Kur pasūtīt ziedu vainagu vai pušķi sēru gadījumā?

Ziedi bērēm, bēru vainagi, ziedu pušķi

Kad mūs dažkārt negaidīti pārsteidz dzīves situācija - mūžībā aiziet kāds no mūsu mīļajiem, mēs esam apjukuši un ir grūti koncentrēties uz organizatoriskiem jautājumiem. Portāls Memorial Services piedāvā izvēlēties no plašā sēru ziedu piedāvājuma klāsta Jums ērtā, nesarežģītā veidā pasūtīt bēru vainagu, strausu vai sēru pušķi.  Jums ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko pakalpojumu no kataloga pakalpojumu sadaļā sēru floristika.

Katalogā ir varat izvēlēties  sev pieņemamāko piegādātāju pēc atrašanās vietas vai cenas. Daudzi floristikas uzņēmumi piedāvā piegādāt pasūtīto vainagu tieši uz bēru norises vietu vai saņemt pasūtījumu netālu no kapsētas, kur notiks bēru ceremonija.

Rīgā ir vairāki uzņēmumi, kas piedāvā īpašu servisu, lai cilvēkiem būtu ērtāk tādā grūtā brīdī. Īpaši plašs piedāvājums gan cenas ziņā, gan sortimenta ziņā atrodas Pļavniekos, iepretīm Saharova ielas Maximai, tirdziņā, ziedu salonā  „Karmena”. Ziedu salons atrodas netālu no Pļavnieku kapsētas, kā arī ir ērti sasniedzms no jebkuras mikrorajona puses.

Rīgas centrā sēru vainagu vai pušķi ļoti ērti varat pasūtīt ziedu salonā „Karkadē” – šis ziedu salons īpaši piedomā pie sēru ziedu noformējuma, sniedz plašu sortimentu, kā arī piegādā pasūtītos ziedus visas Rīgas robežās, kā arī Jūrmalā.

Liela pieredze bēru vainagu noformēšanā ar sēru lentām vai bez, ir uzņēmumam „Atvadu mielasti”, kas atrodas pie 1.Meža kapiem Rīgā, Gaujas ielā 11. Uzņēmumam ir bagātīgs piedāvājums, kā arī ļoti pieņemamas cenas. Ērtās atrašanās vietas dēļ, varat izvēlēties pasūtīt vainagu bērēm tieši šeit, Rīgas 1. Un 2. Meža kapu tuvumā. Uzņēmums piegādā sēru ziedus tieši uz bēru norises vietu kapos.


Lai arī tuvinieka zaudējums lielākajā daļā gadījumu ir laiks, kad grūti pieņemt racionālus lēmumus un izvēles par labu vienam vai citam pakalpojuma sniedzējam ir balstītas uz emocionāliem nevis finansiāli stratēģiskiem faktoriem, taču mēs esam šeit, lai informētu sabiedrību par pieejamajiem sēru floristikas un citiem memoriālās sfēras resursiem. 


Lai uzzinātu vairāk informācijas par sēru floristiku, lasiet rakstu "Sēru ziedi - sveiciens aizgājējam".Posted in Jaunumi, Padomi, Raksti on 30 augusts 2017

Memorial Services informācijas un tehniskā atbalsta dienests, 24h/7
Mālu 28, Rīga
Kapsētas
Atvadas & Ogre SIA
Slimnīcas iela 2, Ogre
Kapu sveces, kapu vāzes, kapu aksesuāri
LVKeramika SIA
Maskavas iela 42, Latgales priekšpilsēta, Rīga
Fotokeramikas izgatavošana, foto uz stikla vai metāla
A.Zakara akmeņkaļa darbnīca
Carnikava, Sapņu iela 2a
Kapu pieminekļu izgatavošana