Portāla MemorialServices aizvadītā gada atskats - 2016!


Publiskajā telpā portāls www.memorialservices.lv savu darbu uzsāka 2016. gada 9. maijā. Kopš tā brīža līdz pēdējai gada noslēguma dienai, 31. decembrim, portālu ir apmeklējuši vairāk kā 10 000 apmeklētāju. Kopumā apkatījuši vairāk kā 50 000 portāla lappušu. Esam veikuši akcijas sociālajos tīklos un tādējādi ieguvuši vairāk kā 20 000 skatījumu mūsu ievietotajiem materiāliem.

Uzskatām, ka portāla darbības 7 mēnešos esam sasnieguši labus rezultātus un, protams, ka nedomājam pie tā apstāties! 

Mēs nepārtraukti strādājam pie portāla esošo iespēju uzlabošanas. Tas ir radījis uzņēmumu biznesa vietnes pārvaldību arvien plašākām iespējām pārvaldīt savu uzņēmumu, preces, pasūtījumus un kontaktus. Nesen ieviesām funkciju aizpildīt nepieciešamo informāciju 3 valodās, kas ļoti pozitīvi ietekmē meklēšanas rezultātus, esam devuši iespēju saviem biznesa klientiem pašiem rīkoties ar SEO virsrakstiem un SEO aprakstiem precēm, kas savukārt ļoti nopietni ietekmē meklēšanas rezultātus un reitingus. Mēs esam strādājuši pie kopējā dizaina uzlabošanas, esam izveidojuši funkcionālu, interaktīvu karti pakalpojumu un atrašanās vietas meklēšanai, iestrādes stadijā ir pilsētu lapas ar memoriālajiem pakalpojumiem un objektiem katrā pilsētā. Ļoti stipri ir mainījusies preču/produktu ievietošanas un rediģēšanas forma, jaunas iespējas preču/produktu noformēšanas un aktīvas lietošanas opcijām tālākai reklamēšanai.

Projekts MemorialServices ir jauns un ļoti mūsdienīgs, savā darbībā mēs izmantojam pašas jaunākās WEB tehnoloģijas, taču kā ikviens Startup projekts, arī mēs saskaramies ar to, ka dažas lietas nākas mainīt, no dažām atteikties pavisam. Dotajā atskaites posmā varam pārliecinoši pateikt, ka mums ir izdevies realizēt 90% no sākotnēji iecerētā, kas atbilstu pareiziem un maksimāli strukturizētiem WEB tehnoloģiju standartiem. Mums ir pie kā strādāt un mēs negrasāmies apstāties pie sasniegtā!

Jaunajā 2017. gadā mēs vēlamies realizēt jaunas idejas, kas saistītas ar mūsu visu pagātni un mūsu vēsturi, plānojam izveidot speciālo vakanču sadaļu „meklē/vajadzīgs” tieši saisitītu ar memoriālo sfēru, kā arī īpašu sadaļu „korporatīvais dialogs” starp portāla korporatīvajiem biedriem.

Novēlam jaunajā gadā panākumus un palieciet kopā ar mums!

MemorialServices administrācija.Posted in Jaunumi, Raksti on 08 janvāris 2017

Memorial Services informācijas un tehniskā atbalsta dienests, 24h/7
Mālu 28, Rīga
Kapsētas
Kafejnīca Svens
Rīga, Jasmuižas iela 9B
Aivars-K SIA
Cēsis, Saulrītu 13
Kapu pieminekļu izgatavošana
Karkadē SIA Ziedu salons
Tērbatas iela 19/21, uz stūra ar Blaumaņa ielu, Rīga, LV-1011
Bēru vainagi, Sēru floristika