Ebreji Latvijā

Memoriālie objekti

Skolas iela 6, Centra rajons, Rīga, LV-1010
Ebreji Latvijā Fotogalerija

Nav iespējams aizsūtīt vēstuli šim uzņēmumam, jo nav pievienota e-pasta adrese. Lūdzu, zvaniet izmantojot telefona numuru, kas norādīts kontaktos.

Atstājiet savu atsauksmi, dalieties pieredzē

Apraksts

Muzeja pastāvīgā ekspozīcija sniedz ieskatu ebreju vēsturē, sadzīvē, tradīcijās, sabiedriskajā dzīvē un ebreju veikumā Latvijā no XVI gs. līdz II Pasaules karam. Īpaša sadaļa ir veltīta Holokausta traģēdijai.

Muzeju “Ebreji Latvijā” dibināja 1989.g. Holokaustu pārdzīvojušo grupa ar ievērojamu vēsturnieku Marģeri Vestermani priekšgalā.

Muzeja misija ir iemūžināt Latvijas ebreju kopienu, kas bija gandrīz iznīcināta Holokaustā un padomju laikā, kā arī pētīt un popularizēt Latvijas ebreju vēsturi, un krāt un saglabāt visas iespējamās tās liecības no pirmsākumiem līdz mūsdienām. Muzejs pieder Rīgas Ebreju kopienai, un ir starp nedaudziem Latvijā valsts akreditētiem privātiem muzejiem. Muzeja krājums ir plašs un daudzveidīgs – tā fondos glabājas apmēram 13 tūkst.vienību. Viens no svarīgiem muzeja darbības aspektiem ir Holokausta izpēte, bojā gājušo piemiņas saglabāšana, kā arī to cilvēku apzināšana, kas Holokausta laikā glāba ebrejus, un viņu piemiņas iemūžināšana.

Mājaslapa:
http://www.ebrejumuzejs.lv/
E-pasts:
info@jewishmuseum.lv (Primārs)
Telefons
67283484 (Primārs)
Apkalpošanas teritorija /pilsēta
Rīga.

Pakalpojumi

Galerijas pārskats

Pamatinformācija

Juridiskais statuss
Nav atzīmēts
Reģistrēts LUR
Darbības veids
Nav aizpildīts
Pakalpojumi, preces un atslēgvārdi
Uzņēmuma statuss
Nezināms
Apmeklējumi
Kopējie apmeklējumi: 4. Vakardienas apmeklējumi: 1. Apmeklējumi un Statistika