SoulGarden - Pieminekļu izgatavošana un labiekārtošana

Kapu pieminekļu izgatavošana

Mālu iela 28, Zemgales priekšpilsēta, Rīga

Preces

Laukakmens kapu piemineklis

Kapu piemineklis no Latvijas laukakmens pēc individuāla pasūtījuma

Kapu piemineklis ar laukakmens dekoru

Piemineklis no melnā granīta ar laukakmens dekoru

Koka kapu soliņi ar metāla kājām

Piedāvājam 3 dažādu toņu koka virsmas: sarkanas tumši brūnas lineļļas lakotu Piedāvājam 2 dažādu metālu kājas: kvadrātcauruļu ar ornamentiem Piedāvājam gan iebetonējamus, gan pārliekamus soliņus [Veids-01] - Sarkans Kapu Soliņš ar kvadrātcauruļu metāla kājām (pārliekams) 100 cm garš, 30 cm plats un 40 cm augsts kapu soliņš ar sarkanu beicētu egļu koka virsmu, metāla kvadrātcauruļu kājām, pārliekams [Veids-02] - Ar Lineļļu Lakots Kapu Soliņs ar Metāla kājām ar ornamentiem (betonējams) [Veids-04] - Ar Lineļļu lakots Kapus Soliņš ar metāla kājām ar ornamentiem (pārliekams) 100 cm garš, 30 cm plats un 40 cm augsts kapu soliņš ar lineļļu lakotu egļu koka virsmu, metāla kājām ar ornamentiem, pārliekams [Veids-05] - Ar Lineļļu Lakots Kapu Soliņs ar Metāla Apaļcauruļu kājām (pārliekams) 100 cm garš, 30 cm plats un 40 cm augsts kapu soliņš ar lineļļu lakotu egļu koka virsmu, metāla apaļcauruļu kājām, pārliekams

Granīta kapu apmale

Kapu rāmītis daļēji slēgtu virsmu no divu ksāsu granīta. Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Granīta kapu apmale

Granīta kapu apmale 1.5 viet ar slīpu spilnventiņu uzrakstiem un daļēji slēgtu virsmu no melnā granīta. Gravējums neietilpst cenā. 

Granīta kapu apmale

Granīta apmale no divām krāsām 1- vietīga, ar sirdsveida izgriezumu.Gravējums neietilpst cenā. 

Bronzas statuete Marija.

Vidējā bronzas figūra,bronzas krāsā. Statuete,priekš pieminekļiem un kapakmeņiem. Figūriņas izmērs 41cm. Figūriņas var but dažāda lieluma.

Granīta kapu apmale

Granīta kapa plāksne,slēgta,ekskluzīvs risinājums pēc individuāla pasūtījuma ar izgrieztu sirds formu. No pelekā Zviedru granīta ar pusapaļām malām.Cena var mainīties atkarībā no materiāla,vai apstrādes veidā.Gravējums neietilpst cenā.  Cena uzrādīta bez pamatnes,var izvēlēties jebkuru pamatnes veidu.

Granīta kapu apmale

Kapa plāksne slēgta no melnā granīta. Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.Gravējums neietilpst cenā. 

Kapu vāze

Vāzes no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo.Vāzes augstums ir 20 cm.Ziemas laikā iesakām izņemt ieliktni no vāzes, lai nenotiek ūdens uzkrāšanās.

Svečturis kapiem

Svečturis no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo.Svečturis augstums ir 22 cm.

Granīta kapu apmale

Kapa plāksne slēgta no monolīta melnā granīta ar gravējumu.  Gravējums neietilpst cenā.  Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Granīta kapu apmale

Granīta kapu apmale ar daļēji slēgtu virsmu, vienvietīga. Apmale izgatavota no melnā Zviedrijas granīta, izmērs 1.10*0.55 m , slēgtas virsmas plāksnes no labās un kreisās puses, plākšņu iekšējā mala kalta, veido nelīdzenu, it kā pārlauztu plāksni, vidū atstāta vieta stādījumiem.

Granīta kapu apmale

Granīta kapu apmale no veselām plāksnēm, vienvietīga, izmērs 1.10*0.55m. Kapu apmale izgatavotas no veselām plāksnēm, virsējai plāksnei izgriezti stūri. Gravējumi uz apmales neietilpst cenā.

Granīta kapu apmale ar stūrīti

Granīta kapu apmale, slēgta ar plāksni, atstāts atvērts stūrītis augiem. Vienvietīga apmale no  zviedrijas granīta "Aurora", izmērs 1.10 * 0.50 m

Granīta kapu soliņš - Nr.14

Granīta soliņš - populārākais modelis ar figurāli grieztām kājām un sēžamo virsmu no granīta brusēm. Granīta soliņu var pasūtīt dažādos izmēros, cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, biezuma un soliņa garuma.  Vispopulārākais izmērs granīta soliņam ir 80 cm sēžamās virsmas garums, augstums 45 cm, kājas no 6-8 cm bieza granīta, sēžamās virsmas biezums 3-5 cm

Pulēts kapu piemineklis

Granīta kapu piemineklis ar vāzi, klasiska pieminekļa forma, ar figurālu pamatni no melnā granīta

Granīta kapu apmale

Kapu rāmis ar postamentu. Gravējums vai bronzas burti nav iekļauti cenā. Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Granīta kapu apmale ar slēgtu virsmu slīpa

Granīta kapu apmale ar slēgtu plāksni un slīpu karkasu, domāta ģimenes apbedījumam. Pēc nepieciešamības var izgatavot jebkuru izmēru. Cena var mainīties atkarībā no izvēlētā granīta veida. Gravējums neietilpst cenā. 

Granīta kapu apmale

Granīta kapu apmale ar divdaļīgu vāku un vietu ziediem ģimenes kapavietas labiekārtošanai.  Iespējams pasūtīt jebkuru krāsu un izmēru. Gravējums neietilpst cenā. 

Granīta kapu soliņš - Nr.2

Granīta soliņš no divu krāsu granīta ar iebetonētu kasti instrumentu glabāšanai, сena par kasti atsevišķi- 70.00 . Masīvs un ilgmūžīgs granīta soliņš. Krāsu salikumu var izvēlēties atkarībā no pārējā pieminekļu ansambļa dizaina. Granīta soliņu var pasūtīt dažādos izmēros, cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, biezuma un soliņa garuma. Vispopulārākais izmērs granīta soliņam ir 80 cm sēžamās virsmas garums, augstums 45 cm, kājas no 6-8 cm bieza granīta, sēžamās virsmas biezums 3-5 cm.

