Andreja Upīša memoriālais muzejs

Memoriālie objekti

Brīvības iela 38, Centra rajons, Rīga, LV-1010
Daugavas iela 58, Skrīveri
+37165197221Filiāle
Andreja Upīša memoriālais muzejs Fotogalerija

Nav iespējams aizsūtīt vēstuli šim uzņēmumam, jo nav pievienota e-pasta adrese. Lūdzu, zvaniet izmantojot telefona numuru, kas norādīts kontaktos.

Atstājiet savu atsauksmi, dalieties pieredzē

Apraksts

Apmeklē Andreja Upīša dzīvokli Rīgā un nonāc vienā no retajiem muzejiem Latvijā, kur saglabājusies nesenās vēstures realitāte un sociālistiskās ideoloģijas paradoksi.

Muzeja apmeklētājiem pieejamas trīs memoriālās telpas – ēdamistaba, viesistaba un darba kabinets. Istabu iekārtojumā, sadzīves priekšmetos, fotogrāfijās un it īpaši bibliotēkas grāmatās kā spogulī fokusējas Andreja Upīša personība. Starp grāmatu tūkstošiem, vidē, ko noteicis rakstnieka darba stils, ģimenes tradīcijas un laikmets, iespējams iedziļināties gan viņa prozā, gan diskutablajā kritiķa un politiķa darbībā.

Muzejā glabājas arī Andreja Upīša muzeja krājums. Ar informāciju par to var iepazīties interneta vietnē www.nmkk.lv, kā arī klātienē, pirms tam piesakoties.


Muzejā regulāri tiek rīkoti sarunu vakari, diskusijas un tikšanās ar tulkotājiem, rakstniekiem un aktieriem, lai runātu par radošu personību dažādos vēstures periodos, tostarp padomju okupācijas laikā, nebaidoties arī no problemātiskiem un kontroversiāliem jautājumiem.

Mājaslapa:
http://www.upisamuzejs.lv/67289767
E-pasts:
upits@memorialiemuzeji.lv (Primārs)
Apkalpošanas teritorija /pilsēta
Rīga.

Pakalpojumi

Galerijas pārskats

Pamatinformācija

Juridiskais statuss
Nav atzīmēts
Reģistrēts LUR
Darbības veids
Nav aizpildīts
Pakalpojumi, preces un atslēgvārdi
Uzņēmuma statuss
Nezināms
Apmeklējumi
Kopējie apmeklējumi: 2. Vakardienas apmeklējumi: 3. Apmeklējumi un Statistika