Kompānija Atvadas ir atvērusi Centrālo Apbedīšanas Namu Rīgā

Центральный дом похоронного бюро ATVADAS в Риге по адресу Тераудлиетувес 3
Apbedīšanas biroja ATVADAS Apbedīšanas Nams  Rīgā, Tēraudlietuves iela 3 

It kā šis notikums nebūtu neatņemama dzīves sastāvdaļa, bet gan kaut kas apkaunojošs, kas pēc iespējas ātrāk jāaizmirst. Turklāt, daudziem Latvijas iedzīvotājiem, rūpes, kas saistītas ar tuvinieku pavadīšanu pēdējā gaitā, joprojām asociējas ar aizdomīgiem, noplukušiem apbedīšanas birojiem pagrabos, kur mēģina, kā saka," sasildīt rokas" uz  jūsu bēdām vai pat tiešā veidā nekaunīgi apmānīt.

Uzņēmuma Atvadas jaunais apbedīšanas pakalpojumu komplekss līdzās šai - “aizejošajai dabai” - ir kā debesis un zeme. Šis apbedīšanas nams ir liela, plaša, stiklā un marmorā apšūta divstāvu ēka, kurā vienuviet var nokārtot visu, kas saistīts ar bērēm un apbedīšanas aģentūras Atvadas direktors Andrejs Račkovskis neslēpj savus ambiciozos plānus. 

«Mēs plānojam kļūt par Centrālo apbedīšanas namu Rīgā» - saka viņš.

Viņaprāt, mūsdienīgs, humāns un vispusīgi pārdomāts apbedīšanas pakalpojums Eiropai un pat kaimiņvalstij Lietuvai nav nekas jauns. Bet Latvijā Atvadas ir pirmais apbedīšanas birojs, kas piedāvā 21. gadsimta standartus un respektē klienta vajadzības un lūgumus.

Atvadu zāleAtvadu zāle

Jaunajā kompleksā atrodas apbedīšanas piederumu veikals ar visplašāko sortimentu, kā arī viens no labākajiem kapu pieminekļu izgatavošanas cehiem Rīgā. Apbedīšanas Nams kompleksā ir savas saldēšanas kameras. Divas atvadu zāles dizainiski iekārtotas striktā un lakoniskā stilā. Detaļa kura izsaka daudz - ir apsildāmās grīdas. Noteikti daudzi atceras, kā atvadu un bēru dievkalpojumu mokošajos brīžos nācies nosalt kapsētas kapellās. Zāles ir aprīkotas ar multimediju sistēmu, ar kuru palīdzību var apskatīt atmiņā paliekošas fotogrāfijas un video. Pārvadāšanai tiek izmantots speciālais transports - aprīkoti moderni katafalki.

Mūsdienīgi aprīkots katafalks

Mūsdienīgi aprīkots katafalks

Ērtības, komforts, labi funkcionējošs serviss un saprātīgas cenas, ja runājam par cilvēka pavadīšanu pēdējā ceļā, nav cinisms, bet gan tas, uz ko ir tiesības paļauties cilvēkam, kurš vēršas apbedīšanas firmā. Neskatoties uz svinīgo stikla fasādi, Atvadas pakalpojumu izmaksas ir pat zemākas nekā uzņēmumiem no “vārtrūmēm”, jo tai ir lieli darbu apjomi, pārdomāta loģistika, labi izveidotas mijiedarbības ķēdes ar partneriem, sākot no morga un nepieciešamo dokumentu noformēšanu, tai skaitā pieteikumu skaitu pabalstu saņemšanai, beidzot ar krematoriju un pēdējo atdusas vietu.

Atvadas - ir pionieris tiešsaistes apbedīšanas pakalpojumu jomā, kas COVID epidēmijas laikā ir kļuvuši īpaši populāri. Mājaslapā www.atvadas.lv viss ir sakārtots pa plauktiņiem, un Jūs varat ērti veikt jebkuru pasūtījumu, sarūpēt burtiski visus sīkumus, neatejot no datora, un iepazīties ar cenrādi. Pasūtot tiešsaistē, jūs varat ietaupīt no 100 līdz 200 eiro. To visu kopā ar uzticamību un ilgstošu reputāciju novērtēja jaunākās paaudzes klienti, kuru dzīve (un mūsdienās arvien biežāk arī nāve) notiek tiešsaistē. Taču Atvadas augstu vērtē arī gados vecāki Latvieši, jo uzņēmums jau vairāk nekā 30 gadus ir kopā ar daudziem klientiem grūtos brīžos.

Kopumā, lai cik paradoksāli tas neizklausītos, Atvadas saka, ka par savām bērēm jāparūpējas pašam. Uzņēmums bija pirmais Latvijā, kas noslēdza līgumu klienta dzīves laikā, un tas notika tālajā 1993. gadā. Arvien lielākam skaitam klientu, pie vesela saprāta un labas veselības, rūp, kādas būs viņu atvadas no pasaules, vai ir vērts uz atvadām aicināt vīramāti un pirmo sievu, kādus ziedus velētos, vai ir vajadzīga baznīcas ceremonija, un visbeidzot - varbūt... vai gribējāt, lai atvadu zālē skan kāda īpaša mūzika jums, saviem draugiem un mīļajiem? To, kuru klausījāties, kad bijāt kopā un laimīgi?

Mūsu adreses:

  • Tēraudlietuves iela 3, Rīga
  • Hipokrāta iela 2, Rīga 

Diennakts telefoni: 8388, 20692069

www.atvadas.lv                                

Posted in Jaunumi, Raksti on 19 septembris 2023

Atvadas SIA
Rīga, Tēraudlietuves iela 3
Apbedīšanas pakalpojumi
In Sensum SIA
Salaspils, Lauku iela 9
Apbedīšanas pakalpojumi
Zaļais Dārzs
Līvciema iela 1, Zemgales priekšpilsēta, Rīga
Bēru mielasti, atvadu mielasti
ANGEL - Repatriācija
Maskavas iela 108, LV-1003
Repatriācijas pakalpojumi