Granīta kapu soliņš - Nr.3

Granīta soliņš ar taisnām kājām un iestrādātu sēžamo virsmu no veselas granīta plāksnes. Zem soliņa iestrādāta kaste instrumentiem ar vāku. Сena par kasti atsevišķi- 70.00 . Granīta soliņu var pasūtīt dažādos izmēros, cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, biezuma un soliņa garuma. Vispopulārākais izmērs granīta soliņam ir 80 cm sēžamās virsmas garums, augstums 45 cm, kājas no 6-8 cm bieza granīta, sēžamās virsmas biezums 3-5 cm.

Granīta kapu piemineklis

Kapu piemineklis ,kaltas brīvas formas no melnā granīta . Iespējami dažādi biezumi un izmēri.Cena uzrādīta bez pamatnes,var izvēlēties jebkuru pamatnes veidu. Materiāls: melnais Ukrainas granīts Izmērs: 50*60cm Biezums: 8cm Cena var mainīties,ja mainās materiāls,izmērs vai biezums.

Ekskluzīvs kapu piemineklis

Kapu piemineklis pēc individuāla dizaina ar metālkaluma aksesuāru un bronzas burtiem granīts - Maslovka (Ukraina) pamatne - Swedish Black (Zviedrijas) izmērs 1,20*1,50 no divām daļām 

Kalts kapu piemineklis

Melnā granīta kapu piemineklis

Granīta kapu soliņš - Nr.1

Masīvs granīta kapu soliņš ar noapaļotām kājām un iestrādātu sēžamo virsmu no veselas granīta plāksnes. Granīta soliņu var pasūtīt dažādos izmēros, cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, biezuma un soliņa garuma. Vispopulārākais izmērs granīta soliņam ir 80 cm sēžamās virsmas garums, augstums 45 cm, kājas no 6-8 cm bieza granīta, sēžamās virsmas biezums 3-5 cm

Granīta kapu soliņš - Nr.4

Granīta soliņš ar taisnām kājām un koka dēlīšu virsmu. Granīta soliņu var pasūtīt dažādos izmēros, cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, biezuma un soliņa garuma. Vispopulārākais izmērs granīta soliņam ir 80 cm sēžamās virsmas garums, augstums 45 cm, kājas no 6-8 cm bieza granīta, sēžamās virsmas biezums 3-5 cm.

Granīta kapu apmale

Kapu apmale ar liektu līniju vienam apbedījumam. Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Granīta kapu apmale

Granīta kapu apmale ar daļēji slēgtu virsmu, divvietīga. Apmale izgatavota no Zviedrijas granīta " Gneis". Gravējums neietilpst cenā. 

Tumšais koka krusts ar ornamentiem

Koka krusts no tumšā koka un ornamentim - unikāls un skaists izstrādājums, kas ir radīts ar mīlestību un cieņu pret reliģiskajām tradīcijām un kultūras paradumiem. Izgatavots no augstas kvalitātes koku šķirnes, krusts ir izturīgs un var nostāvēt daudzus gadus. Krusts var arī būt rotāts ar simboliem, kas atbilst konkrētai reliģiskajai tradīcijai vai kultūras mantojumam. Papildus pie koka krusta var pasūtīt plāksnīti ar apbedītas personas datiem.

Fotokeramika "25 A" izmērs 9х12

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar gaišu maliņu, dažādi izmēri: 9х12cm= 70.00 10x15cm=80.00 13x18cm=90.00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots zelta rāmītis vai bildes retuša.

Fotokeramika "25 B" izmērs 9x12

Melnbalta fotokeramika - ovāls, dažādi izmēri: 9х12cm= 70.00 10x15cm=80.00 13x18cm=90.00  Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi

Fotokeramika "25 C" Izmērs 9x12

Ovāla, sēpijas fotokeramika, dažādi izmēri:  9х12cm= 70.00 10x15cm=80.00 13x18cm=90.00 Cena var mainīties, atkarībā no maliņas apstrādes, iespējami dažādi dizaina risinājumi.

Betona kapu apmale pusotrvietīga, slēgta, ar izgriezumu un divām plāksnēm, Nr.13, SOULGARDEN

Betona kapu apmale pusotrvietīga, slēgta, ar izgriezumu un divām plāksnēm, ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks. Pusotrvietīga kapu apmale - Izmērs 1.10*0.81 m Iespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām. Uzraksti vai rotājumi uz plāksnītes (krustiņš, ziedi, zariņš, attēli) nav iekļauti cenā.

Fotokeramika "26 A" Izmēs 9x12

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9х12cm= 70.00 10x15cm=80.00 13x18cm=90.00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "26 B" Izmērs 9x12

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9х12cm= 70.00 10x15cm=80.00 13x18cm=90.00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "26C" Izmērs 9x12

Sēpijas fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri: 9х12cm= 70.00 10x15cm=80.00 13x18cm=90.00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Kapu vāze

Vāzes no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo.Vāzes augstums ir 20 cm.Ziemas laikā iesakām izņemt ieliktni no vāzes, lai nenotiek ūdens uzkrāšanās.

Bronzas svečturis kapiem

Vidēja izmēra bronzas svečturis ar stiklu,bronzas krasā

Fotokeramika "27 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar gaišu maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "27 B"

Melnbalta fotokeramika- ovāls, ar gaišu maliņu, dažādi izmēri: 9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "27 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika -  ovāls, ar gaišu maliņu, dažādi izmēri: 9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "28 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri: 9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 18x24cm=140,00  Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "28 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri: 9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "28 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri: 9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi

Fotokeramika "29 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar gaišu maliņu, dažādi izmēri: 9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "29 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar gaišu maliņu, dažādi izmēri: 9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "29 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar gaišu maliņu, dažādi izmēri: 9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "30 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar gaišu maliņu, dažādi izmēri: 9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "30 B"

Melnbalta  fotokeramika - ovāls, ar gaišu maliņu, dažādi izmēri: 9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "30 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar gaišu maliņu, dažādi izmēri: 9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "31 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00 10x15cm=80,00 13x18cm=90,00 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Granīta svečturis

Granīta svečturis ar bronzas, un stikla durtņām.

Granīta vāze kapiem

Liela izmēra melna granīta vāze kapu dekorēšanai. Cena var mainīties atkarībā no izmēra un materiāla. Izmērs 45 cm.

Fotokeramika "31 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "31 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "33 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "33 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "33 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Granīta vāze kapiem

Lielas izmēra granīta vāzes kapu dekorēšanai. Cena var mainīties atkarībā no izmēra un materiāla. Izmērs 40 cm.

Bronzas dekors

Bronzas dekori krustiņi un burti pieminekļiem. Itāļu kompānija Caggiati piedāvā plašu dekoru klāstu burtu, krustiņu, figūriņu, ziedu, foto rāmju u.c. Cena norādīta aptuveni, konkrētu preci izvēlēties katalogā, sazinoties ar uzņēmumu SoulGarden.

