kartē, gan ir iespēja sazināties tiešsaistē, lai atvieglotu lēmumpieņemšanas procesu un adresētu firmas pārstāvjiem klientu interesējošos jautājumus.


Bēru vainagi ir izplatītākais ziedu veids, kāds tiek piemērots bērēs. Kādas ir galvenās atšķirības un cenu veidojošie faktori?


  • Vainaga apjoms
  • Ziedu veids
  • Kopozīcija
  • Bēru vainga apjoms
  • Aksesuāri, piemēram, sēru lentas ar personalizētu vēstījumu aizgājējam


Ziedi ir gan dzīves skaisto, gan skumjo brīžu neatņemama sastāvdaļa. Ne velti, jo caur ziediem mēs runājam no sirds uz sirdi. Un tieši caur ziediem mēs iepazīstam gan dzīves skaistumu, gan daudzveidību. Ar ziediem mēs sveicam savus mīļos un atvadāmies no tiem uz visu mūžu.


Kādi ir galvenie ziedu formāti, kurus izmanto, guldot aizgājēju zemes klēpī?

  • Bēru vainagi
  • Štrausi
  • Ziedu pušķi
  • Ziedu zārka dekori

Bēru vainagi ziedu salonos tiek izgatavoti gan pēc iepriekš pielāgotiem šabloniem, gan individuāli atkarībā no piederīgo uzstādījumiem. Bēru vainagi nereti tiek arī veidoti visai ģimenei nevis tikai vienam mirušajam.


Portāls Memorial Services sniedz iespēju ne vien sabiedrībai iegūt sev noderīgu informāciju par bēru vainagu izgatavotājiem, ziedu firmām un floristikas saloniem, bet arī piedāvā nozares uzņēmumiem pievienot savu preču sortimentu portālā. Tāpat uzņēmumiem ir iespēja izveidot individuālus profilus, kuros ir iespēja augšuplādēt bildes, aprakstīt piedāvājumu, pievienot preces un veikt ļoti daudz citu darbību. Šī ir lieliska iespēja ne vien tiem uzņēmumiem, kuriem līdz šim vēl nav mājas lapa un kuri nekomunicē ar saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem digitālajā vidē, bet arī tiem, kuri savu piedāvājumu vēlas nodalīt no memoriālās sfēras, proti, primāri fokusējoties uz savu galveno biznesu - floristiku, bet memorialservices.lv portālu izmantot kā platformu tieši sēru floristikas produktu popularizēšanai. Aicinām floristikas firmas un ziedu salonus piedāvāt savu produkciju cilvēkiem, kas nokļuvuši šajā dzīves situācijā. Ievietojiet savus piedāvājumus MemorialServices katalogā un cilvēki ar pateicību atradīs sev ērtāko, tuvāko vai sirdij tīkamāko piegādātāju.Vētras, ziedu salons SIA Logo
Teritorija: Valmiera.
Telpu noformēšana bērēm, Vainagi un ziedu pušķi bērēm.
AM ziedi SIA Logo
Teritorija: Valmiera.
Sēru floristika, Telpu noformēšana bērēm, Vainagi un ziedu pušķi bērēm, Sēru floristika Valmierā.
Amilano SIA Logo
Teritorija: Valmiera.
Grieztie ziedi, Lēti ziedi, Mākslīgie ziedi, Sēru ziedi, Svaigi grieztie ziedi bērēm, Telpu noformēšana bērēm, Vainagi un ziedu pušķi bērēm.
Latvijas roze SIA veikals Logo
Teritorija: Valmiera.
Bēru floristika, Vainagi un ziedu pušķi bērēm, Telpu noformēšana bērēm, Sēru vainagi, Sēru floristika, Kur pasūtīt bēru vainagu, Bēru vainagu piegāde,...

Bēru vainagi un štrausi

No
Logo
Teritorija: Valmiera.
Telpu noformēšana bērēm, Vainagi un ziedu pušķi bērēm.
No
Logo
Teritorija: Valmiera.
Telpu noformēšana bērēm, Vainagi un ziedu pušķi bērēm.
No
Logo
Teritorija: Valmiera.
Telpu noformēšana bērēm, Vainagi un ziedu pušķi bērēm.
No
Logo
Teritorija: Valmiera.
Telpu noformēšana bērēm, Vainagi un ziedu pušķi bērēm.

Pieteikt steidzamu pasūtījumu

Portālā MemorialServices atrodas uzņēmumi un pakalpojumu sniedzēji visā Latvijā. Ja vēlaties, lai mēs steidzami atrisinātu Jums interesējošo jautājumu - lūdzu aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet uz diennakts atbalsta līniju + 371 67675167