Restorāns Neptūns

Bēru mielasti, atvadu mielasti

Jaunķemeru ceļš 1 .Jūrmala
Nosūtīt tūlītēju paziņojumu

Jūs varat uzdot uzņēmumam jebkuru jautājumu un saņemt ātru atbildi!

Atstājiet savu atsauksmi, dalieties pieredzē

Restorāns „Neptūns” ir senākais “zaļi” domājošs restorāns Jūrmalā, atrodas jūras kāpu zonā un Ķemeru Nacionālā parka teritorijā. Tikai 42 km attālumā no Rīgas variet baudīt jūras gaisu, priežu šalkoņu un gardas maltītes ģimenes vai draugu lokā.

Pie mums plašā izvēlē atradīsiet nepelnīti piemirstus klasiskos ēdienus no Latvijas nacionālās un padomju virtuves, kā arī Eiropas virtuves ēdienus no vietējiem sezonas produktiem. Neatkarīgi no sezonas grilējam uz atvērtā grila visa gada garumā. Karstās vasaras dienās Jūsu rīcībā ir terase ar nojumi, savukārt ziemas laikā restorāna zāle ar vēsturisku auru un banketu-semināru zāle ar kamīnu.

Īpaši gaidīti viesi pie mums ir ģimenes ar bērniem – piedāvājam bērnu istabu, āra rotaļlaukumu, veselīgus ēdienus un izklaidējošus bērnu rītus. Atpūties “zaļi” vietā, kur pazūd steiga! Restorāns "Neptūns" arī nodrošina plašu autostāvvietu, nodrošinot ērtu piekļuvi mūsu iestādei.

Restorāns "Neptūns" piedāvā arī bēru mielastus. Mēs saprotam šī notikuma svarīgumu un cenšamies radīt cieņpilnu, siltu atmosfēru viesiem, kavējoties atmiņās par aizgājušajiem. Mūsu pieredzējušais personāls rūpīgi uzklausa un izpilda tuvinieku vēlmes attiecībā uz galda un telpas noformējumu, piedāvājot iespējas, kas atspoguļo aizgājušo dzīves gājuma unikalitāti un atmiņas brīžus. Mēs esam gatavi padarīt šo grūto mirkli vieglāku, nodrošinot atbalstu un profesionālu palīdzību piemiņas pasākuma organizēšanā. Aicinām jūs vērsties pie mums, lai radītu cieņpilnu un siltu atmiņu pasākumu mūsu mājīgajās telpās.

Mājaslapa:
www.restoransneptuns.lv
E-pasts:
dace@restoransneptuns.lv (Primārs)
Telefons
+371 299999319 (Primārs) ,
Sociālie tīkli
Darba laiks
P
12:00 - 22:00
O
12:00 - 22:00
T
12:00 - 22:00
C
12:00 - 22:00
P
12:00 - 22:00
S
12:00 - 22:00
Sv
12:00 - 22:00
Apkalpošanas teritorija /pilsēta
Jūrmala, Ķemeri, Kauguri.

Pamatinformācija

Nosaukums
Sia Antila
Juridiskais statuss
Nav atzīmēts
PVN maksātāja Nr.
40003284251
Reģistrēts LUR
Darbības veids
Restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi
Pakalpojumi, preces un atslēgvārdi
Skatīt vairāk
Uzņēmuma statuss
Nezināms