Kapu vāzes

Vāzes no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo. Vāzes augstums ir 30 cm. Ziemas laikā iesakām izņemt ieliktni no vāzes, lai nenotiek ūdens uzkrāšanās.

Bronzas eņģeļa statuete

Vidējā bronzas figūra,bronzas krāsā. Statuete,priekš pieminekļiem un kapakmeņiem. Figūriņas izmērs 25cm. Figūriņas var but dažāda lieluma.

Granīta vāze kapiem

Vidēja izmēra melna granīta vāze kapu dekorēšanai. Cena var mainīties atkarībā no izmēra un materiāla. Izmērs 30 cm.

Granīta vāze kapiem

Granīta vāze kapiem vidēja izmēra . Izmērs 25 cm.

Fotokeramika "34 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "34 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "34 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "35 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "35 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "35 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Kapu vāzes

Vāzes no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo. Vāzes augstums ir 25 cm.Ziemas laikā iesakām izņemt ieliktni no vāzes, lai nenotiek ūdens uzkrāšanās.

Granīta svečturis

Granīta svečturis ar bronzas, un stikla durtņām.

Svečturis kapiem

Svečturis no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo.Svečturis augstums ir 22 cm.

Granīta dekors

Granīta kapu dekori

Granīta dekors

Akmens dekors piemineklim

Granīta krusts

Granīta krusts 75 cm augsts. Cena var mainīties atkarībā no izmēra un materiāla.

Fotokeramika

Portreti uz pieminekļiem no keramikas, stikla, metāla. Dažāda izmēra. Cena norādīta aptuveni, konkrētu preci izvēlēties katalogā, sazinoties ar uzņēmumu SoulGarden.

Fotokeramika "36 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "36 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "36 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "39 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "39 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "39 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Granīta kapu soliņš - Nr.5

Kapu soliņš ar metālkaluma kājām un granīta virsmu.

Portrets uz ovāla stikla, Nr.160

Portrets uz ovāla stikla ar slīpu faseti, krāsains. Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķi Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās.

Fotokeramika "40 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "40 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "40 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "42 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "42 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "42 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Portrets uz taisnstūra stikla, Nr.161

Portrets uz taisnstūra stikla ar slīpu faseti, krāsains. Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķ. Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās.

Portrets uz arkas veida stikla plāksnes, Nr.162

Portrets uz arkas veida stikla plāksnes ar slīpu faseti. Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķi. Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās.

Portrets uz apaļas formas stikla plāksnes, Nr.163

Portrets uz apaļas formas stikla plāksnes ar slīpu faseti, krāsains. Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās. Dažādas diametrs: d 20cm 6mm; d 24cm 6mm; d 30cm 8mm

Fotokeramika "45 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "45 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "45 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9x12cm=70,00; 10x15cm=80,00; 13x18cm=90,00; 18x24cm=140,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "47 A"

Krāsaina fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9х12cm= 80.00 10x15cm=90.00 13x18cm=100.00 18x24cm=150.00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "47 B"

Melnbalta fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9х12cm= 80.00 10x15cm=90.00 13x18cm=100.00 18x24cm=150.00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Fotokeramika "47 C"

Melnbalta (sēpijas) fotokeramika - ovāls, ar melnu (tumšu) maliņu, dažādi izmēri:  9х12cm= 80.00 +PVN 10x15cm=90.00 +PVN 13x18cm=100.00 +PVN 18x24cm=150.00 +PVN Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds (dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Dekoratīvie stiprinājumi (distanceri)

Distanceri-stiprinājumi iespējami zelta un sudraba krāsā. Distanceri-stiprinājumi domāti stikla portretu stiprināšanai uz pieminekļa. Stiprinājumi 11mm tiek izmantoti portreta piestiprināšanai no 9x12 līdz 24x30 cm. Stiprinājumi 16mm tiek izmantoti portreta piestiprināšanai no 30x40cm un lielāki.

Granīta kapu apmale

Kapa plāksne slēgta no AURORA granīta ar iegravētiem iniciāļiem. Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Granīta kapu apmale

Kapu plāksne - apmale ir izveidota sirds formā no monolītas pelēkās granīta plāksnes, kuras vidū var sastādīt ziedus vai sabērt baltos olīšus. Gravējums neietilpst cenā.  Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Akmens gravējuma imitācija "140 A"

Krāsaina akmens gravējuma imitācija - taisnstūra formā. 9x12cm=80,00 10x15cm=90,00 13x18cm=100,00 18x24cm=150,00  Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds(dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Akmens gravējuma imitācija "140 B"

Melnbalta akmens gravējuma imitācija - taisnstūra formā. 9x12cm=80,00 10x15cm=90,00 13x18cm=100,00 18x24cm=150,00  Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds(dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Akmens gravējuma imitācija "143 A"

Krāsaina akmens gravējuma imitācija - ovālā formā.. 9x12cm=80,00 10x15cm=90,00 13x18cm=100,00 18x24cm=150,00  Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds(dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Akmens gravējuma imitācija "143 B"

Melnbalta akmens gravējuma imitācija - ovālā formā.. 9x12cm=80,00 10x15cm=90,00 13x18cm=100,00 18x24cm=150,00  Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds(dati) vai rāmītis ar zeltu vai citi rotājumi.

Portrets ar zelta ornamentu "Z1- Z3"

Melnbalts portrets ar zelta ornamentu - ovālā formā. Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās. 9x12cm= 90,00 13x18cm= 110,00 18x24cm=150,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds(dati) vai citi rotājumi.

Portrets ar zelta ornamentu "Z 2"

Melnbalts portrets ar zelta ornamentu - ovālā formā. Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās. 9x12cm= 90,00 13x18cm= 110,00 18x24cm=150,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds(dati) vai citi rotājumi.

Portrets ar zelta ornamentu "Z5-Z7"

Melnbalts portrets ar zelta ornamentu - taisnstūra formā. Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās. 9x12cm= 90,00 13x18cm= 110,00 18x24cm=150,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds(dati) vai citi rotājumi.

Portrets ar zelta ornamentu "Z 6"

Melnbalts portrets ar zelta ornamentu - taisnstūra formā. 9x12 см = 90,00 13x18 см = 110,00 18x24 см = 150,00 Cena var mainīties, ja papildus tiek pievienots cilvēka vārds(dati) vai citi rotājumi.

