SoulGarden - Pieminekļu izgatavošana un labiekārtošana

Kapu pieminekļu izgatavošana

Mālu iela 28, Zemgales priekšpilsēta, Rīga

FOTOKERAMIKA KAPU PIEMINEKĻIEM UN NE TIKAI...

LVKeramika SIA izgatavo augstas kvalitātes fotokeramiku - dažādas formas un izmēru porcelāna plaknes iestrādāšanai kapu pieminekļos. Uzņēmums piedāvā krāsainas vai melnbaltas fotokeramikas izgatavošanu - turklāt, šobrīd aktuāls ir bonuss - jebkura fotogrāfija no melnbaltas uz krāsainu vai otrādi tiek apstrādāta bez papildus maksas!

Portreti tiek izgatavoti uz porcelāna sagataves dažādās formās un izmēros. Maksimālais izmērs ir 1.2*0.6 m. Fotokeramikas izgatavošanai tiek izmantots augstvērtīgs Itāļu, Spāņu un Vācu porcelāns. Ražošanā tiek izmantota moderna digitālās drukas iekārta (Canon), kā arī keramikas krāsas no firmām "Baltea DC" (Itālija) un "MZ" (Vācija).

Apstrādātais attēls tiek izdrukāts un uzklāts uz sagataves (no keramikas vai emaljētā metāla), tad tiek karsēts krāsnī līdz + 850(°C). Attēls “iedeg” glazūrā (emaljā), un pēc atdzesēšanas ir vienots veselums ar produktu. Modernās attēla pārklājuma tehnoloģijas apvienojumā ar augstas temperatūras apdedzināšanu produktam nodrošina izturību un skaistu izskatu.

Fotogrāfija uz metāla - jaunums Latvijas tirgū!

Fotokeramikas attēls glazūrā emaljā
Melnbalts fotokeramikas attēls
Fotokeramikas metāla plāksne

Posted in Jaunumi, Padomi, Raksti on jan 17, 2018