Metālfoto "M 1"

Melnbalts metāla foto - ovālā formā. 9x12cm=50,00 13x18cm=70,00 15x20cm=80,00 18x24cm=110,00 Metāla foto izstrādājumi ir ārkārtīgi ilgmūžīgi un saglabā savu teicamo sākotnējo izskatu daudzus gadus, neskatoties uz agresīvās vides ietekmi: *Tieša saules gaisma *Nelabvēlīgi laika apstākļi *Augstas un zemas temperatūras iedarbība (-50°C līdz +75°C) Attēla saglabāšanās ilgums 25 GADI

Metālfoto "V1"

Melnbalts metāla foto - taisnstūra formā. 9x12cm=50,0013x18cm=70,0015x20cm=80,0018x24cm=110,00 Metāla foto izstrādājumi ir ārkārtīgi ilgmūžīgi un saglabā savu teicamo sākotnējo izskatu daudzus gadus, neskatoties uz agresīvās vides ietekmi: *Tieša saules gaisma *Nelabvēlīgi laika apstākļi *Augstas un zemas temperatūras iedarbība (-50°C līdz +75°C) Attēla saglabāšanās ilgums 25 GADI

Granīta kapu apmale

Kapu rāmītis daļēji slēgtu virsmu no divu krāsu granīta. Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Metālfoto "A1"

Melnbalts metāla foto -ovālā formā ar grafisku rāmi. 9x12cm=50,0013x18cm=70,0015x20cm=80,0018x24cm=110,00 Metāla foto izstrādājumi ir ārkārtīgi ilgmūžīgi un saglabā savu teicamo sākotnējo izskatu daudzus gadus, neskatoties uz agresīvās vides ietekmi: *Tieša saules gaisma *Nelabvēlīgi laika apstākļi *Augstas un zemas temperatūras iedarbība (-50°C līdz +75°C) Attēla saglabāšanās ilgums 25 GADI

Metālfoto "A2"

Melnbalts metāla foto -ovālā formā ar grafisku rāmi. 9x12cm=50,0013x18cm=70,0015x20cm=80,0018x24cm=110,00 Metāla foto izstrādājumi ir ārkārtīgi ilgmūžīgi un saglabā savu teicamo sākotnējo izskatu daudzus gadus, neskatoties uz agresīvās vides ietekmi: *Tieša saules gaisma *Nelabvēlīgi laika apstākļi *Augstas un zemas temperatūras iedarbība (-50°C līdz +75°C) Attēla saglabāšanās ilgums 25 GADI

Metālfoto "B1"

Melnbalts metāla foto -ovālā formā ar grafisku rāmi. 9x12cm=50,0013x18cm=70,0015x20cm=80,0018x24cm=110,00 Metāla foto izstrādājumi ir ārkārtīgi ilgmūžīgi un saglabā savu teicamo sākotnējo izskatu daudzus gadus, neskatoties uz agresīvās vides ietekmi: *Tieša saules gaisma *Nelabvēlīgi laika apstākļi *Augstas un zemas temperatūras iedarbība (-50°C līdz +75°C) Attēla saglabāšanās ilgums 25 GADI

Metālfoto "B2"

Melnbalts metāla foto -ovālā formā ar grafisku rāmi. 9x12cm=50,0013x18cm=70,0015x20cm=80,0018x24cm=110,00 Metāla foto izstrādājumi ir ārkārtīgi ilgmūžīgi un saglabā savu teicamo sākotnējo izskatu daudzus gadus, neskatoties uz agresīvās vides ietekmi: *Tieša saules gaisma *Nelabvēlīgi laika apstākļi *Augstas un zemas temperatūras iedarbība (-50°C līdz +75°C) Attēla saglabāšanās ilgums 25 GADI

Metālfoto "G1"

Mirušā dati un grafiskais rāmis melnā tonī uz gaišas pamatnes. 9x12cm=50,00 9x24cm=65,00 13x18cm=70,00 15x20cm=80,00 18x24cm=110,00 Metāla foto izstrādājumi ir ārkārtīgi ilgmūžīgi un saglabā savu teicamo sākotnējo izskatu daudzus gadus, neskatoties uz agresīvās vides ietekmi: *Tieša saules gaisma *Nelabvēlīgi laika apstākļi *Augstas un zemas temperatūras iedarbība (-50°C līdz +75°C) Attēla saglabāšanās ilgums 25 GADI

Ekskluzīvs bronzas svečturis

Ekskluzīvs bronzas kapavietas svečturis Pieejams no Bronzas vai Alumīnija un dažādās krāsās. Izmēri: 18,50x10x10 cm 23x11x11 cm 28x11x11 cm

Metālfoto "G2"

Mirušā dati un grafiskais rāmis gaišā tonī uz melnas pamatnes. 9x12cm=50,009x24cm=65,0013x18cm=70,0015x20cm=80,0018x24cm=110,00 Metāla foto izstrādājumi ir ārkārtīgi ilgmūžīgi un saglabā savu teicamo sākotnējo izskatu daudzus gadus, neskatoties uz agresīvās vides ietekmi: *Tieša saules gaisma *Nelabvēlīgi laika apstākļi *Augstas un zemas temperatūras iedarbība (-50°C līdz +75°C) Attēla saglabāšanās ilgums 25 GADI

Metālfoto "G3"

Mirušā dati un grafiskais rāmis gaišā tonī uz melnas pamatnes. 9x12cm=50,009x24cm=65,0013x18cm=70,0015x20cm=80,0018x24cm=110,00 Metāla foto izstrādājumi ir ārkārtīgi ilgmūžīgi un saglabā savu teicamo sākotnējo izskatu daudzus gadus, neskatoties uz agresīvās vides ietekmi: *Tieša saules gaisma *Nelabvēlīgi laika apstākļi *Augstas un zemas temperatūras iedarbība (-50°C līdz +75°C) Attēla saglabāšanās ilgums 25 GADI

Metālfoto "G4"

Mirušā dati un grafiskais rāmis melnā tonī uz gaišas pamatnes.. 9x12cm=50,009x24cm=65,0013x18cm=70,0015x20cm=80,0018x24cm=110,00 Metāla foto izstrādājumi ir ārkārtīgi ilgmūžīgi un saglabā savu teicamo sākotnējo izskatu daudzus gadus, neskatoties uz agresīvās vides ietekmi: *Tieša saules gaisma *Nelabvēlīgi laika apstākļi *Augstas un zemas temperatūras iedarbība (-50°C līdz +75°C) Attēla saglabāšanās ilgums 25 GADI

Betona kapu apmale vienvietīga, atvērta Nr.1 , SOULGARDEN

Lietās betona kapu apmales ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks. Vienvietīga kapu apmale ar vaļēju virsmu. Izmērs 1.10*0.55 m Iespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām. 

Betona kapu apmale ar katoļu krustu, atvērta Nr.2 , SOULGARDEN

Lietās betona kapu apmales ar katoļu krustu, ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks. Vienvietīga kapu apmale ar vaļēju virsmu. Izmērs 1.10*0.55 m Iespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām. 

Nr.1 - Sēdošs Eņģelis: Preces numurs: 85337 014 00 0 00

Sēdoša eņģeļa  figūriņa no bronzas un alumīnija divos izmēros. Apakšā piestiprināts ar dībeli

Nr.2 - Sargeņģelis: Preces numurs: 85264 058 00 0 00

Sargeņģelis figūriņa no bronzas un alumīnija četros izmēros. Apakšā piestiprināts ar dībeli

Nr.3 - Sēdošs Eņģelis: Preces numurs: 85532 020 00 1 00

Sēdoša eņģeļa figūriņa no bronzas un alumīnija divos izmēros. Apakšā piestiprināts ar dībeli

Nr.4 - Eņģelis tev dos spārnus: Preces numurs: 85458 026 00 0 00

Kompozicija ''Eņģelis tev dos spārnus''. Apakšā piestiprināts ar dībeli

Nr.5 - Guļošais eņģelis: Preces numurs: 85533 006 00 0 00

Guļošais eņģelis figūriņa no bronzas un alumīnija divos izmēros. Apakšā piestiprināts ar dībeli

Betona kapu apmale ar pareizticīgo krustu, atvērta Nr.3 , SOULGARDEN

Lietās betona kapu apmale ar pareizticīgo krustu,  ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks.Vienvietīga kapu apmale ar vaļēju virsmu. Izmērs 1.10*0.55 mIespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām. 

Betona kapu apmale ar ažūra rakstu, Nr.4, SOULGARDEN

 Betona kapu apmales ar ažūra rakstu, ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks.Vienvietīga kapu apmale ar vaļēju virsmu. Izmērs 1.10*0.55 mIespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām. 

Betona kapu apmale slēgta, Nr.5, SOULGARDEN

Betona kapu apmale slēgta ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks.Vienvietīga kapu apmale - Izmērs 1.10*0.55 mIespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām. 

Betona kapu apmale slēgta ar plāksni, Nr.6, SOULGARDEN

Betona kapu apmale slēgta ar plāksni, ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks.Vienvietīga kapu apmale - Izmērs 1.10*0.55 mIespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām. Uzraksti vai rotājumi uz plāksnītes (krustiņš, ziedi, zariņš, attēli) nav iekļauti cenā.

Betona kapu apmale slēgta ar izgriezumu, Nr.7, SOULGARDEN

Betona kapu apmale slēgta, ar atvērtu stūri ziediem, ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks.Vienvietīga kapu apmale-  Izmērs 1.10*0.55 mIespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām. 

Nr.6 - Eņģelis: Preces numurs: 84189 035 00 0 00

Eņģeļa figūriņa no bronzas un alumīnija. Apakšā piestiprināts ar dībeli

Nr.7 - Lidojošais Eņģelis: Preces numurs: 85503 090 00 0 00

Lidojošais Eņģelis figūriņa no bronzas un alumīnija divos izmēros. Apakšā piestiprināts ar dībeli

Nr.8 - Eņģelis ar trompeti: Preces numurs:84215 030 00 0 00

Eņģelis ar trompeti figūriņa no bronzas divos izmēros. Apakšā piestiprināts ar dībeli

Nr. 9 - Sēru Eņģelis; Preces numurs: 84218 070 00 0 00

Sēru eņģeļa bronzas figūriņa. Izmērs 70*65*18 cm.Apakšā ar dībeli stiprināms

Nr.10 - Eņģelis ar palmas lapu: Preces numurs: 85374 083 00 0 00

Eņģeļa figūriņa ar palmas  lapu no bronzas. Izmērs 83*45*36 cm.Apakšā ar dībeli stiprināms

Nr.11 - Eņģelis ar paceltu spārnu: Preces numurs: 84123 078 00 0 00

Bronzas eņģelis ar paceltu spārnu. Izmērs 78*77*21 cm.Apakšā ar dībeli stiprināms

Granīta kapu apmale

Kapu plāksne - apmale ir izveidota no monolītas melna granīta plāksnes un balta sirds, kuras vidū var sastādīt ziedus vai sabērt baltos olīšus. Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Betona kapu apmale slēgta ar izgriezumu un plāksni, Nr.8, SOULGARDEN

Betona kapu apmale slēgta ar izgriezumu un plāksni, ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks.Vienvietīga kapu apmale - Izmērs 1.10*0.55 mIespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām.Uzraksti vai rotājumi uz plāksnītes (krustiņš, ziedi, zariņš, attēli) nav iekļauti cenā.

Betona kapu apmale slēgta ar izgriezumu un zīmējumu (roze, lilijas), Nr.9, SOULGARDEN

Betona kapu apmale slēgta ar atvērtu stūri ziedie un zīmējumu (roze, lilijas),  , ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks.Vienvietīga kapu apmale- Izmērs 1.10*0.55 mIespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām. 

Betona kapu apmale slēgta ar katoļu krustu, Nr.10, SOULGARDEN

Betona kapu apmale slēgta ar katoļu krustu, ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks.Vienvietīga kapu apmale- Izmērs 1.10*0.55 mIespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām. 

Betona kapu apmale slēgta ar katoļu krustu un plāksni, Nr.12, SOULGARDEN

Betona kapu apmale slēgta ar katoļu krustu un plāksni, ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks.Vienvietīga kapu apmale- Izmērs 1.10*0.55 mIespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām. Uzraksti vai rotājumi uz plāksnītes (krustiņš, ziedi, zariņš, attēli) nav iekļauti cenā.

Betona kapu apmale slēgta ar pareizticīgo krustu, Nr.11, SOULGARDEN

Betona kapu apmale slēgta ar pareizticīgo krustu, ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks.Vienvietīga kapu apmale - Izmērs 1.10*0.55 mIespēja pasūtīt online ar piegādi kapos. Izpildes termiņš no 3-7 dienām. 

Granīta kapu apmale

Granīta apmale no divām krāsām 1- vietīga, ar sirdsveida izgriezumu

Granīta kapu apmale

Granīta kapu apmale ar daļēji slēgtu virsmu, divvietīga. Apmale izgatavota no Zviedrijas granīta. Vienvietīga - 480,00 euro. Gravējums neietilpst cenā.

Granīta kapu apmale ar stūrīti

Granīta kapu apmale no divu krāsu, slēgta ar plāksni, atstāts atvērts stūrītis augiem. Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Granīta kapu soliņš - Nr.7

Kapu soliņš ar metālkaluma kājām un granīta virsmu ar iebetonētu kasti instrumentu glabāšanai, сena par kasti atsevišķi- 70.00 .

Granīta kapu apmale

Divkrāsaina granīta kapa apmale ar divkāršu slēgtu plāksni un atveri, podiņu ziediem. Cena var atšķirties atkarībā no materiāla vai apstrādes veida.

Betona dekoratīvās, norobežojošās apmales, NR. 15, SOULGARDEN

Betona dekoratīvās, norobežojošās apmales kapavietas laukuma perimetram.Komplektū ietilpst- apmales vienā rindā, 6 stabiņi un slieksnītis.Dubultās apmales jāpasūta papildus.Puķu dobes norobežojošie stūru elementi saskaņā ar dizaina ieceri  jāpasūta papildus.Komplekts 1-vietīgai kapavietai- 320,00 Komplekts 2-vietīgai kapavietai- 420,00Komplekts 3-vietīgai kapavietai- 490,00Komplekts 4-vietīgai kapavietai- 600,00

Granīta kapu apmale

Kapa plāksne slēgta no monolīta melnā granīta ar marmora sirdi. Gravējums neietilpst cenā. Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Granīta kapu soliņš - Nr.8

Masīvs granīta kapu soliņš ar noapaļotām kājām un iestrādātu sēžamo virsmu no veselas granīta plāksnes. Сena par kasti atsevišķi- 70.00 Granīta soliņu var pasūtīt dažādos izmēros, cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, biezuma un soliņa garuma. Vispopulārākais izmērs granīta soliņam ir 80 cm sēžamās virsmas garums, augstums 45 cm, kājas no 6-8 cm bieza granīta, sēžamās virsmas biezums 3-5 cm

Granīta kapu apmale

Kapu rāmītis daļēji slēgtu virsmu no divu ksāsu granīta. Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Granīta kapu soliņš - Nr.10

Granīta soliņš ar taisnām kājām un koka dēlīšu virsmu. Granīta soliņu var pasūtīt dažādos izmēros, cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, biezuma un soliņa garuma. Vispopulārākais izmērs granīta soliņam ir 80 cm sēžamās virsmas garums, augstums 45 cm, kājas no 6-8 cm bieza granīta, sēžamās virsmas biezums 3-5 cm.

Betona kapu apmale slēgta ar izgriezumu un granīta plāksni ar gravēšanu, Nr.14, SOULGARDEN

Betona kapu apmale slēgta ar izgriezumu un granīta plāksni ar iegravētiem burtiem, cipariem, ar marmora graudiņiem, divas krāsas - balti pelēks un rozā pelēks. Vienvietīga kapu apmale - Izmērs 1.10*0.55 m Iespēja pasūtīt online ar piegādi kapos.Rotājumi uz plāksnītes (krustiņš, ziedi, zariņš, attēli) nav iekļauti cenā.

Portrets uz taisnstūra stikla, Nr.164

Portrets uz taisnstūra stikla, bez fasetēm, ar pulētām malām, ar caurspīdīgu stiklu apkārt fotogrāfijai. Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķ. Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās. Jespējams variants ar papildus opciju- dekoratīvo metāla stiprinājumu (distanceri). Distanceri-stiprinājumi iespējami zelta un sudraba krāsā. Distanceri-stiprinājumi domāti stikla portretu stiprināšanai uz pieminekļa. Stiprinājumi - distanceri par papildus samaksu ( 18,00- 1gb)

Portrets uz taisnstūra stikla, Nr.165

Portrets uz taisnstūra stikla, bez fasetēm, ar pulētām malām, uz pilnībā caurspīdīga fona. Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķ. Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās. Jespējams variants ar papildus opciju- dekoratīvo metāla stiprinājumu (distanceri). Distanceri-stiprinājumi iespējami zelta un sudraba krāsā. Distanceri-stiprinājumi domāti stikla portretu stiprināšanai uz pieminekļa. Stiprinājumi - distanceri par papildus samaksu ( 18,00- 1gb)

Granīta kapu apmale

Kapu rāmītis daļēji slēgtu virsmu no divu ksāsu granīta. Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Granīta kapu apmale

Granīta kapu apmale no divu krāsu, slēgta ar plāksni, atstāts atvērts stūrītis augiem, divvietīga. Gravējums neietilpst cenā.Cena var mainīties atkaribā no materiāla,vai apstrādes veidā.

Granīta kapu soliņš - Nr.11

Granīta soliņš - populārākais modelis ar figurāli grieztām kājām un sēžamo virsmu no granīta brusēm. Granīta soliņu var pasūtīt dažādos izmēros, cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, biezuma un soliņa garuma. Vispopulārākais izmērs granīta soliņam ir 80 cm sēžamās virsmas garums, augstums 45 cm, kājas no 6-8 cm bieza granīta, sēžamās virsmas biezums 3-5 cm

Metāla sētiņas kapavietai, Nr.43

Dažādu konfigurāciju un izmēru metāla sētiņas.

Metāla sētiņas kapavietai, Nr.21

Dažādu konfigurāciju un izmēru metāla sētiņas.

Dekoratīvie portreti stiklā Nr.170

Portrets stiklā veidots grieķu dekorā, ar pulētām malām. Portreta forma var būt taisnstūrveida vai arkas formā.Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķ.Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās.Jespējams variants ar papildus opciju- dekoratīvo metāla stiprinājumu (distanceri).Distanceri-stiprinājumi iespējami zelta un sudraba krāsā.Distanceri-stiprinājumi domāti stikla portretu stiprināšanai uz pieminekļa.Stiprinājumi - distanceri par papildus samaksu ( 18,00- 1gb)

Dekoratīvie portreti stiklā Nr.171

Portrets taisnstūrveida stiklā ir veidots ķeltu stilā, ar slīpētām malām.Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķ.Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās.Jespējams variants ar papildus opciju- dekoratīvo metāla stiprinājumu (distanceri).Distanceri-stiprinājumi iespējami zelta un sudraba krāsā.Distanceri-stiprinājumi domāti stikla portretu stiprināšanai uz pieminekļa.Stiprinājumi - distanceri par papildus samaksu ( 18,00- 1gb)

Dekoratīvie portreti stiklā Nr.172

Portrets taisnstūrveida stiklā ar debesu fonu un sudraba dekoru, ar pulētām malām.Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķ.Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās.Jespējams variants ar papildus opciju- dekoratīvo metāla stiprinājumu (distanceri).Distanceri-stiprinājumi iespējami zelta un sudraba krāsā.Distanceri-stiprinājumi domāti stikla portretu stiprināšanai uz pieminekļa.Stiprinājumi - distanceri par papildus samaksu ( 18,00- 1gb)

Dekoratīvie portreti stiklā Nr.173

Portrets stiklā veidots baroka stilā ar zelta dekoru un pulētām malām. Portreta forma ir taisnstūrveida.Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķ. Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās. Jespējams variants ar papildus opciju- dekoratīvo metāla stiprinājumu (distanceri). Distanceri-stiprinājumi iespējami zelta un sudraba krāsā. Distanceri-stiprinājumi domāti stikla portretu stiprināšanai uz pieminekļa. Stiprinājumi - distanceri par papildus samaksu ( 18,00- 1gb)

Dekoratīvie portreti stiklā Nr.174

Portrets stiklā veidots "Lietus Piles" dekorā, ar pulētām malām. Portreta forma ir taisnstūrveida.Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķ. Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās. Jespējams variants ar papildus opciju- dekoratīvo metāla stiprinājumu (distanceri). Distanceri-stiprinājumi iespējami zelta un sudraba krāsā. Distanceri-stiprinājumi domāti stikla portretu stiprināšanai uz pieminekļa. Stiprinājumi - distanceri par papildus samaksu ( 18,00- 1gb)

Metāla sētiņas kapavietai, Nr.13

Dažādu konfigurāciju un izmēru metāla sētiņas.

Metāla sētiņas kapavietai, Nr.15

Dažādu konfigurāciju un izmēru metāla sētiņas.

Metāla sētiņas kapavietai, Nr.35

Dažādu konfigurāciju un izmēru metāla sētiņas.

Metāla sētiņas kapavietai, Nr.48

Dažādu konfigurāciju un izmēru metāla sētiņas.

Metāla sētiņas kapavietai, Nr.47

Dažādu konfigurāciju un izmēru metāla sētiņas.

Metāla sētiņas kapavietai, Nr.2

Dažādu konfigurāciju un izmēru metāla sētiņas.

Dekoratīvie portreti stiklā Nr.175

Portrets stiklā veidots "Mākoņu" dekorā, ar pulētām malām. Portreta forma var būt taisnstūrveida, ovāla  vai arkas formā.Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķ.Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās.Jespējams variants ar papildus opciju- dekoratīvo metāla stiprinājumu (distanceri).Distanceri-stiprinājumi iespējami zelta un sudraba krāsā.Distanceri-stiprinājumi domāti stikla portretu stiprināšanai uz pieminekļa.Stiprinājumi - distanceri par papildus samaksu ( 18,00- 1gb)

Dekoratīvie portreti stiklā Nr.176

Portrets stiklā veidots "Moderns" dekorā, ar pulētām malām. Portreta forma var būt ovāla vai arkas formā. Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķ. Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās. Jespējams variants ar papildus opciju- dekoratīvo metāla stiprinājumu (distanceri). Distanceri-stiprinājumi iespējami zelta un sudraba krāsā. Distanceri-stiprinājumi domāti stikla portretu stiprināšanai uz pieminekļa. Stiprinājumi - distanceri par papildus samaksu ( 18,00- 1gb)

Dekoratīvie portreti stiklā Nr.177

Portrets stiklā veidots "Ažūra" dekorā, ar pulētām malām. Portreta forma var būt taisnstūrveida, ovāla vai arkas formā. Ir iespēja veikt pasūtījumu bez uzraksta vai epitāfijas. Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķ. Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās. Jespējams variants ar papildus opciju- dekoratīvo metāla stiprinājumu (distanceri). Distanceri-stiprinājumi iespējami zelta un sudraba krāsā. Distanceri-stiprinājumi domāti stikla portretu stiprināšanai uz pieminekļa. Stiprinājumi - distanceri par papildus samaksu ( 18,00- 1gb)

Dekoratīvie portreti stiklā Nr.178

Portrets stiklā veidots "Bizantiešu" dekorā, ar pulētām malām. Portreta forma var būt taisnstūrveida, ovāla  vai arkas formā.Jespējami liela izmēra portreti. Cenu sākot no 24*30cm jautāt atsevišķ.Visus portretus var izgatavot krāsainos, melnbaltos un brūnos (sēpijas) krāsās.Jespējams variants ar papildus opciju- dekoratīvo metāla stiprinājumu (distanceri).Distanceri-stiprinājumi iespējami zelta un sudraba krāsā.Distanceri-stiprinājumi domāti stikla portretu stiprināšanai uz pieminekļa.Stiprinājumi - distanceri par papildus samaksu ( 18,00- 1gb)

Kapu Soliņi - ar metāla kājām

Koka soliņš ar metāla kājiņām un iebūvētu metāla kasti inventāra uzglabāšanai.

Granīta kapu soliņš - Nr.12

Granīta soliņš ar taisnām kājām no nepulēta granīta, soliņa virsma no pulētas granīta plāksnes, kompozīcija veidota no pelēkā un sarkanbrūnā granīta.Granīta soliņu var pasūtīt dažādos izmēros, cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, biezuma un soliņa garuma.Vispopulārākais izmērs granīta soliņam ir 80 cm sēžamās virsmas garums, augstums 45 cm, kājas no 6-8 cm bieza granīta, sēžamās virsmas biezums 3-5 cm

Koka krusts ar ornamentiem

Gaišāis koka krusts ar ornamentim - unikāls un skaists izstrādājums, kas ir radīts ar mīlestību un cieņu pret reliģiskajām tradīcijām un kultūras paradumiem. Izgatavots no augstas kvalitātes koku šķirnes, krusts ir izturīgs un var nostāvēt daudzus gadus. Krusts var arī būt rotāts ar simboliem, kas atbilst konkrētai reliģiskajai tradīcijai vai kultūras mantojumam. Papildus pie koka krusta var pasūtīt plāksnīti ar apbedītas personas datiem. Preces numurs K1-1

Koka krusts ar ornamentiem

Koka krusts ar ornamentim - unikāls un skaists izstrādājums, kas ir radīts ar mīlestību un cieņu pret reliģiskajām tradīcijām un kultūras paradumiem. Izgatavots no augstas kvalitātes koku šķirnes, krusts ir izturīgs un var nostāvēt daudzus gadus. Krusts var arī būt rotāts ar simboliem, kas atbilst konkrētai reliģiskajai tradīcijai vai kultūras mantojumam. Papildus pie koka krusta var pasūtīt plāksnīti ar apbedītas personas datiem.Preces numurs K2-1 

Koka krusts ar ormanemtiem

Gaišāis koka krusts ar ornamentim - unikāls un skaists izstrādājums, kas ir radīts ar mīlestību un cieņu pret reliģiskajām tradīcijām un kultūras paradumiem. Izgatavots no augstas kvalitātes koku šķirnes, krusts ir izturīgs un var nostāvēt daudzus gadus. Krusts var arī būt rotāts ar simboliem, kas atbilst konkrētai reliģiskajai tradīcijai vai kultūras mantojumam. Papildus pie koka krusta var pasūtīt plāksnīti ar apbedītas personas datiem.Preces kods K3-1 

Koka krusts ar ornamentiem

Koka krusts ar ornamentim - unikāls un skaists izstrādājums, kas ir radīts ar mīlestību un cieņu pret reliģiskajām tradīcijām un kultūras paradumiem. Izgatavots no augstas kvalitātes koku šķirnes, krusts ir izturīgs un var nostāvēt daudzus gadus. Krusts var arī būt rotāts ar simboliem, kas atbilst konkrētai reliģiskajai tradīcijai vai kultūras mantojumam. Papildus pie koka krusta var pasūtīt plāksnīti ar apbedītas personas datiem.Preces kods K4-1

Granīta kapu soliņš - Nr.6

Masīvs granīta kapu soliņš ar noapaļotām kājām un iestrādātu sēžamo virsmu no veselas granīta plāksnes. Сena par kasti atsevišķi- 70.00   Granīta soliņu var pasūtīt dažādos izmēros, cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, biezuma un soliņa garuma. Vispopulārākais izmērs granīta soliņam ir 80 cm sēžamās virsmas garums, augstums 45 cm, kājas no 6-8 cm bieza granīta, sēžamās virsmas biezums 3-5 cm

Kapu Soliņi - ar metāla kājām

Koka soliņš ar atzveltni uz metāla kājiņām

Nr.12- PUTNS UZ ZARA: Preces numurs: 37222 010 00 0 00

Bronzas sedošā putniņa uz zara figūra 10x15x15 cm izmēra. Apakšā piestiprināts ar dībeli

Nr.14- Ozola zars ar lapiņām, Preces numurs: 01740 027 00 0 00

Bronzas ozola zars ar lapiņām. Zara izmērs ir 27x12x1,5cm. No otras puses piestiprināts ar dībeli

Nr. 15- Dzīvības koks, Preces numurs: 32860 021 00 0 00

Bronza- Dzīvības koks, Ø: 21 см. No otras puses piestiprināts ar dībeli

Nr.16- Koks ar krītošām lapiņām, Preces numurs: 20432 014 00 0 00

Koks ar krītošām lapiņām, izmērs ir 14x15x1 cm. No otras puses piestiprināts ar dībeli

Nr. 17- Koks saulrietā, Preces numurs: 20570 015 00 0 00

Koks saulrietā, izmērs ir 15x13x1 cm. No otras puses piestiprināts ar dībeli

Nr.18 - Orhidejas zars, Preces numurs: 85516 024 00 0 00

Orhidejas zars, izmērs ir 24x20x5 cm. No otras puses piestiprināts ar dībeli

Granīta kapu soliņš - Nr.9

Stūra granīta solis pēc induviduālā pasūtījuma.Granīta soliņu var pasūtīt dažādos izmēros, cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, biezuma un soliņa garuma.Vispopulārākais izmērs granīta soliņam ir 80 cm sēžamās virsmas garums, augstums 45 cm, kājas no 6-8 cm bieza granīta, sēžamās virsmas biezums 3-5 cm.

Granīta kapu apmale

Granīta piemineklis ar slēgtu plāksni un frezētām malām.Cena var atšķirties atkarībā no materiāla vai apstrādes veida.

Granīta kapu soliņš - Nr.13

Masīvs granīta kapu soliņš ar noapaļotām kājām un iestrādātu sēžamo virsmu no granīta brusēm. Сena par kasti atsevišķi- 70.00 Granīta soliņu var pasūtīt dažādos izmēros, cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, biezuma un soliņa garuma. Vispopulārākais izmērs granīta soliņam ir 80 cm sēžamās virsmas garums, augstums 45 cm, kājas no 6-8 cm bieza granīta, sēžamās virsmas biezums 3-5 cm

Nr. 19 - PIENENE, Preces numurs: 20932 013 00 1 00

Pienene izgatavota no bronzas un alumīnija divos izmēros. No otras puses piestiprināts ar dībeli

Nr. 20 - PIENENE, Preces numurs: 20950 019 00 1 00

Pienene izgatavota no bronzas un alumīnija, izmērs ir 19x8x2 cm. No otras puses piestiprināts ar dībeli

Nr. 21- Maijpuķītes, Preces numurs: 20836 010 00 0 00

Maijpuķīšu pušķis no bronzas, izmērs 10x5x1 cm. No otras puses piestiprināts ar dībeli

Nr. 22 - Pravieša roze – ziemziede, Preces numurs: 20831 020 00 0 00

Pravieša roze – ziemziede no bronzas, izmērs ir 20x14x4 cm. No otras puses piestiprināts ar dībeli

Nr. 23 - Margrietiņu pušķis, Preces numurs: 20859 014 00 0 00

Margrietiņu pušķis, izmērs ir 14x9x3 cm. No otras puses piestiprināts ar dībeli

Nr.13 - ZARS: Preces numurs: 20733 041 00 0 00

Bronzas zars ar lapiņām. Ir iespējams pasūtīt arī papildus lapiņas. Cena par vienu lapiņu ir 52,00 eiro. Zara izmērs ir 41x18x8 cm. No otras puses piestiprināts ar dībeli

Nr. 24 - Kaķis, Preces numurs: 85271 006 80 0 00

Kaķa figūriņa no bronzas vai alumīnija, izmērs ir 6x2x5 cm. Apakšā piestiprināts ar dībeli

Kapu vāze ar rozi - VM07/K1

Vāzes no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo. Vāzes augstums ir 30 cm. Ziemas laikā iesakām izņemt ieliktni no vāzes, lai nenotiek ūdens uzkrāšanās.

Kapu vāze- VM09/ K1

Vāzes no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo. Vāzes augstums ir 30 cm. Ziemas laikā iesakām izņemt ieliktni no vāzes, lai nenotiek ūdens uzkrāšanās.

Kapu vāze ar kalām - VM08/K1

Vāzes no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo. Vāzes augstums ir 30 cm. Ziemas laikā iesakām izņemt ieliktni no vāzes, lai nenotiek ūdens uzkrāšanās.

Kapu vāze- VM 05/ K3

Vāzes no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo. Vāzes augstums ir 30 cm. Ziemas laikā iesakām izņemt ieliktni no vāzes, lai nenotiek ūdens uzkrāšanās.

Kapu vāze - M7/K1

Vāzes no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo. Vāzes augstums ir 15 cm un diametrs 30 cm. Ziemas laikā iesakām izņemt ieliktni no vāzes, lai nenotiek ūdens uzkrāšanās.

Kapu vāze - VM03/K1

Vāzes no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo. Vāzes augstums ir 30 cm. Ziemas laikā iesakām izņemt ieliktni no vāzes, lai nenotiek ūdens uzkrāšanās.

Kapu vāze- VM 05/ K1

Vāzes no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo. Vāzes augstums ir 30 cm. Ziemas laikā iesakām izņemt ieliktni no vāzes, lai nenotiek ūdens uzkrāšanās.

Kapu vāze- VM 05/ K4

Vāzes no polimērbetona augstu izturīgas un ilgi kalpo. Vāzes augstums ir 30 cm. Ziemas laikā iesakām izņemt ieliktni no vāzes, lai nenotiek ūdens uzkrāšanās.